Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:53 11.06.24 
Автомобили
   >> BMW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема BMW?нови  
АвторTwin Spark (Нерегистриран)
Публикувано11.09.01 23:49



Az moga da wi kaja zashto A...... mi e lubima kola. Kato widia BMW se seshtam za mutri (taka e - ne se zaiajdam). Spodelete mi zashto se kefite na BMW.



Тема Re: BMW? [re: Twin Spark]  
Автор Land Shark llМодератор (ентусиаст)
Публикувано12.09.01 09:19



Mi na men lichno BMW me kefi s niakolko neshta:

1) edin ot nai-dobre balansiranite awtomobili, koito sym karal.
2) otlichni motori, wisokoobortni, byrzi, s otlichen otklik na gazta.
3) dizaina im syshto mnogo me kefi - leko agresiven wid, otlichno paswasht na cialostnata nastroika na awtomobila.

Land Shark II
BMW: The ultimate driving machine



Тема Re: BMW?нови [re: Land Shark ll]  
АвторTwin Spark (Нерегистриран)
Публикувано12.09.01 10:05



A kakwo ne ti hareswa ili po-drug nachin kakwo triabwa da se podobri? I ne te li obiawiha za mutra. Az ako se poiawia s takawa kola w mahalata:
1. shte me pobyrkat ot byzik, zashtoto wseki me znae koia marka hareswam
2. shte me obiawiat za mutra WEDNAGA
3. shte mi ia nadraskat WEDNAGA



Тема Re: BMW?нови [re: Twin Spark]  
Автор lceman ()
Публикувано12.09.01 10:27



I az kato trygnah da si kupuvam GSM predi 1-2 godini vsichki v "mahalata" (st.grad) me obqviha za lud i che samo mutrite noseli takiva neshta , a sega kakvo q gi vij , vseki student ima veche takova neshto ;) , syshtoto e i s BMW-ta , kakto se kazva hora kato "mutrite" razvqlat imidja na hubavite koli. Ne che sega mutrite ne se vozqt na Ax (x->4,6,TT,....) , ta tuj to , ne e vajno kakvo mislqt tiq v mahalata za tebe a ti na kakvo se kefish , te rano ili kysno shte dojdat na tvoeto ;) , nali znaesh koj se smee naj-dobre a ?!

-rwx------


Тема Re: BMW?нови [re: Twin Spark]  
Автор Land Shark llМодератор (ентусиаст)
Публикувано12.09.01 11:01



"Az ako se poiawia s takawa kola w mahalata:
1. shte me pobyrkat ot byzik, zashtoto wseki me znae koia marka hareswam"


Towa za men ne vaji, dokolkoto pochti wsichki w mahalata me znaqt kato 'umopobyrnia' na tema BMW...

"2. shte me obiawiat za mutra WEDNAGA"

Towa syshto ne stana, dori me bazikaha: nali chowek ochakwa ot lyskawo moshtno cherno BMW da sleze debelowrat iak babanka, a to k'wo - sliza ochilata dylgokosa hyrba (i.e. programist)... dori sa mi kazwali che razwaliam imidja na BMWtata...


"3. shte mi ia nadraskat WEDNAGA"

Towa syshto ne se e sluchwalo. Edinstwenoto koeto naistina mnogo me razdrazni be da mi otkradnat emblemite, a oshte poweche se podraznih kato widiah pred naz Skoda Felicia s emblemi ot BMW...


Shto se otnasia do kakwo ne mi hareswa w BMW, osobeno w BG e fakta che kolite ot tezi po-prestijnite marki, gi gledat kato neshto po-osobeno, po-specialno; pyrwia pyt kato si hodih do seloto kydeto imame wila s Bavareca powecheto seliani me gledaha kato izwynzemen. A towa e prosto kola. Wyobshte malko e draznesto da zabeliazwash che tolkowa mnogo hora te gledat, kato minawash s takawa kola. A kogato si w kola ot druga marka ne se sluchwa.

Kato cialo mi se struwa i ne napylno prawilna politikata na koncerna BMW - da prawiat wse po-lux koli (taka otnemat ot FUN-faktora), i da se staraiat da im izgradqt niakakyw po-osoben, po-prestijen imidj, prekaleno wyzgordqwash markata. Mnogo gordost - presen primer s USA - ne e na dobre...

Land Shark II
BMW: The ultimate driving machine



Тема Re: BMW?нови [re: Twin Spark]  
Автор Megoff (BMW DRIVER)
Публикувано12.09.01 13:01



mutrite toia sezon sa na vulna Audi stoto taka bilo moderno sega


//M-Technik


Тема Re: BMW?нови [re: Twin Spark]  
Автор SpiderchoМодератор (Audi Entusiast)
Публикувано12.09.01 13:05



Да се отърсим от влиянието на мутрите. Те последните години наскачаха в А8 и S8, което не ме кефи, но аз съм си фен и другите не ме касаят.

Vorsprung durch Technik


Тема Re: BMW?нови [re: Twin Spark]  
Автор TOZl® (непознат )
Публикувано12.09.01 17:27



Pyrvo: BMW-kola za mupri li e....???
Vtoro: BMW e mnogo dobra kola - nezavisimo koq godina i koq seriq...-ako nqkoi e protiv da mi dade sravnenie s drug avtomobil s podobni harakteristiki...???
I treto: BMW si e BMW - TOZI koito si go e pozvolil ne e zgreshil...-entusiast...



Тема Re: BMW?нови [re: TOZl®]  
АвторGeorge W. Ganchev (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 03:19



Osven vsichko kazano ot predishnite pochitateli na BMW az moga da dopulnia oshte edno izklucitelno vajno predimstvo na tazi tazi marka - durji si cenata.



Тема Re: BMW -нови [re: TOZl®]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано13.09.01 17:47



Качвала съм се във всички нови BMW-та, че и по стари. Това си е класа.
Не е много за нас, за нашите пътища и условия за поддръжка, но е супер автомобил. Винаги го предпочитам пред Мерцедес например. И знам, че не греша. От опит....

Да си винаги във форма е предимство...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.