Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:58 22.05.24 
Автомобили
   >> BMW
*Кратък преглед

Тема BMW 524TD ili Opel Corsa 1.5TD 95нови  
Автор3O6xsi (Нерегистриран)
Публикувано21.03.03 09:51



Koq ot tezi dve koli shte se okaje po dobra spored vas ?!?!?!



Тема Re: BMW 524TD ili Opel Corsa 1.5TD 95нови [re: 3O6xsi]  
Автор Caмo Дизeл (нинджа)
Публикувано21.03.03 09:59



Това ми звучи като въпросът, дали крокодилите са по-дълги или са по зелени

Безмислено е да се сравняват тези два автомобила, просто така. Кажи по-добре за какво ще използваш колата. Само градско и един път в годината до морето или много пътуване, градско, извънградско, всякакво?

Между другото, крокодилите са по-дълги, защото са дълги и от горе и отдолу, а са зелени само отгоре
Нали така беше?

Само Дизел


Тема Re: BMW 524TD ili Opel Corsa 1.5TD 95 [re: Caмo Дизeл]  
Автор bratovcheda (спорт)
Публикувано21.03.03 10:46



Купи си и двете една за тебе и другата за жена ти. Карай която си избереш



Тема аз пак малко късно.. но...нови [re: 3O6xsi]  
Автор Land SharkМодератор (ентусиаст)
Публикувано22.03.03 13:27



Те колегите отново ме изпревариха... но все пак да допълня...

Наистина избора на сравнение е много странен.. Двете коли са напълно от различен клас. Доколкото имам опит с БМВ обаче, трябва да посоча че като цяло Е34 5 серия ('88-'95) е изключително успешен автомобил, но все пак конкретния модел на който си се спрял е с двигател, който има не особено добра слава: като първи дизел в историята на БМВ въобще, редовия 2.4 турбо дизел има лошата склонност да пука глави по-често от обикновено. Не е задължително явление, но се случва. Ако те интересува повече по темата може да провериш архивите на този клуб или да потърсиш във форумите на

. На последния сайт между другото има и един-двама собственици на коли с 2.4 турбо дизел мотора, и засега не са се оплаквали от този проблем... Но все пак аз да си кажа...



Тема BMW is THE BESTнови [re: Land Shark]  
АвторBooster (Нерегистриран)
Публикувано03.04.03 21:37



Abe kak moze da se zadava takuv vupros.Mnogo iasno 4e BMW-to e po-dobro i kato komfort i kato prostranstvo i dinamika.Naistina pove4e har4i no e dizel (neznam za6to si se sprial na naftata no po-dobre pomisli pak), su6to Corsa-ta e malka kola po-skoro kato za zena a i ne misli, 4e Opela e po-eftin za podruzka osven ako ne zeme6 naistina v okaiano sustoianie BMW.Nai-dobre si zemi edna
3-ka primerno 1.8 i si karai ili ako iska6 moze i na gas da go slozi6.Su6toto e mnenieto mi i za 5-cata naprimer 518 ili 520.Imal sam 520i i poviarvai mi mnogo sam dovolen ot tazi kola hem mo6tna hem ne har4i koi znae kolko a puk i vozi kato kola ot po-visok klas. E tova e ot men. YSPEH S IZBORA!!!



Тема Izvinete, che se namesvam!нови [re: Booster]  
Автор Kuku ()
Публикувано04.04.03 09:46



No edin priatel ima 520i 24V(za Booster) i darja da otbeleja, che ako razhoda e ot znachenie za sobstvenika na takova BMW, to e po-dobre da si vzeme po-malka(po-leka) kola, zashtoto na tova kupe, 2000cc sa mu malko i harchi dosta!!!
Na moia priatel ne mu pravi vpechatlenie i pulni li pulni rezervoara, a za 20lv nemoje da mu izgasne rezervata!

Che BMW 5 i Opel Corsa sa razlichni, to e ochevadno, no i dvete si imat plusove i minusi!!!
BMW-to opredeleno e luxozna kola, no puk Corsata shte e po-nova i se predpolaga, che niama da e tolkova amortizirana, koeto e svurzano s remonti i poddrujka!
A i Corsa-ta shte e po-ikonomichna, mai!!!

No, zavisi, za kakvo mu triabva na "306-cata" diesel!!!

Ako mojeh i da karam, shteshe da e dobre!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.