Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:29 10.06.24 
Автомобили
   >> BMW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема E30 BMW 3 Series 1983-1991нови  
Автор Land Shark llМодератор (ентусиаст)
Публикувано13.12.01 10:59



Тази тема се отваря по предложение на SunFlower - с цел който има проблем около баварец от серията E30, т.е. тройките "междинки" 1983-1991, кабрио и туринг до 1994, да поства тук, а също и ако някой иска да даде общи съвети по експоатацията също може да заповяда.

Land Shark II
BMW: The ultimate driving machine

Редактирано от Land Shark ll на 13.12.01 11:03.



Тема Re: E30 BMW 3 Series 1983-1991нови [re: Land Shark ll]  
АвторAlex 32Oi Cabrio (Нерегистриран)
Публикувано13.12.01 11:11



Kakto vizhdam, tuk mai vsichki govorjat mnogo dobar Angliiski i zatova preporachvam www.bmwe30.net. Tozi site ima tolkova mnogo tech info i advice, che shte vi pobelejat bradite, dokato go izchetete. Ima Technical Forum, kadeto se sabirat vsjakakvi maniaci ot celija svjat i obiknovenno ako chovek ima problem, poluchava otgovor do chas-dva...

PS. Imam Haynes Service Manual za 3 Series na PDF format, ako njakoi go iska, neka da mi dade email i shte mu go pratja



Тема Hayness 1948?нови [re: Alex 32Oi Cabrio]  
Автор Land Shark llМодератор (ентусиаст)
Публикувано13.12.01 11:20



Ako stawa za syshtia manual i az go imam na PDF, no mi lipswat glawite 7 i 8? Sluchaino da gi imash? Inache oswen nego az dosta izpolzwam i manuala na Robert Bentley publishers, no poneje e US kniga tam ima info osnowno za E30 318i, 325e, 325i, koito sa bili oficialno wnasiani w US - inache kato pylnoto go namiram za po-dobro ot Hayness.

Land Shark II
BMW: The ultimate driving machine



Тема естествено, че ...нови [re: Alex 32Oi Cabrio]  
Автор SunFlower (нерегистрирани)
Публикувано13.12.01 11:21



такива форуми има много ... но идеята беше за тези, които влизат тук в този клуб и търсят тук информация да я намерят!



Тема Re: Hayness 1948?нови [re: Land Shark ll]  
АвторAlex 33Oi Cabrio (Нерегистриран)
Публикувано13.12.01 11:24



Ami njamam gi za suzhalenie. Ti da ne si go teglil ot edin Cheshki ili Slovashki site? . Da chukna na darvo, dosega ne mi e trjabval



Тема Е нищо, той човека дава инфо за полезен сайт...нови [re: SunFlower]  
Автор Land Shark llМодератор (ентусиаст)
Публикувано13.12.01 11:27



в случай че някой не го знае. Аз също го намирам за доста полезен, дори съм си регистрирал бричката в него! Иначе друг полезен форум за E30 е емайл групата в yahoogroups (

), където има повече от 300 души участници и винаги има кой да ти отговори като питаш нещо!

Land Shark II
BMW: The ultimate driving machine



Тема Ми не, теглих го от руски сайт. -нови [re: Alex 33Oi Cabrio]  
Автор Land Shark llМодератор (ентусиаст)
Публикувано13.12.01 11:32



.

Land Shark II
BMW: The ultimate driving machine



Тема Re: E30 BMW 3 Series 1983-1991нови [re: Land Shark ll]  
АвторA. (Нерегистриран)
Публикувано16.12.01 10:32



Imam BMW 318i touring i ne moga da mahna oblegalkite za glavata na prednite sedalki za da si postavq kalyfite. Gledah gi ot Vsqkade i ne mi idva na akyla ot kade ili kakvo trqbva da natisna za da gi izvadq. Ako nqkoi znae neshto po temata neka da pishe.



Тема Re: oblegalki za glawataнови [re: A.]  
Автор fxmakerМодератор (BMW entusiast)
Публикувано16.12.01 13:01



niama nisto koeto da se natiska, prosto tribwa da gi izdyrpash.sled kato izkarash cialata prychka i usetish che niama poweche dyrpash riazko.bi triabwalo da izliazat pone na moita E30 taka sym gi wadil.

(OO=[][]=OO)
...And now the diesel lovers it's time to make the tea...


Тема Re: oblegalki za glawataнови [re: fxmaker]  
АвторA. (Нерегистриран)
Публикувано17.12.01 20:50



10x za infoto. Men me e stah da napyna za da ne schupq neshto. Qvno ne sa svalqni predi i kato stigne posledniq zyb taka qko zapira che ne mi se misli kakvo dyrpane shte padne. Utre shte probvam




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.