Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:27 05.07.24 
Автомобили
   >> BMW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема PDC HELPнови  
Автор 325isturbo (BMW DRIVER)
Публикувано02.10.01 17:50



Moqta 3-ka ima fabri4no PDC (park distance control ) oba4e sled preboqdisvaneto ne6to po4na da otkazva - ta pitaneto mi e nqkoi da ima shema na PDC ili info za dat4icite kakva moje da e pri4inata da ne raboti vseki put . A i PDC-to vzema li info ot skorostnata kutuq ( za zadnata skorost ) i ako e taka ot kude ( predpolagam ot dat4ika za zadnite svetlini no ne sum siguren ) please help



Тема Re: PDC HELPнови [re: 325isturbo]  
Автор Land Shark llМодератор (ентусиаст)
Публикувано02.10.01 18:09



E moiata troika nqma PDC i ne sam zapoznat s towa, no shte popitam i shte pisha ako ima niakakyw resultat. Na pyrwo chetene - ima izwestna weroiatnost PDCto da izpozwa IR sensori (infrared) i togawa pri preboiadiswaneto ako gi napleskash i tiah neznaia kak shte pachkat. No moje bi izpolzwa ultra-zwuk??

Pozdraw,

Land Shark II
BMW: The ultimate driving machine



Тема Re: PDC HELPнови [re: Land Shark ll]  
Автор 325isturbo (BMW DRIVER)
Публикувано02.10.01 18:13



A za tezi dat4ici sum 100% siguren 4e rabotqt no samata sistema ne vklu4va vseki put - interesuva me ot kude vzema info da se vklu4i pdc-to



Тема Re: PDC HELPнови [re: 325isturbo]  
Автор Land Shark llМодератор (ентусиаст)
Публикувано03.10.01 10:05



A swetlinite za zaden hod rabotiat li ti kato wkluchish zadna?

Land Shark II
BMW: The ultimate driving machine



Тема Re: PDC HELPнови [re: Land Shark ll]  
Автор 325isturbo (BMW DRIVER)
Публикувано03.10.01 10:12



4esno da ti kaja ne sum se zaglejdal mislq 4e da



Тема Re: PDC HELPнови [re: 325isturbo]  
Автор lceman ()
Публикувано03.10.01 15:58



Xmmm , PDC , q obqsni kak dejstva t'va neshto . Do kakva stepen otmenq vodacha ot parkiraneto na zaden hod ..

-rwx------


Тема Re: PDC HELPнови [re: 325isturbo]  
Автор Land Shark llМодератор (ентусиаст)
Публикувано03.10.01 18:01



Edin spec mi kaza che PDC-to izpolzwa sonar, t.e. ne e s IR datcici, a s ultra zwuk kato prilep :). Spored syshtia iztochnik ako se boiadisat krygchetata na zadnata bronia moje i da ne raboti kakto triabwa weche.

Land Shark II
BMW: The ultimate driving machine



Тема Re: PDC HELPнови [re: Land Shark ll]  
Автор fxmaker (BMW entusiast)
Публикувано03.10.01 18:10



naistina deistwat s ultra zwyk.
w handbook-a pishe slednototo:(ste go prerazkaja na kratko)
w zadnata bronia ima 4 ultrazwykowi senzora koito izmerwat razstoianieto do nai blizkia obekt.
zonata na deistwie na krainite dwa senzora zapochwa ot priblizitelno 20 cm. napred ot broniata i se razshiriawa na okolo oste 40 cm. zonata na srednite dwa e +/- 1.30m.
sistemata se wkluchwa kogato klucha e w 2 pozicia i e wkluchena zadnata .

(OO=[][]=OO)
...And now the diesel lovers it's time to make the tea...


Тема Re: PDC HELP [re: lceman]  
Автор 325isturbo (BMW DRIVER)
Публикувано03.10.01 20:55



10x no mai s fxmaker stignahme do zaklu4enieto 4e e ot dat4ika na sk kytiq :)
Mi PDC-to e umno ne6to ama trqbva da parkira6 bavni i da go slu6a6 - no pri mene dokato se oseti da ozdade zvuk ve4e sum podprql nqkoq kola :))))




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.