Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:38 01.07.24 
Автомобили
   >> BMW
*Кратък преглед

Тема kuci kone  
Авторchoko (Нерегистриран)
Публикувано21.05.03 23:46



kupih si 325ca i se okaza che nekava malka iaponska chekiia narechena mazda 323
me otriaza na starta ,shto taka
zasto bre hora na 192ks uskorenieto ot 0 do 100 e samo 8sec i ne sa li naistina troikite kuci kone



Тема Re: kuci koneнови [re: choko]  
Авторc (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 07:51



da si beshe vzel M3 kato iskash da se sustezavash



Тема Re: kuci koneнови [re: c]  
Автор Vlado-BENZ ()
Публикувано22.05.03 10:34



Абе не е до малкото куци коне бе, БМВ, както и Мерцедес искат желязна ръка да ги управлява, не некви балъци дето не знаят да се сравят с такава мощност, нали знаете: на кривата ракета и космоса и виновен...
Абе не знам, евала че си си взел такава машина, определено човек с вкус, ама явно без умения...нищо лично, просто колата е страшно бърза, аз съм се навил и аз на такава, дай Боже до година да си я взема...

Добре е да можеш да караш, но по-добре е да можеш да спреш, когато трябва!


Тема Хаханови [re: choko]  
Автор Caмo Дизeл (отнесен)
Публикувано22.05.03 14:08



Момче, ти май не си виждал 325 от вътрешната страна, а

Само Дизел


Тема Re: Хаханови [re: Caмo Дизeл]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 15:39



Moje da vklyuchil na zadna po pogreshka.....



Тема Re: Хаханови [re: MB]  
Авторп (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 17:38



може да е карал маздата и като гледал как се отдалечава 325-цата да се е сетил да напише нещо тук



Тема Re: Хаханови [re: п]  
Автор instinkt (M Power)
Публикувано22.05.03 22:39



vsichki mersedes fenove sa se zalepili

moje da ima problem v kolata,tryabva da se pogledne,tuk tay sas pishene nyama da mu svarshi rabota.

vlado,izvinyavash se ot kluba ama pishesh che choveka ne umee da kara.ti kolko mojesh? ya prestanete s tiya gluposti


BMW Power



Тема Re: Хаханови [re: instinkt]  
Автор Vlado-BENZ (R&B в колата!!!)
Публикувано23.05.03 11:24



Е добре де, не ти ли прозвуча и на теб така, еби му мамата, кола с такава мощност, пък...
Не знам, за мен си знам че мога да карам добре, като всеки фен на Мерцедес, дето се е залепил тука...

Добре е да можеш да караш, но по-добре е да можеш да спреш, когато трябва!


Тема Re: Хаханови [re: instinkt]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано23.05.03 13:32



А ако има проблем с колата и шофьора е много добър няма да забележи. А ладите по светофарите ще го подминават ли подмиииинаааааваааат....

По спокойно бе, човек. Гледам си някакво твърдение, че кола около 170 коня (може и 192 да са) не може да върви. Как ти звучи на теб, instinkte? Неотдавна се возих и покарах малко една нова 520i - пак е 170 коня (новия двигател), но с доста по-голямо купе. И като знам как вървеше...



Тема Re: Хаханови [re: MB]  
Автор PARADOX_sf (ентусиаст)
Публикувано23.05.03 14:04



Тя е пък 2,3 литра..

VTEC POWER



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.