Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:07 18.05.24 
Автомобили
   >> BMW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема KAKVO STE PRAVIM ZIMATAнови  
АвторTU154 (Нерегистриран)
Публикувано17.09.01 22:53



DO SEGA SAM KARAL SAMO KOLI S PREDNO PREDAVANE I SEGA SE CHUDIA DALI STE IMAM PROBLEMI /SIGURNO STE IMAM/ SAS ZADNOTO PREDAVANE NA HLAZGAVO SPODELETE NIAKOI TANKI HVATKI CHE DA NE ME PISHAT NIAKOIA SUTRIN PO VARNENSKITE VESTNICI I DA SE IZLAGAM DO SEGA SAM VIJDAL NIAKOLKO BMWTA DA SE VARTIAT KATO PUMPALI TOCHNO PRED NOSA MI



Тема Re: KAKVO STE PRAVIM ZIMATA [re: TU154]  
АвторSluchaino minavasht (Нерегистриран)
Публикувано18.09.01 03:57



Ot men samo edin suvet - kupi si zimni gumi i to vzemi nai dobroto, nedei gledai cenata. Za preporuchane sa Michelin. Taka ili inache sigurno si dal solidna suma za takava kola pone ya oburudvai za zimata kakto si mu e reda. A za tova deto vikash che se vurtiali kato pumpali, mi che to si zavisi doniakade i ot shofiora, no i ot gumite. Puk ako slojish v bagajnika si niakakuv po tejuk tovar ne bi triabvalo da imash problemi.

Sushto karasht BMW



Тема Re: KAKVO STE PRAVIM ZIMATAнови [re: TU154]  
Автор The Bear (запознат)
Публикувано18.09.01 08:48



Аз пък досега съм карал коли само със задно задвижване и то често по лошо почистени планински пътища и (да чукна на дърво!) не си спомням за някакво въртене, камо ли за "като пумпал". Най много леко поднасяне и в следващия момент без въобще да мислиш накъде трябва да въртиш и кво трябва да правиш - инстинктивно навърташ накъдето трябва и в следващия момент си пак добре... Виж например, вучо ми квато и кола да му дадеш - било то с предно или със задно предаване ще те забие поне 3 пъти я със задница я след повече обороти с предница в отсрещната пряспа....

Real Two-Stroke!


Тема Re: KAKVO STE PRAVIM ZIMATAнови [re: TU154]  
Автор Land Shark llМодератор (ентусиаст)
Публикувано18.09.01 09:07



Mi naistina, kakto weche kazaha i kolegite - hubawo e da si wzemesh dobri zimni gumi. Drugoto zawisi osnowno ot teb - i ako niamash golqm opit pri wodene na awtomobil sys zadno predawane, lichno az bih preporychal kato zapryska sniag i stane po-hlazgawo da potrenirash na niakoi prazen shirok parking, za da usetish kak se dyrji kolata pri zaguba na sceplenieto na zadnite gumi i kak da ia kontrolirash s prednite. Sigurno znaesh de, no za balansiraneto awtomobil s zadnoto predawane, osnownite pomoshtnici sa ti wolana (prednite gumi) i pedala na gazta. Swiknesh li mu wednaj - shte widish che moje da e mnogo zabawno na momenti.

Land Shark II
BMW: The ultimate driving machine



Тема Re: KAKVO STE PRAVIM ZIMATAнови [re: Land Shark ll]  
Автор Megoff (BMW DRIVER)
Публикувано18.09.01 10:10



gumite sa mnogo vazni za zimata, da ne kaza nai-vazni dori
az karam vece dva sezona s GOOD YEAR ULTRA GRIP 5
mnogo sa dobri na sniag i hluzgavo, na led niama spasenie samo sipove
moga da kaza ce kolata si ia karam zimno pocti kato liatoto
mnogo hora ot cluba ste potvurdiat kacestvata na gumite
99 godina tezi gumi biaha po 200 dm parceto, sega sa po evtini sigurno.
inace pri burzo karane na sniag triabva da usestas nakude ti se vurti zadnika na sedalkata, toest da usestas sceplenieto predi da stane neupravliaema.
men licno mi e po kef da ia karam zimata

//M-Technik


Тема Re: KAKVO STE PRAVIM ZIMATAнови [re: TU154]  
Автор fxmaker (BMW entusiast)
Публикувано18.09.01 10:49



kakto kazaha kolegite dobre e da si wzemesh wyzmojno nai dobrite gumi a systo e dobra ideia da si slojish niakwa tejest w bagajnika (bordur ili chuwal s piasyk).
no nai wajnoto spored men e da ne nadceniawash awtomobila i da karash syobraziawaiki se s pytnata obstanowka i sobstwenite si wyzmojnosti.kakto kaza i Land Shark dobre e kato padne pyrwia sniag da otidesh na niakoi poligon ili prazen parking za da mojesh da potreniirash i da widish kak se dyrji kolata w takiwa uslowia za da moje wse pak da si podgotwen (ako izobsto systestwuwa takowa nesto ) ako izpadnesh w niakwa po kritichna situacia.

(OO=[][]=OO)
...And now the diesel lovers it's time to make the tea...


Тема Слагаш най-тесните гуми...нови [re: TU154]  
Автор Caмo Дизeл (член-кореспонд.)
Публикувано18.09.01 13:28



...които ти пасват на колата. Зимни естествено. И по-леки обувки

Ако ще купуваш маркови гуми, слушай Megoff за Goodyear Ultra Grip 5 или 6. Също толкова добри са и Continental Winter-Contact или Bridgestone Blizzak. Но най-изгодни са Uniroyal MS plus 55 - също толкова добри са, но са по-евтини.



Тема Majtap da stavaнови [re: fxmaker]  
Автор stax (zaпознат)
Публикувано18.09.01 13:51



Bez da se surdite!

1. Slagash 2 burdiura i 2 50 kg chuvala s ciment i ne zabravish oshte 2 tubi s x20l benzin shtoto harcha shte e kum 45l/100km

2. gumi kato za traktor T120 i im nabivash pironi

3. pera ot 4erven petel+4esan za zli duhove na prednoto staklo + 2 ikoni na sv.Petar i sv. Nikola (bog da me prosti za svtotatstvata)

4. Po4vash da subirash pari za Audi Quattro

Ako nekoi se e zasegnal to si e nego preblem , majtap da stava.

QUATTRO Rulez


Тема Re: KAKVO STE PRAVIM ZIMATAнови [re: Megoff]  
Автор The Bear (запознат)
Публикувано18.09.01 18:43



Az zimata gledam da ograni4avam use-vaneto na BMW, GLAVNO zaradi povishenata veroyatnost nyakoi da mi pomachka lamarinite, a sashto vazmojno e i az da si gi pomachkam. Po dobre na starata Lada da gi pomachkam... Ma to pak i naposledak zimite sa mai nikakvi - minavash si i s letnite gumi....

Real Two-Stroke!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.