Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:53 18.05.24 
Автомобили
   >> BMW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема deklaraciyaнови  
Авторinstinkt1979 (Нерегистриран)
Публикувано13.11.01 16:09



1-iskah da vidya i vidyah koy kakvo znae za kolite
2-razbirase che ne sam ot balgaria no tova zashto prechi na nyakoi hora?nali interneta e za cyal svyat
3-za LAND SHARK:samo ti mi napravi do sega vpechatlenie che dosta neshta znaesh za kolite...mojem dosta nesht da si pogovorim sas teb..i dvamata sme bmwciyi taka che..
4-za VENTO:siguno hvashtash FERDЭNAND PЭESH:-) ee negovite koli sa mnogo hubavi no nikoy ne vyarva za sega che nyakoy den shte proizvede kola kato bmw!dori i D1 nemoje da promeni neshtata...dali razbirash neshto ot dumite mi...
5-koyto iska pomosht ili da pita neshto za kola moje da mi pishe na emaila mi:instinkt1979@abv.bg



Тема Re: deklaraciya [re: instinkt1979]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано13.11.01 16:43






Volkswagen е моят автомобил!


Тема Re: deklaraciyaнови [re: instinkt1979]  
Автор Caмo Дизeл (член-кореспонд.)
Публикувано13.11.01 16:57



Като спомена D1 искам да те питам, защо VW все още не правят PD дизели с повече от 4 цилиндъра? Примерно 2.5 V6 TDI си е нормално TDI, а 3.3 V8 TDI е Common Rail. И не споменавай V10, щото още не е пуснат.
Но по-добре отговори във VW клуба.



Тема Re: deklaraciyaнови [re: instinkt1979]  
Автор LordDigital (CarftsmaN)
Публикувано14.11.01 02:03



w0w

q skii nekoi se opitva da pishe 3 abarotnae ma mnoo ne mu se otdaa:P

Ferdinand Piech - THE KING


Тема Re: deklaraciyaнови [re: instinkt1979]  
Автор BESNlA (besen)
Публикувано15.11.01 03:46



abe otvorka ti mnoo li razbira6 ot koli be?ako da te pitam nekoi raboti.


jeni i koli mnogo



Тема Re: deklaraciyaнови [re: instinkt1979]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано15.11.01 15:08



Интересно ми е, как разбра колко разбирам от коли, като и дума не съм обелил по темата?!

Volkswagen е моят автомобил!


Тема Re: deklaraciyaнови [re: Vento]  
Автор BESNlA (besen)
Публикувано16.11.01 09:33



staa vupros za instinkt1979?


jeni i koli mnogo



Тема Re: deklaraciyaнови [re: BESNlA]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано16.11.01 14:23



Да де, и аз него питам (ама май отговор няма да дочакам...)

Volkswagen е моят автомобил!


Тема Re: deklaraciyaнови [re: Vento]  
Автор325isturbo (Нерегистриран)
Публикувано16.11.01 17:04



Nali znaete 4e vseki v BG e BA6 MAISTOR . Kakvo trqbva6e da ozna4ava tazi deklaraciq i za kuv *** e . Basi ili az mnoo sum izprostql pokrai tazi kola ili ....................



Тема Re: deklaraciyaнови [re: instinkt1979]  
Авторinstinkt1979 (Нерегистриран)
Публикувано19.11.01 13:56



zdraveyte vsichki
za BESNЭA: mojesh da me pitash kvoto shtesh...evropeyski...japonski..amerikanski koli...kakvoto shtesh...dori i komunisticheskite koli:-))
as se zanimavam sas TUNЭNG...no nyamam vreme vse da bada tuk taka che..tryabva okolo 5-6 dena da se pochaka otgovora mi.
chakam ti vaprosite....

za SAMO DЭZEL: dizelovite dvigateli ne se proizvejdat za skorost a da badat maximalno ikonomichni.. inache zashto chovek da iska da kupi kola koeto e dizel:-)?
i bez tova dizelite imat po golyam TORK ot benzinovite i po ryatko shte se naloji da se smeni skorosta(predavkata)
a ako se napravi 6 cilindrov dvigatel to shte e mnogo blizko sas 4 cilindrovite benzinovi dvigateli sas ikonomichnosta....a i veche zapochnaha da pravyat 6 cilindrovi dizeli...i sas konskite sili sa pochti naravni sas benzinovite
bmw3.20d beshe 136 konski sili no sega go napraviha 150! taka che veche gi proizvejdat...i chovek misli koe da vzeme

za VENTO:hey ti golemiyat ferdinant:-) ti znaesh li kakva kola kara toy??:-)
''ferdinant piesh''??
...no dvigatelite 1.8T audi i wolksvagen imaha greshno proizvodstvo vav turbite!! maximalno do 50 000 km varvi kolata i psle se razvalyashe turboto!!
dori ima sluchai koito samo na 30 000 se razvalya!!
no servizite na audi i wolksvagen gi smeniha bezplatno i sas drug novo turbo.no sega opraviha turboto i nyama probleni....no ako nyakoy misli da kupi 1.8T audi ili wolksvagen passat da vnimava!!!
...zashtoto do 98-a godina do dekemvri kolite sa proizvedeni sas starite turbo!!
ZA SEGA TOLKOZ...BAY




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.