Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:59 18.05.24 
Автомобили
   >> BMW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Goliam problem...helpнови  
АвторM3 (Нерегистриран)
Публикувано05.07.02 02:16



Ami zanchi nai-nakraia sled dulgo vreme mechti i bachkane i mechti i bachkane imam parite da si kupa edno M3 1995 god. 286KS. Veche moga da si go i pozvola da go hrana tui kato iskarvam dobri pari. Ta znachi tova e kolata po koiato vuzdisham otkakto e izlezla na pazara. E razbira se bih predpochetal tazi ot 1997,koiato e 3,2ltr s 321KS i sekventsialna skorostna kutia ili pone 6stepenna,no tia e oste pone 3hil. evro otgore.
Ta znachi vuprosa mi e kak da go vkaram tova chudoviste bez da davam 5800$ na durjavata samo zastoto sum si kupil avtomobil?
Ima li niakakva vrutka sus zamervane na mostnostta ,koiato da e spunata predvaritelno? Imam chovek ot Germany ,koito moje da svurshi tazi rabota predi da si dokaram kolata....prosto surze ne mi dava da plata tezi pari,a i ne misla che e pravilno!
Koito moje da pomaga!
blagodara



Тема Ако трябва да спазваш закона - трябва да си платишнови [re: M3]  
Автор Land Shark llМодератор (ентусиаст)
Публикувано05.07.02 08:59



Доколкото знам "законово" няма начин да се заобиколи тъпия 'акциз'... Единствения вариант за мощна кола да не плащаш мито+акциз е да постъпиш като мен и fxmaker - който си купи точно такава красавица за каквато ти мечтаеш от БГ, е аз съм с по-скормна 325-ца, но също попадаща в акцизната категория. Проблема обаче е че е изключително трудно да се намери свястна кола в БГ, затова (и от личен опит го казвам) - особено за такава гениална кола като //М3 - най-добре е да прежалиш митото или ... да "корумпираш" някои митничар (но тия работи аз не ги разбирам)...

Land Shark II
BMW: The ultimate driving machine



Тема Re: Ако трябва да спазваш закона - трябва да си платишнови [re: Land Shark ll]  
Автор Nasti ()
Публикувано05.07.02 09:06



pishi mi na sonic@pirch.com i si ostawi telefon za obratna wryzka shte se chuem i shte se ugoworim moje i da naprawim neshto


S Cars - Crazy Cars!!!


Тема Re: Ако трябва да спазваш закона - трябва да си платишнови [re: Nasti]  
АвторM3 (Нерегистриран)
Публикувано05.07.02 11:28



Toia zakon da vzemat da go mahnat nai-nakraia a ne da mi se vkarvat samo troshki deto da prebivat pasajerite si. Mi to v momenta se znae kakvo e i niama nujda da obsujdam che tova katalizator,novost na kolata i t.n. ne se zachita osobeno. A ot BG kola niama da si kupa osven ot magazina poradi tova che znam kak se karat i kak se poddurjat. Izsililo se nekoi momche edno vreme deto vrutnalo dalaverkata i posle na golo dupe M3.. pri men nestata sa malko po-drugi.
Tova mi e dreamcar-a. Ne moga da go prejalia i da karam E36 325 ili 328...oste poveche che kato im gledam tsenite v Germany te M3 struvat kolko edno 328 Coupe..niama smisul a mitoto e iasno che niama da plata 5800$ puk ako ste tursko da e.

OK Nasti..kum kraia na mesetsa ste se obada na mail-a ti i ste napravim niakakva sresta za da ne govorim eventualno po telefon. Ste piem niakade po edna citronada i ste obsudim nestata predi da dokaram kolata.Inache da tsufna v Sofia s neq i da hoda tepurva da zadvijvam nestata e glupavo.... Prosto v momenta mi se e zapalila glavata ot rabota. Moita ideia ne e da ne plastam izobsto mito, no nujno li e da e tolkova mnogo?



Тема Kolko izobsto ima...нови [re: Land Shark ll]  
АвторM3 (Нерегистриран)
Публикувано05.07.02 11:36



Kolko M3-ki ima izobsto v BG i da sa v prilichno sustoianie i dori ako e 325 ili 328 kolko Coupe-ta ima? Men me interesuva samo 2-vratka..drugite taxita za vozene na hora sus zadni vrati-mnogo blagodara!
Ne sum tursil v BG M3 no sum vijdal v Sofia prekaleno malko. Moje edno vreme da sa bili poveche ama kato zategnaha rejima s kradenite koli i te se izpokriha ili zaminaha za Makedonia,Rusia i t.n.



