Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:23 02.07.24 
Автомобили
   >> BMW
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ne karaite BMW...нови  
АвторThe Bear (Нерегистриран)
Публикувано06.04.01 22:39



... S BENZIN A-91, KATO MOJETE DA MU SIPETE A-98!!!!!!!!!!!!!!!!

Takav glupak sam bil, bre az useshtam che ne mu e dobre s toya 91 ama si mu sipvam ------ nali e po-evtin..... A kato vidi zor nyakade se chuva prichegartvane, koeto e vsashtnost "chukane na avansa" , veche pochti byah reshil da mu proveryavam momenti na zapalvane i t.n., kogato dnes mu sipah A-98 ot Petrol (vinagi zarejdam tam, ne zaradi reklamite) -------KRAAIIII. Vse edno go byah remontiral ----- kolkoto i gas da mu davam - nikakvi shumove, a i zabelyazah che razhodomera (ne, ne si vnushavam, posledniya edin mesec pochti vseki den se dvija ot Sofia do Vratza i obratno i mi se nabiha v glavata nyakoi cifri po razlichnite terenni formi!) pokazva po malak razhod (s okolo litar grubo da kajem).

Iskam da kaja che ako si napravite grubovata smetka shte izleze che davate edni pari a poluchavate razli4ni neshta, ednoto po-dobro neshto e A-98, a po-loshoto e A-91 -------- sami izbiraite!!!!
Lichno az nikoga poveche (osven ako nyama kakvo drugo da zaredya razbira se!) nyama da sipya na lamyata A-91!!!!!

Samo 98!!!!!!!!! For ever!!!!!!!!!
I bega poveche (moje i da e ot vnushenie, ama polovinata pat s 140km/h sam minal i mi stapva sredno kakto si beshe na 10/100 samo che predi beshe s 120km/h; neshto takova se poluchava)

Bye!





Тема Re: Ne karaite BMW...нови [re: The Bear]  
Автор sewi ()
Публикувано07.04.01 17:03



Що не караш с безоловен А-95Н,мисля че той е добро компромисно решение.



Тема Re: Ne karaite BMW...нови [re: sewi]  
АвторThe Bear (Нерегистриран)
Публикувано07.04.01 21:36



Emi to moje li s nego???
Ne tryabva li da imash razni katalizatori???



Тема Re: Ne karaite BMW...нови [re: sewi]  
Автор Bobby (вилнеещ маниак)
Публикувано08.04.01 00:18



и V-Power е добро решение

Take it to the limit!


Тема Re: Ne karaite BMW...нови [re: The Bear]  
АвторPSYLON (Нерегистриран)
Публикувано09.04.01 00:24



Moje.



Тема bezolowenнови [re: The Bear]  
Автор Land Shark (ентусиаст)
Публикувано09.04.01 10:10



Bear,

moje da karash i s bezolowen benzin, osobeno ako si s originalnite klapani. Towa che niamash katalizator nqma nikakwo zna4enie. Moqta kola imashe katalizator, no go swalih (poznaite zashto) i pak sam s bezolowen...

Land Shark
BMW: The ultimate driving machine



Тема Re: bezolowenнови [re: Land Shark]  
Автор sewi ()
Публикувано09.04.01 16:51



Отдавна се каня да питам някой,който си е свалил катализатора дали има след това промяна в разхода на гориво.Ще ме светнеш ли ако обичаш мен(и останалите ) по въпроса.





Тема Katalizator. [re: sewi]  
Автор Land Shark (ентусиаст)
Публикувано09.04.01 19:32



Razbira se che shte te swetna, s udowolstwie, to i nali za towa e tozi klub - za obmen na opit, za da si pomagame i t.n. Opita uchi i wseki sobstwenik se sblyskwa s nai-raznoobrazni problemi; i e ogromno bogatstwo da moje da gi spodeli. Sigurno ima neshta koito niakoi ot was znaiat, a az ne. A i towa che imam 325-ca, ne znaci che sam po-goliam fen ot tezi koito imat 316-ska naprimer. Wsichki sme fenowe, towa e vajnoto, a ostanaloto e wypros na drugi podrobnosti... No se otplesnah ot temata. Shte me izwinite.

Znachi za katalizatora: razhoda razbira se malko padna, no ne tolkowa che da se zabeleji. Sredno s 0,5 l/100km - towa koeto nai-mnogo se useshta e razlikata w moshtnostta. Kolata se otpushwa (a moje bi katalizatora mi e bil na pyt da se zadrysti? Koi go znae... ne sam go proweriawal); malka podrobnost - zaedno s mahaneto na katalizatora imashe i slagane na remus, taka che towa syshto moje da e pomognalo malko za "otpushwaneto" na kolata.

Land Shark
BMW: The ultimate driving machine



Тема Re: Katalizator.нови [re: Land Shark]  
АвторThe Bear (Нерегистриран)
Публикувано09.04.01 19:58



Hmmm...
A tozi katalizator kade se namira po sistemata i kakvo predstavlyava???
Neshto kato garne li e, kakvo e i kakva mu e funkciyata??



Тема Re: Katalizator.нови [re: The Bear]  
Автор Land Shark (ентусиаст)
Публикувано10.04.01 11:33



Katalizatora obiknoweno e predi poslednoto gyrne. Na wanshen wid go napodobiawa, functiata mu e da neutralizira dokolkoto moje wrednite otraboteni gazowe: osnowno preobrazuwa CO do CO2, mislia che syshto i azotnite syedinenia preoprazuwa (za towa ne sam mnogo siguren)...

Land Shark
BMW: The ultimate driving machine




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.