Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:20 02.06.24 
Автомобили
   >> BMW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Land Shark - zashto triesh temite?нови  
АвторЯдocaн (Нерегистриран)
Публикувано12.03.03 13:17



Land Shark, predpolagam temata shte byde iztrita, kogato q prochetesh, no wse pak se nadqwam da proqwish nqkakwa doblest i da otgoworish bez da triesh.

Interesuwa me, zashto taka se poluchawa, che temi ot po 50 mneniq stawat na 49? Zashto moi postowe se gubqt, bez da imam wyzmojnost da polucha otgowor?

Qwno e koi go prawi i zashto, no koe ti dawa prawo da izbirash, da triesh i da prenasochwash horata postoqnno kym drugiq BMW forum. Imate poseshtaemost wse pak!
Mnogo hora idwat i si otiwat, sled kato zabelqzwat, che normalna diskusiq ne se poluchawa, zashtoto ne se tyrpqt mneniq razlichni ot BMW is da best! I towa tuk bi moglo da e alternawitata, kadeto ne e neobhodimo da se registrirash za da pitash ili da si kajesh wpechatleniqta! Jalko e, che nqkoi si pozwolqwa takowa otnoshenie!

Ne sym syglasen s towa prochistwane wyw foruma i go zaqwqwam publichno.
P.S: Ne sym pyrwiq, koito go prawi, no drugite mneniq bqha iztriti..



Тема Re: Land Shark - zashto triesh temite?нови [re: Ядocaн]  
АвторXXX (Нерегистриран)
Публикувано13.03.03 17:19



I az misla che ne epravilno. Na men mi lipsva cjala tema. Razbiram da ima njakakvi cenizmi ili drugi prostotii.... Radvam se che uspjah na vreme da se izkaga che i az sam siguren che shte ja iztriesh.
Po tozi nachi se gubi celia smisal!!!



Тема Re: Land Shark - zashto triesh temite?нови [re: XXX]  
Авторladosan sym oshte (Нерегистриран)
Публикувано13.03.03 18:38



Na men weche nqkolko postinga mi izchezwat, a kakto kazwash, nishto necenzurno nqma w tqh. Super typo mi e da hodq da pisha w onzi forum, w koito gledat na wsichko drugo ne "BMW" kato na nedwijima sobstwenost.
Protiw sym takyw wid otnosheniq tuk. Wse pak ne e tatkowshtina!



Тема Aми...нови [re: Ядocaн]  
Автор Land SharkМодератор (ентусиаст)
Публикувано13.03.03 19:23



Донякъде разбирам недоволството ви. Всъщност дори и очаквах да има такава реакция. Затова благодаря за възможността да изясним нещата веднъж и за винаги.

Първо да се уточним: това наистина не ми е бащиния, но все пак не мисля и че е напълно свободна публична собственост. Този форум е едно от средищата на Българската БМВ Общност, и като един от активистите съм избран за модератор тук. Смея да отбележа че не съм единствен модератор! По-важното обаче е че решенията тук не се вземат еднолично.

И така запознатите с историята на нашия клуб знаят че той същестува още преди дир.бг да отворят тези автомобилни форуми, като отначало си имахме просто един скромен сайт и емейлинг листа с 30-40 участници. След като открихме този форум тук, дейността ни се премести тук. И за известно време бяхме най-активния автомобилен форум... Докато не взехме решението да се отделим в отделен и специален сайт, както е специална и марката, която представляваме. Защото отчетохме че този форум тук си има и своите недостатъци. И доколкото все пак този форум съществува, ние го поддържаме, така че да се поддържа единна общността на БМВ ентусиастите в България, но е със статут "спомагателен форум". Като такъв в него основно се насочват истинските фенове към истинския сайт, и се следи да не се стигат до глупави спорове, крайни мнения и оценки. Именно поради този статут, политиката ни е следната:

(*) повечето теми след известно време или биват заключвани или изтривани (ако не е имало отговор в тях и ако сметна че не представляват голям интерес)

(*) всякакви мнения които оценя като излишни, изтривам. От празни приказки няма смисъл, както и не виждам смисъл от кавги, сравнения с други марки и т.н. Постовете на анонимни потребители се трият с приоритет (знак на уважение е ако си се регистрирал! Не боли!).

