Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:48 01.07.24 
Автомобили
   >> BMW
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема kak mislite  
Авторmisho (Нерегистриран)
Публикувано11.01.02 19:49



kak mislite dali tezi dobavki(motor up i modifikatora-ruskia) za maslata sa istinski i dabri ili samo e edno tanko maslo i vsichko e izmama



Тема Иди на...нови [re: misho]  
Авторgosho (Нерегистриран)
Публикувано12.01.02 11:39



http://clubs.dir.bg/showthreaded2.php?Cat=168&Board=bmw&Number=1936710447&page=4&view=collapsed&sb=5&part=

и ще видиш за какво става въпрос...



Тема Колегата Гошо ме изпревари...нови [re: gosho]  
Автор Land Shark llМодератор (ентусиаст)
Публикувано12.01.02 12:40



... наистина веднаж вече става дума за този въпрос. Може да идеш да погледнеш. Моето мнение си е все същото: не вярвам някоя "вълшебна" добавка да ти оправи двигателя. Ако караш с хубаво масло и редовно го сменяш не би трябвало въобще да имаш нужда от каквито и да е добавки...

Land Shark II
BMW: The ultimate driving machine



Тема Re: kak misliteнови [re: misho]  
Автор da_wolf (maniak)
Публикувано12.01.02 14:23



moiata "dobavka" e chisto naturalno Castrol RS 2000 5W60

I'm crazy about Bimmers and dont ask me why!


Тема Re: kak misliteнови [re: misho]  
Авторacho (Нерегистриран)
Публикувано13.01.02 22:04



A vuprosnia castrol dali e podhodiash za dvigatel na e30 proizvodstvo '85?



Тема мнения по въпроса много ...нови [re: misho]  
Автор SunFlower (нерегистрирани)
Публикувано14.01.02 09:34



и все различни! но ако питаш мене - не ти трябват никакви добавки!



Тема единствения проблем за който се сещамнови [re: acho]  
Автор Land Shark llМодератор (ентусиаст)
Публикувано14.01.02 19:33



... е че ако ти е много износен двигателя може да ти изчезва много масло. Доколкото го поддържаш над минимума иначе за двигателя е по-добре, отколкото с някое обикновено (не дай боже минерално)...

Land Shark II
BMW: The ultimate driving machine



Тема Re: единствения проблем за който се сещамнови [re: Land Shark ll]  
АвторAlex 32Oi Cabrio (Нерегистриран)
Публикувано15.01.02 16:46



Mislja, che tuk greshish po varposa za mineralnoto maslo. Starite motori, kato M20B20 ili M20B25 ili dori M10 sa "nenatovareni" v sravnenie s novite motori. Prosto za sravnenie-Alfa 147 1.6 Twinspark ima pochti sashtite harakteristiki na motora (PS i Nm), kato moito BMW, koeto e 2.0 Za motorite na BMW (starite)ot 2 l ili 2.5 l da se izkarvat 129 PS ili 170 PS e nishto. Drugoto neshto e, che samite komponenti ne sa izraboteni tolkova precizno, kolkoto po novite dvigateli. Tova, che vseki ti kazva da karash sus Sintetika e, zashtoto v Daru Car 1 l Sintetika e minimum 15 lv bez DDS, puk v Service Manual-a, koito shefa na serviza im mi podari BMW preporachva mineralno maslo po 8 lv s DDS! Izvodite sa jasni



Тема Ми незнам но...нови [re: Alex 32Oi Cabrio]  
Автор Land Shark llМодератор (ентусиаст)
Публикувано15.01.02 19:50



в сервиз мануала на

, не препоръчват минерално масло. А и не мисля че нашите двигатели (говоря за семейството M20) не са по-прецизно изработени, отколкото да речем двигателя на едно чисто ново Renault Clio Symbol... Или който и да е друг конвенционален мотор.

Land Shark II
BMW: The ultimate driving machine



Тема Re: Ми незнам но...нови [re: Land Shark ll]  
АвторAlex 32Oi Cabrio (Нерегистриран)
Публикувано16.01.02 11:28



Ti puk sega! Kak mozhe da sravnjavash velikija model E30 s Renault Clio! Ne te e sram. I tova mi bilo entusiastTazi diskusija za masloto ja imah s shefa na serviza na Daru dokato si bjah v BG za Koleda. Ne vjarvam choveka da sedne da me lazhe, zashtoto sme prijateli, puk i njama izgledi da sum mu klient po ponjatni prichini, ta da iska da mi vzima kinti. Tochno obratnoto-chovekat se opitvashe da mi spesti pari. Drug vapros e, che kolata mi e sas sintetica, zashtoto taka ja kupih i imam oshte okolo 7.000 km ostanali na masloto. Kogato mu doide vremeto, shte go mislja-okolo April, predi da trugna s neja za BG




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.