Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:33 28.06.24 
Автомобили
   >> BMW
*Кратък преглед

Тема Изчерпателен сайт за BMW?  
Автор Fking ()
Публикувано21.09.02 23:59



Кой е най-изчерпателния сайт за BMW който знаете? Трябва ми някой със снимки на всички модели и някакви ориентировъчни цени.



Тема Re: Изчерпателен сайт за BMW?нови [re: Fking]  
Автор Land Shark llМодератор (ентусиаст)
Публикувано24.09.02 19:04



Нови модели или стари? Предпочитание за език? Цени в България ли те интересуват?


BMW: ultimate driving machine


Тема Re: Изчерпателен сайт за BMW?нови [re: Land Shark ll]  
Автор Fking ()
Публикувано24.09.02 21:42



Ми от не много старите до новите.....
език: английски или български
да цени в българия ако може и цени на старо....

е ще трябват няколко сайта.....

абе просто сподели добрите сайтове по темата...аз ще се оправя
Благодаря ти предварително!



Тема Re: Изчерпателен сайт за BMW?нови [re: Fking]  
Автор Land Shark llМодератор (ентусиаст)
Публикувано26.09.02 19:06



Ехх, цени на български на новите модели трудно ще намериш.. Дарукар така и не са сметнали за необходимо да си пуснат сайт... :( Кво да ги праиш. Нашият сайт

за съжаление също не е много изчерпателен, откъм инфо. Иначе цени на старо аз гледам от а също и - вероятно известни и на тебе места. За инфо - има що годе добро инфо на , а също и . Аз предпочитам втория, макар скоро да не е ъпдейтван. Иначе може би най-полезен ресурс са форумите - като примерно българските на , или мейлинг листа - специално нашия също е пълен с много собственици и компетентни хора, с дългогодишен опит с марката БМВ, така че може да получиш много интересни съвети. Американския е не по-малко интересен, но там са малко осакатени откъм модели - тук в Европа моделната гама винаги е била много по-богата... Ако има още нещо с което бих могъл да съм полезен - просто питай!


BMW: ultimate driving machine


Тема Re: Изчерпателен сайт за BMW?нови [re: Land Shark ll]  
Автор Fking ()
Публикувано26.09.02 21:52



Почвам да браузвам
Много ти благодаря!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.