Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:45 22.05.24 
Автомобили
   >> BMW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ще помогнете ли ...нови  
Автор SunFlower (нерегистрирани)
Публикувано15.01.02 09:32



да реша нещо!! значи ... предлагат ми Е36 - 316i (пак твърдят, че е с двигател 1.8, което е невъзможно ... ама знам ли вече ... /май е М40 двигателя/) 1993 година ... запазено, поддържано (външно и вътрешно), ел. стъкла, аларма, сребрист металик!! дават ми го (според мене) доста тънко ... за 7000 DM!! Та въпроса е да го взема ли или да чакам готина 318ка или 320-ка (92-93) да ми изпадне тънкана (около 8000-8500 DM)?!?? Аз 316-ка не съм карал?!! някой има ли опит?! вообще върви ли с тия 99 (или 105) коня?! сполучлив ли е този двигател?! може ли едни гуми да завърти :))?? колко максимално мога да му вдигна мошноста - с чип тунинг или по друг начин?? heeeeeeeeelp! от една страна ми писна да чакам ... от друга ми се струва доста слаб този двигател!! незнам какво за правя! дайте съвет!



Тема Re: ще помогнете ли ...нови [re: SunFlower]  
Авторmisho (Нерегистриран)
Публикувано15.01.02 11:41



bate ne vzimai (tova e lichoto mi mnenie)318i izobshto nevarvi pejo 405sri varvi 3-pati poveche e36 e tejka kola a konete sa malko vij 320i e savsem drugo neshto ne iskam da obidia nikogo no sam se gonol s pejoto s 318 prosto niama shans bmw-to a spored men e kofti gotin vid a vatre malko slabo i razhoda e kato na 320i ako e 318is veche neshtata sa dobre .tova e moeto mnenie s koeto ako niakoi se zasegne se izviniavam predvaritelno



Тема Re: ще помогнете ли ...нови [re: SunFlower]  
Автор Caмo Дизeл (член-кореспонд.)
Публикувано15.01.02 12:22



Ами покарай го и ще разбереш дали върви колкото те устройва. Аз съм карал 316-ка и мисля, че си върви много добре, ама друг ще каже, че е слаба.



Тема Прав е дизела...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Land Shark llМодератор (ентусиаст)
Публикувано15.01.02 19:45



Спрямо моята 325-ца доста други коли ми се виждат малко или повече тромави. Ама ся спомянам си че дори и в една обикновена 318-ска един пич ми показа как може да се учеща скорост, динамика и т.н.... Та много неща са относителни. Между другото вземи първите цифри (и букви) от номера на двигателя - първите 5, и от тях може да кажем нещо повече. А ако дадеш и последните 7 от шасито още повече ще я разконспирираме...

Land Shark II
BMW: The ultimate driving machine



Тема Re: ще помогнете ли ...нови [re: SunFlower]  
Автор DA WOLF (maniak)
Публикувано15.01.02 20:04



sas sigurnost razhoda shte e malak , no za smetka na moshtnostta...
ti tova li iskash??? v smisal kakva kola iskash da si kupish? kola ne se kupuva vseki den, taka che "pisna mi da chakam" i ot sorta ne varviat v sluchaia... Po dobre si vzemi neshto koeto si shte te kefi lichno teb i za dalgo!!!

I'm crazy about Bimmers and dont ask me why!


Тема В тоя дух 318is е страхотен избор...нови [re: DA WOLF]  
Автор Land Shark llМодератор (ентусиаст)
Публикувано15.01.02 20:11



само дето май са по-скъпички...

Land Shark II
BMW: The ultimate driving machine



Тема taka e land shark! [re: Land Shark ll]  
Автор DA WOLF (maniak)
Публикувано16.01.02 00:42



az poneje gi sledia is-kite , v germany pod 8K trudno se namira chitava da negovorim za BG............

I'm crazy about Bimmers and dont ask me why!


Тема абе колебая се още ...нови [re: DA WOLF]  
Автор SunFlower (нерегистрирани)
Публикувано16.01.02 10:21



... ама сигурно ще чакам читава 318is-ка или 320-ка!! тези 99 коня хич не ме устройват!! просто цената ме съблазни (така да се каже) !

DA WOLF като ги следиш is-ките в BG по колко вървят? аз съм предвидил към 9000 DM за обикновенна 320-ка Е36 ама за is-ка май няма да стигнат ! после вече ще си я глася ... там пък колко пари ше фръкнаааааааат



направо на моменти ми се иска да си взема Е30-ка като на Land Shark

Редактирано от SunFlower на 16.01.02 10:32.



Тема Re: абе колебая се още ...нови [re: SunFlower]  
Автор DA WOLF (maniak)
Публикувано16.01.02 17:00



ako pitash moeto lichno mnenie i na men 99HP na BMW mi se vijda smeshnichko... Vse pak BMW si e soliden avtomobil, dosta tejichak na koeto respektivno otgovaria i po-moshtnichak dvigatel....
az predimno gi sledia v Germany ne v BG no to lesno se kalkulira kakva bi bila cenata v Bg... +2K DM i gotova

Ta za Germany (kakto i sam mojesh da se uverish ot www.mobile.de naprimer) pod 10K trudno se namira... Na men mi predlagaha edni priateli na brat mi koito uchat v Munchen za 5400DM ("as posted" razb. se che shte padne sled pregovori...) 318is '94 na 88K km leko udareno otpred otliavo no niama TUV i neregistrirano ot 2 godini za paten trafic... A inache po info ot tiah triabvalo samo far, bronia i izchukvane ili podmeniana na kalnika(preden liav)....
Vse biah tragnal , amaaa tuka s daskasloto zadalbah... mnoo izpite sa sabraha i taka i ne otidoh....
Vij tova beshe predi okolo 2 meseca , kolata bila iako zabutana v niakakva kashta i po dumite im sobstvenika ne pravel koi znae kakvi opiti da ia prodava... Ta ako iskash moga da pitam za addressa i ako imash niakoi koito hodi natam skoro - da mine da i hvarli edno oko a??? Pod 5K sas sigurnost shte padne a takava kola v BG e ot poriadakana 15K.... no ti si preceni....

E30 - na land shark kakto i moeto kakto i na megoff kakto i vsichki E30 sa si prosto edno edinstveno neshto - CLASICA

kolkoto i drugi modeli da izlizat na pazara na horata v saznanieto kato se kaje BMW izpakva silueta na E30.... ili pak na drugite po ranni serii s 4-te fara.... neshto takova:
(OO==[ ]==OO)

I'm crazy about Bimmers and dont ask me why!


Тема Re: ще помогнете ли ...нови [re: SunFlower]  
Авторmisho (Нерегистриран)
Публикувано16.01.02 20:18



pomisli li za 525i mojesh da namerish za 7-8 leva neshto prilichno




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.