Тема Re: Kolko izobsto ima... [re: M3]  
Автор Land Shark llМодератор (ентусиаст)
Публикувано05.07.02 12:15



Аз знам за поне 4 Е36 //М3 купета, две от който са със 3.2 литровия мотор. Колко са точно нямам представа, но... не са чак толкоз малко май. А 325/328-ците са много повече. Но си прав, трудно е да се намери перфектно //М3 в БГ, а тези които имат такива едва ли лесно ще се разделят с тях.. Излишно е да казвам че точно тази кола е толкоз съвършенна, че трябва да си луд ако си собственик на такава да искаш да я продаваш...

Land Shark II
BMW: The ultimate driving machine



Тема Re: Kolko izobsto ima...нови [re: Land Shark ll]  
Автор Caмo Дизeл (нинджа)
Публикувано05.07.02 12:33



...или закъсал за пари собственик.
Както и да е. Абе LandShark, ти мина ли после да видиш какво сме го дъвкали за бек прешъра и генерациите?

Само Дизел


Тема Re: Kolko izobsto ima...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Nasti ()
Публикувано06.07.02 13:34



Wie ne ste dobre si tiq unikati... az za koqto da nqma ewentualni chasti po Simeon ne kupuwam... po-rentabilno e


S Cars - Crazy Cars!!!


Тема Re: Kolko izobsto ima...нови [re: M3]  
Автор Zenotide (The child)
Публикувано18.07.02 08:32



pich kato ti prechat zadnite sedalki i wrati zemai naprawo Z8 i ne se ligawi ...
pak i shte si oshte po unikalen w BG

mejdu drugoto samo kato ideia ..ne gi razbiram mnogo ..no ako iskash da spestish i ti e i wsashtoto wreme dream dreamcar...zemi razuchi kak stoiat neshtata ako si wkarsh dwigatelia otdelno /moje i da e po tynko mitoto znam li / i moje go zakachish na e36 323 ili dori po slabo...posle smeniash suspensiona...toia na m3to e gotin no opredeleno ne e nai welikoto neshto na sweta....mojesh da ia swalish oshte po nisko ot originalnata m3ka i shte lepne na pytia...w syshtoto wreme kupeto shte tie po leko i s malko strut bar-owe i sway bar-owe hem shte dyrpa poweche hem shte e po stiff po zawoite...apa ko si maniak slagai si rawcage naprawo...
ako iskash da ia olekotiawash oshte ima mnogo opcii ..no shte ti triabwat :(kinti /carbonowi paneli primerno/
no mojesh da mahnesh klimatika i hidrawlikata na wolana kato nachalo i lekichki janti....
da ne wzemesh da spestiawash ot gumite i spirachkite...towa e nai typoto

shte ti triabwa swesten mehanik de....i jelanie i nerwi malko...

e pisha ti gi tia raboti shtot spomenawash che ti e dreamcar i ne iskashs da ia polzwash za taxi....no wij ako si se wluibil w stock M3 emblemata e drug wapros

aide have fun...

drive fast i bez panika w zawoite

Редактирано от Zenotide на 18.07.02 08:52.



Тема Pi4 dostatuchno dobre znam...нови [re: Zenotide]  
АвторM3 (Нерегистриран)
Публикувано20.07.02 16:08



kolko nesta moje da se naprava s tsel uskorenie i stabilnost...no spezialno izbroenite ot teb Bar-ove ne davat mostnost a samo stabilnost...osven tova ne iskam da se prevrusta v nqkva asozialna kola kato na tezi ot "Burzi i qrostni"..
Ti imash li ideq tia nesta koito samo izbroi kolko struvat? ama taka da se napravish da izbrioish nesto kolko znaesh a?
Vij tova za dvigatela otdelno ot kupeto e misleno no tova znachi che triabva da figurirat oste taka izneseni ot Germany i da sa s otdelni dokumenti, a ne da e razglobena na chasti kola.... Sled koeto ti kupeto si go vkarvash kato kupe a ne kato M3,323,325 ili kvato modifikatsia.... Triabva da razbera obache dvigatela kato dvigatel dali se plasta kato rezervna chast i tochno kak se opredelia stoinostta mu sled kato e upotrebiavan.
A inache edin suspension, koito se regulira vuv visochinata za M3 struva kum 4hil DM...otdelno che ako se regulira i v tvurdostta otiva kum 6hil......
Edno Z8 struva kum 140hil na staro...tam se plastat veche na 400KS mito!!!!!az ne driskam kintite....
A puk takiva gluposti da maham klimatik i servo ...abe ti da ne si slunchasal poslednite dni?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.