Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:03 06.10.24 
Автомобили
   >> BMW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема BMW 520 - 91 god. - ZA i PROTIVнови  
АвторNEW (Нерегистриран)
Публикувано31.08.01 11:26



Reshih da si kupja po nova kola za okolo 7000 DM. Sled kato razgledah razlichnite oferti konstatirah che BMW 520 - 90 -91 god varvjat na tazi chena. Tova normalna chena li e za tozi model i zasluzava li si kolata? Kakvi defekti i problemi ima tozi model. Kakvi razhodi za remont moga da ochakvam i mnogo li sa skapi chastite?



Тема Re: BMW 520 - 91 god. - ZA i PROTIVнови [re: NEW]  
Автор Land Shark llМодератор (ентусиаст)
Публикувано31.08.01 13:07



Ako pitash men - wsiako BMW 100% si zaslujawa. (mnenieto mi obache moje da ne e 100% obektiwno :)

Specialno za BMW 520i w kupeto E34, e bil oborudwan s dwa dwigatelia. Edinia e staria "malyk" redowi shestak M20, koito se izpolzwa i w 3kite E30 (mejdinki), SOHC, 2000 kubika, 129 konia, i spored men, 520-skata s toq motor e seriozno "underpowered", t.e. ne e dostatychna moshtnostta za towa tejko (kam 1500kg) kupe. Niakyde prez modelna godina '91 minawat kam samo M50 - po-modernia motor, syshto 2000 kubika, no DOHC, s moshtnost 149-150 konia. Ako pitash mene i te ne sa dostatychni za taia kola, ama wse pak si e drugo. Towa e taka narechenata BMW 520i v24...

Inache kolata e super... Edin ot nai-spoluchliwite modeli (a toi koi li ne e?) na BMW... Klasicheski awtomobil. Sega dali parite 7k DM sa dostatychni - ne sam siguren. Te naposledak im padnaha cenite. Iceman naskoro si kupi ot Germania takawa, moje bi ima po-dobri wpechatlenia, no dokolkoto si spomniam - izliazla mu e kam 10K DM sys wsichki mita i drugi razhodi. No dokolkoto sam gledal obiawi w BG - cenata im zapochwa kam 7k DM... Dali za 7k DM shte e w dobro syshtoianie - ne e iasno... Nai-dobre e da ia predlega niakoi koito razbira.

Minusi: moje bi razhoda na goriwo (10-12l/100km gradsko), ne e kato na japanaiska malolitrajka. No pyk woziata, a i udowolstwieto da oprawliawash takyw awtomobil e mnogo, mnogo nad towa na spomenatite. Chasite - weroiatno po-skypi ot tezi na masowite marki, no hey, kachestwoto si ima cena! Moje da widish mnenieto na cluber -

- tam imashe niakoi ceni, wiarno za 3-ka no poriadyka e syshtia.

E, kysmet!

Land Shark II
BMW: The ultimate driving machine



Тема Re: BMW 520 - 91 god. - ZA i PROTIVнови [re: Land Shark ll]  
АвторNew (Нерегистриран)
Публикувано31.08.01 14:54



Благодаря за съветите.



Тема Re: BMW 520 - 91 god. - ZA i PROTIVнови [re: Land Shark ll]  
Автор lceman ()
Публикувано31.08.01 17:20



Mdaaa , kakto veche kaza Land Shark II i az se sdobih s takava zla mashina ot Germany ;). Sled dylgo rovene i izbirane ot Mobile.de , se oakaza che golemite vkusni "hapki" (obqvi) se izqjdat oshte na syshtiq den , ili veche sa nevalidni :(. Moq "dilyr" mu se naloji dve tri sedmici da obikalq ot obqva na obqva dokato mi nameri , hem cherno , hem s klimatik , hem da e do kym 7000DM. E s klimatik ne se nameri za tiq pari v tiq dve sedmici (ne che predi ne e imalo i nqma da ima ...) , no uspq da mi nameri perfectno zapazeno 520i 24v , cherno , s noviq drigatel s dosta extri ot mesten jitel (razparavq che bil fermer i imal 5-6 koli ...) i to za 6700DM sled golqm pazarlyk. Kato slojish oshte 1000 DM za pyt i razni tam taksi , nomera i t.n. i oshte malko za choveka dilyr i mito 894$ (po kursa za denq) i hop , eto ti gi 10k DM. No spored men napylno si zaslujava parite ;). Neka da minat oshte edna dve sedmici da i svikna i togava shte imam veche lichen opit ot voziqta i, i harchlyka i ...

-rwx------


Тема Chestito!нови [re: lceman]  
Автор Land Shark llМодератор (ентусиаст)
Публикувано31.08.01 17:35



Da ti e chestita nowata predobiwka! Dalag i bezavarien pyt s neia! S udobowstwie da si a karash. Radosten e fakta che sled poslednata sbirka w studentski grad, chast ot uchastinicite se sdobiha s awtomobili. Chuhme weche che fxmaker ima nowa E36 316-ska... Da mu e chestita i na nego...

Land Shark II
BMW: The ultimate driving machine



Тема Ne SI KUPUVAJ KLA NA STARO (TYPO E )нови [re: NEW]  
Автор Nexusus (AWBD)
Публикувано01.09.01 21:35



iznoseni sa....



Тема Re: Ne SI KUPUVAJ KLA NA STARO (TYPO E )нови [re: Nexusus]  
Автор HlTMAN (The Darksoul)
Публикувано01.09.01 22:34



Az lichno iskam AUDI A6 .. neiznosena i nova :) .. ma mi lipsvat 80000 DM :)

WWell BE COOL

HITMAN

Редактирано от HlTMAN на 01.09.01 22:36.



Тема Re: Ne SI KUPUVAJ KLA NA STARO (TYPO E )нови [re: Nexusus]  
Автор da_wolf (maniak)
Публикувано02.09.01 03:07



tea kam koito toi se e nasochil ne se iznosvat lesno...

I'm crazy about Bimmers and dont ask me why!


Тема Izkam da ti kaja STARATA KOLA E LOSHA KOLA [re: da_wolf]  
Автор Nexusus (AWBD)
Публикувано02.09.01 12:44



DA DA :)
TOCHNO IZNOSA PRI SPORTNITE(BMV) KOLI E PO GOLQM



Тема MNOGO IZKASH :Pнови [re: HlTMAN]  
Автор Nexusus (AWBD)
Публикувано02.09.01 12:45



:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.