Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:38 02.07.24 
Автомобили
   >> BMW
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: 318iSнови [re: Land Shark]  
Автор fxmaker (BMW entusiast)
Публикувано05.06.01 14:08



zdr otnowo eto ia i "tejkata mi duma"
znachi Land Shark do niakyde e praw ,no M42 se proizwejda chak do 96 wkluchitelno paralelno s nego se puska i M44(1.9l) ,moje bi tuk e miastoto da otbeleja che toi se wodi 142-3 konia .a kolkoto do M42 koito e postawian w E30 toi e malko po razlichen ot tozi w E36(kakto kazah weche).I dwata dwigatelia izpolzwat edin i systi blok no w po nowia sa napraweni leki promeni a e smenen i uprawliawastia blok ot tuk se poluchawat razlikite w konete.
A drugi problemi oswen tozi koito spomena Land Shark e che dwigatelia ima swoistwoto da "potrakwa"t.e kalpanite mu trakat malko po osobeno (leko napodobiawa chasownik) drug problem e che ima nawika da si popiiwa maslo oswen ako masloto ne e kym gornata granica na prychkata .
Mai twa e wsichko ako niakoi moje da dopylni nesto

Pozdrawi,
fxmaker



Тема Re: regulirane na pedala na syedinitelqнови [re: Land Shark]  
АвторThe Bear (Нерегистриран)
Публикувано05.06.01 22:48



Zdravei!
Loshoto e che svalih mastera, no nito sam zabelyazal bolta da e ekscentrichen, nito da ima gaika... Vse pak sam diplomant v MEI-to bash po specialnostta Mashinostroitelni technologii i..... Ne vyarvam da mi e ubyagnalo, no vse pak shte pogledna otnovo.
Drugoto e che pusnah i v edin mejdunar. forum i tam edin mi kaza che ne se ragulira. Vika - ili e iznosen clutch-a ili pritiskatelniya disk. Toi ne che otdelya koi znae kolko visoko, daje mai si e normalno, no vse pak za sportna kola...

Pozdravi!
Chao!



Тема Re: regulirane na pedala na syedinitelqнови [re: The Bear]  
Автор Land SharkМодератор (ентусиаст)
Публикувано05.06.01 23:31



Ami, ponachalo, az si otworih rykowodstwoto za E30 i ti napisah tam kakwo pishe. Da ti kaja chesno na moiata kola oshte ne mi se e nalagalo da si gledam syedinitelia, i ne sam prowerqwal kak e pri moqta.

Liubopitno mi e: ti w koi mejdunarode forum pusna wyprosa si? Az uchastwam w nqkolko BMW email grupi: E30 grupata w yahoogroups i uucdigest. Tezi dwata sa mi nai-interesni. No moje da sam propusnal neshto interesno, koeto ti da si widial.

Pishi kak warwiat neshtata sas siedinitelia. Interesno mi e!

Land Shark
BMW: The ultimate driving machine



Тема Re: regulirane na pedala na syedinitelqнови [re: Land Shark]  
АвторThe Bear (Нерегистриран)
Публикувано06.06.01 09:23



E tova e adresa : http://www.unofficialbmw.com/main.html
ot nego se tragva i se stiga do tova (tuk e foruma, predi tova ima registraciya no ne kato nashite, a s 3-4 dumi samo se popalvat!): http://www.unofficialbmw.com/~dalus/cgi-bin/forumdisplay.cgi?action=topics&forum=E30+-+3+Series+Forum&number=1&DaysPrune=&LastLogin=

Ami to sas saedinit. nishto ne stava - kolata si varvi, kato/ako zapochne da vie, sigurno togava shte stane po-interesno :-))) shtoto shte tryabva da se kupuva drug, ama mai mnogo se shashkame za nishto, moje bi si e normalen.

Pozdrav



Тема Re: regulirane na pedala na syedinitelqнови [re: The Bear]  
Автор Land SharkМодератор (ентусиаст)
Публикувано06.06.01 11:46



Blagodarq za linka!

Za syedinitelia: nishto chudno da e nared. Ako doidete tazi nedelia, weroqtno shte mojete da go srawnite s moq i s tozi na fxmaker (mislq che toi ne shte ima neshto protiw da mu probwate syedinitelq).

Do skoro pisane!

Land Shark
BMW: The ultimate driving machine



Тема Re: regulirane na pedala na syedinitelqнови [re: Land Shark]  
Автор fxmaker (BMW entusiast)
Публикувано06.06.01 15:32



zdraweite
prisyediniawam e kym pokanata na Land Shark i ako naistina imash wyzmojnost zapowiadai w nedelia az moiat syedinitel sym go smenil s performance no mislia che ste mojesh da naprawish srawnenie

Pozdrawi, fxmaker



Тема Re: regulirane na pedala na syedinitelqнови [re: The Bear]  
АвторThe Bear (Нерегистриран)
Публикувано06.06.01 23:29



Heh!
Blagodarya i na dvama vi za otzivchivostta.
Shte se obadim ako se sbarkame da doidem, no tova vse pak e malko veroiatno. To mai utre shte hodim no s busa.

Pozdrav.



Тема Re: regulirane na pedala na syedinitelqнови [re: The Bear]  
Автор Land SharkМодератор (ентусиаст)
Публикувано07.06.01 09:36



Kakto reshite. Pokaneni ste pak weche wie si znaete. Dokolkoto razbiram ne ste w Sofia i towa naistina weroqtno e problem, pri tezi ceni na goriwata....

Pozdrawi i priqtno shofirane!

Land Shark
BMW: The ultimate driving machine



Тема Re: regulirane na pedala na syedinitelqнови [re: Land Shark]  
АвторThe Bear (Нерегистриран)
Публикувано08.06.01 22:32



Da, az predi malko se setih da vidya imame edin Haynes manual za petitsata, te saedinitelite sa podobni, taka i predpolojih, kakto ti kazvash i tam pishe za ekscentrichen bolt na pedala, no inache sistemata se samoregulira tai kato e izcyalo hidravlichna i moje samo da se proveryava sastoyanieto na frikcionnia disk prez nyakakav slot dolu na slave cilindarcheto se paha lamarinka i .. tam e obyasneno, ako nyakoi se interesuva moje da mu napisha po-podrobno, inache se izpolzva nekav specialen BMW instrument vmesto tazi plastinka...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.