Пак казвам, приятни или не, това са правилата. Целта е една - ние не искаме да насърчаваме хората да пишат и отговарят тука, защото няма смисъл (а и време!) да се раздвояваме. Имаме си специален форум за целта, там има и кой да ви обръща внимание! Затова и сме предприери доста рестриктивни и консервативни мерки тук. Съжалявам, но такъв е живота...


BMW: ultimate driving machine


Тема Re: SPIDERCHOнови [re: Land Shark]  
Авторladosaniq (Нерегистриран)
Публикувано13.03.03 19:41



A na men mi e interesno, Spidercho primerno kato admin, kakwo misli po wyprosa.
Zashtoto za men stremeja na DIR.BG, kakto i na wseki portal w toq swqt e kym publichnost. Ne znam ti shto si si wyobrazil, che imash intelektualnoto niwo da reshawash koe e wajno i koe ne.

W sluchai, che se okaje, che e sobstwenost na BMW klub nqkakyw.. mi da znaqt horata wse pak... to w drugiq forum ne moje da se pishe tuk ne moje.. shte pishat w trabant qwno.. che ima nai malko postingi (da ne mi se obidi pyk sega nqkoi).

RATOCHAROWAN SYM lichno az, a teb Land Shark te syjalqwam - jalka i ogranichena lichnost si, shtom si pozwolqwash takowa podlo nalagane nad drugite...
Bez men tuk weche..



Тема имаш право...нови [re: ladosaniq]  
Автор Land SharkМодератор (ентусиаст)
Публикувано14.03.03 00:15



...както на избор, така и на собствено мнение... Никой не ограничава правото на постване в форумите на bmwpower-bg.net.

И искам да посоча: аз не се налагам, просто спазвам линията на развитие на форума, която сме приели (не само аз, а и останалите от клуба). Тука голяма част от мненията си стоят. Просто тези които не са пряко свързани с БМВ, или сметна за неположителни си отиват веднага...


BMW: ultimate driving machine


Тема za prav pat vlizam vav vashia forumнови [re: Land Shark]  
АвторAlex (Нерегистриран)
Публикувано14.03.03 05:53



Tova sa palni gluposti - nikoi niama pravo da reshava i opredelia koi kakvo pishe i dali to e "interesno" ili znachimo po niakakav nachin. Vseki ima pravo da se ozkaje i da bade izslushan. Ne znam koi e provazglasiaval Land Shark za cenzor na kluba vi, no tova e smeshno. Nadmennia ezik drazni, a ne predizvikva respekt. Prizovavam Land Shark da prestane sas svoevoliata i ako ne haresva "spomagatelnia forum" da ne go poseshtava.

Pozdraviavam vsichki fenove na BMW. Az karam Ford.



Тема Re: za prav pat vlizam vav vashia forumнови [re: Alex]  
Автор Mr.Overclock (Ония)
Публикувано14.03.03 10:08



Interesno e misleneto na moderatorite v BMW foruma. Za da napishesh neshto tribva zaduljitelno to da:

1. Vuzxvaliva markata BMW
2. Da ne se sravniava markata s drugi (iavno niama dostoini)
3. V nikakuv sluchai da niama negativno otnoshenie kum BMW

Prostete mi no tova mai se prevrushta v edin zatvoren klub ta dori i xora koito xaresvat BMW no niamat s tova otnoshenie na moderatorite shte namraziat BMW

Бил съм луд зад волана ???, не просто се придвижвам бързо !!!


Тема Думичката е една -нови [re: Ядocaн]  
Автор Myyy (познат)
Публикувано14.03.03 11:01



ОГРАНИЧЕНОСТ



Тема Re: Mnogo interesno eнови [re: Mr.Overclock]  
Авторladosaniq (Нерегистриран)
Публикувано14.03.03 12:06



pri "moderiranoto" na tazi tema kolko mneniq sa iztriti!!!?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.