Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:06 17.05.24 
Автомобили
   >> BMW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Най ми е кеф да се състезавам с BMW-та :)  
Автор Spidercho (Audi Entusiast)
Публикувано24.04.01 18:15



Здрасти феновете на BMW.
Пичове, сега съм си пиинал

, малко е следобед, ама то не пречи . Та искам да ви кажа, че вие и вашите баварци сте ми любимите конкуренти по светофари и магистрали .

Всеки собственик на BMW знае какъв автомобил си е купил и знае, че останалите се влачат около него . Така-така. И по тази причина ми е страшно голям кеф да си играя с ваши колеги дето ми се перчат . Да бе , перчат се на старо, учукано Audi . Срамота . 525, 320, 318, 316 са ми като плюшени играчки . Верно, че ако бате Land Shark ми се появи, ще ме пореже с неговите 170 кончета и 1100 килограмова каляска, ама ние с моя дядо Audi сме 136 кончета и 1500 килца .

Абе мисълта ми е, че сред вас има такива, които си мислят, че емблемата на BMW им гарантира доминаторство. Да ама не е така . Тия пичове пропускат факта, че е добре да познаваш противника .

Радвам ви се момчета! Карате наистина сериозни автомобили. На мен май ми мина мерака да се състезавам вече (засега) и ще се ориентирам към едно Audi 90 quattro - мудничко , ама няма да залитам .

Желая ви скорости и разум!
Чао!


P.S.: Забравих да ви кажа, че и Audi е от Бавария .


Vorsprung durch Technik

Редактирано от Spidercho на 24.04.01 18:34.



Тема Re: Най ми е кеф да се състезавам с BMW-та :)нови [re: Spidercho]  
Автор Bobby (вилнеещ маниак)
Публикувано24.04.01 23:49



само да ти напомня че Ауди отскоро е голяма марка
няма място за сравнение с БМВ

Първи Вилнеещ Агент на NSA


Тема Re: Най ми е кеф да се състезавам с BMW-та :)нови [re: Spidercho]  
Автор Land Shark (ентусиаст)
Публикувано25.04.01 09:58



Zdrasti!!!!

Napylno te razbiram! I se radwam che kluba ni se obogotqwa i s mneniata na oshte edin auto-entusiast, makar i zapalen po druga marka awtomobili.

Chesno si priznawam, che makar i rqdko i na men mi se sluchwa da me "unijat", no towa wse pak si e napylno estestweno; winagi shte ima i po-moshtni. I ponachalo pytishtata ne sa area za demonstracia na nadmoshtie (makar da si priznaq ponqkoga i az zapochwam da "porqzwam" drugite, nai me draznqt tiq deto se prawqt na otworkowci, osobeno ako sa s chistak nowi koli). Lichno za men nai-wajno e udowolstwieto ot shofiraneto.


E, haide, priatno kormuwane (bilo to na BMW, na Audi, ili drug awtomobil)!

Land Shark
BMW: The ultimate driving machine



Тема Re: Най ми е кеф да се състезавам с BMW-та :)нови [re: Bobby]  
Автор Spidercho (Audi Entusiast)
Публикувано25.04.01 11:27



Bobby, изказваш се неподготвен

.
Посети или .

Накратко: 30-те години на 20-ти век Auto Union, заедно с Dimler е на върха на автомобилната технология и на състезателната арена. След Втората Световна Война заводите на Auto Union остават в Източна Германия. Кофти случка. Там започват да правят Trabant . Така че Audi са тръгнали от нулата и смятам, че се справят добре.

Vorsprung durch Technik

Тема Re: Най ми е кеф да се състезавам с BMW-та :)нови [re: Spidercho]  
АвторMr. Overclock (Нерегистриран)
Публикувано19.05.01 09:39



Spidercho, dosta sum shokiran no ti iavno imash nai-tejkoto AUDI 80 2.3 na sveta. Po katalog tazi kola teji 1270kg. a tvoita e 1500. Tova e zabelijitelno postijenie. Ili moje bi e bronirana?:)))



Тема Re: Най ми е кеф да се състезавам с BMW-та :)нови [re: Mr. Overclock]  
Автор Spidercho (Audi Entusiast)
Публикувано19.05.01 14:31



В талона пише - Тегло: 1.57
Освен да е бил с 3 торби цимент в багажника като са го мерили
И не е 80, а 90. Не е 2.3, а е 2.2. И предполагам,че ти си мислиш за B3, а моето е B2.

Vorsprung durch Technik


Тема Re: Най ми е кеф да се състезавам с BMW-та :)нови [re: Spidercho]  
АвторMr.Overclock (Нерегистриран)
Публикувано19.05.01 18:31



Spidercho, edno poiasnenie. Tova deto ti pishe v talona e chudesno no tova e pulna masa na avtomobila . Sam shte mojesh da si smetnesh kolko teji tvoito Audi 90 B2. Vadish ot 1500Kg 5x80kg (tova sa pasajerite) + 50G bagaj i poluchavsh 1050KG e niakude realnoto teglo na tvoia avtomobil. No nai dobre proveri po tabelkite otpred pri motora tam pishe dosta neshta



Тема Re: Най ми е кеф да се състезавам с BMW-та :)нови [re: Mr.Overclock]  
АвторMr.Overclock (Нерегистриран)
Публикувано19.05.01 18:33



Opa ako pishe 1570 zanchi vadish 450 - poluchavsh 1120. Te tova e.



Тема Re: Най ми е кеф да се състезавам с BMW-та :)нови [re: Mr.Overclock]  
Автор Spidercho (Audi Entusiast)
Публикувано20.05.01 15:58



10x

Vorsprung durch Technik


Тема Re: Най ми е кеф да се състезавам с BMW-та :)нови [re: Mr.Overclock]  
Автор Land SharkМодератор (ентусиаст)
Публикувано21.05.01 22:53



Napylno si praw. W talona na moqta systo pishe neshto ot sorta na 1500-1600 kg, kato se wizira imenno pylna kola. A w dwigatelnia otsek si ima tabelka na koiato e napisano i tegloto na nenatowaren awtomobil.

Pozdrawi,

Land Shark
BMW: The ultimate driving machine




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.