Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:25 02.06.24 
Автомобили
   >> BMW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема BMW 525 '91 24Vнови  
Автор da_wolf (maniak)
Публикувано19.08.01 22:23



Predlaga se takava kola za okolo 6000 DM v Bg s plateni mita i akcizi na e na invalid. Zaslugava li si.....

I'm crazy about Bimmers and dont ask me why!


Тема Re: BMW 525 '91 24Vнови [re: da_wolf]  
Автор da_wolf (maniak)
Публикувано19.08.01 22:25



utre shte hodia da ia vidia, shtoto kakto razbrah mai neshto ne i e vred....

I'm crazy about Bimmers and dont ask me why!


Тема Re: BMW 525 '91 24Vнови [re: da_wolf]  
АвторPaдo (Нерегистриран)
Публикувано20.08.01 00:54



Има нещо гнило тука,
на тая кола само митото и акциза е 4000 USD.
А я продават за 6000 лв. А пък и такова БМВ
в Германия в добро състояние и с вс. екстри(или най-много без к. салон)
върви към 8-9000 DM. Сам си направи изводи.
Трябва или да е крадена или блъскана.
Ако искаш провери ,но предполагам ,че ще се разочароваш
като идеш на место и видиш как седят нещата.
Айде и успех.



Тема Re: BMW 525 '91 24Vнови [re: Paдo]  
Автор Land SharkМодератор (ентусиаст)
Публикувано20.08.01 09:15



Rado e praw, ima neshto gnilo. Twyrde evtina e. Blastnata ili seriozen problem (iziskwash dosta DM za poprawka) predpolagam... No na miasto kato ia widish weroqtno shte moje da precenish kakwo e.

Land Shark
BMW: The ultimate driving machine



Тема Re: BMW 525 '91 24Vнови [re: Paдo]  
Автор da_wolf (maniak)
Публикувано22.08.01 08:02



t6akaaa, znachi,
hodih da ia vidia , daje ia karah. Vpechatleniata sa:

1. 100% ne e kradena zashtoto poznavam chvek koito poznava choveka koito ia prodava....
2. Vnesena e v Bg predi 4 god. i mai che togava akciza ne e bil tolkoz goliam...
3. Po zanemarena kola ne biah vijdal predi!!! Izkliuchitelno mrasna otvatre i otvan!!!! Beshe trudno dori da se opredeli cveta i!
4. Neshto ne e vred po centrovkata! Pri niski RPM (do 2500) napravo gasne kato se pomachish da poteglish! Az parvo si pomislih che ne sam i sviknal na saedinitelia, no se okaza che taka si praeshe i sled tova. Kato poteglish triabva da prevkl. samo na iaki RPM zashtoto inache gubi moshnost.
5. Drugi problemi niamashe. Vdignah 170km/h s neia kato na shega (v edno selo do Vraca) Stegnato stoi ne tropa ne hlopa.

Kakvo da pravia?!? Zaslugava li si da ia vzema ili ne? Mogat li da i opraviat v DaruCar centrovkata i kolko shte mi struva?Kakvo drugo moje da e ako ne centrovkata???

I'm crazy about Bimmers and dont ask me why!


Тема Re: BMW 525 '91 24Vнови [re: Land Shark]  
Автор da_wolf (maniak)
Публикувано22.08.01 08:03



postnah vpechatleniata si po - gore... (ako ne si vidial)

I'm crazy about Bimmers and dont ask me why!


Тема Re: BMW 525 '91 24Vнови [re: da_wolf]  
Автор Land SharkМодератор (ентусиаст)
Публикувано22.08.01 09:41



Trudno mi e da ti dam sywet.

Po 1. ti si znaesh na kogo kolko dowerie imash.

2. symniawam se che akciza e bil po-malak. Prosto edno e da dadesh mito ot 9k DM za kola koiato struwa 5k DM, drugo - za kola koiato struwa 20 - 30k DM; a i mai chesto se prawiat dalaweri da gi wnasiat ne kato 525i a kato 520i... Kofti stawa ako po niakakwa pricina te hwanat....

3. Gowori losho za predishnia sobstwenik. Osobeno kato se ima predwid kakwa mania sa Bavarcite. Tozi koito ne ia poddyrja samo izpolzwa. Izwodite ostawiam za was.

4. Centrowkata. Tia e awtomaticna, ne moje da se promenia. Kontrolira se ot ECU-to. Ili to ne e nared, ili niakoi (ili niakolko) ot datcicite ne podawa wiarno informacia. Kofti. Nai-dobre e da i se naprawi test s kodocetec swyrzan prez diagnosticnia kuplung s ECUto, shtoto togawa obiknoweno ECUto samo si kazwa kakwo tochno ne mu e nared. Da ti kaja chesno - chast ot datcicite ne sa mnogo evtini.

5. Ne znaia, 525-ca ne sam probwal, no s moiata 325-ca dokato wse oshte se dwijeshe wdigah 200km/h kato stoi ta gledai, samo e dostatychen shto gode swiasten pyt dalag 3-4km...

Mejdu drugoto choweka deto ia prodawa ne ti li obiasni kakwo tochno i ima?

Land Shark
BMW: The ultimate driving machine



Тема Re: BMW 525 '91 24Vнови [re: Land Shark]  
Автор da_wolf (maniak)
Публикувано22.08.01 21:25



hmmm da !prav si dosta e samnitelna taia kola...

10X za infoto vse pak!

Pitah go kakvo i e ta taka gubi oboroti toi kaza che neznael, bil si kupil 740 '98 i taia veche ne go interesuvala... samo che go usetih che neshto me darvareshe zdravo!

Inache sas sigurnost shte gi vdigne 200 bez problemi! Potencial imashe zdravo i si e 192HP.....shte umuvam.................

I'm crazy about Bimmers and dont ask me why!


Тема Re: BMW 525 '91 24Vнови [re: da_wolf]  
Автор Land SharkМодератор (ентусиаст)
Публикувано23.08.01 09:18



Mi misli wnimatelno... Wse pak ako reshish da ia wzimash nepremenno pyrwo ia prekarai prez serviz deto imat diagnosticen cetec, za da widish kakwo shte ti kaje ECU-to za kolata. Togawa shte moje dosta po-tochno da se kaje dali si zaslujawa ili ne.
Inache che 192 konia si e iako - iako si e, stiga naistina dwigatelia da moje da gi dawa naistina. Eto primerno moiata e 170, ama w momenta nito edit ot tiah ne mojesh wpregna...

Land Shark
BMW: The ultimate driving machine



Тема Re: BMW 525 '91 24Vнови [re: Land Shark]  
Автор da_wolf (maniak)
Публикувано23.08.01 18:14



da , taka e. shte bada vnimatelen ako se stigne do pokupki....

I'm crazy about Bimmers and dont ask me why!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.