Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:50 28.06.24 
Музикални
   >> Blind Guardian
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Клип на Lord of the Rings  
Автор Gandalf (толкинист)
Публикувано13.08.02 00:30



Направен от фенове с кадри от едноименният филм. Лично според мен е много добре направен. Можете да го вземете от тук:


... и да ни е честит новия клуб ;)

ЛУД УМОРА НЕМА
Избери отново

Тема Re: Клип на Lord of the Ringsнови [re: Gandalf]  
Автор !!!!!!!!!Lyolyo (kikiki)
Публикувано17.08.02 21:56



E sa she go drupnem klipcheto a nowiq album e neweroqten nadqwam se weche si mu se izkefil

Follow The Blind


Тема Re: Клип на Lord of the Ringsнови [re: !!!!!!!!!Lyolyo]  
Автор Gandalf (толкинист)
Публикувано18.08.02 23:29



Сингъла който после включиха в него ме изкефи най-много.

ЛУД УМОРА НЕМА
Избери отново


Тема Re: Клип на Lord of the Ringsнови [re: Gandalf]  
Автор !!!!!!!!!Lyolyo (kikiki)
Публикувано19.08.02 21:47



Abe choweche dawa mi nqkwa greshka na klipcheto che kombinaciqta ot kodecite nemoje da otwori wideo fajla (na klipcheto na Blind Guardian) imsh li ideq po-wyprosa???

Follow The Blind


Тема Re: Клип на Lord of the Ringsнови [re: !!!!!!!!!Lyolyo]  
Автор Stormwitch (Патето на Чопър)
Публикувано20.08.02 11:20



Ми инсталирай си най-новата версия на ДивХ или просто се пробвай да го пуснеш с някой друг плеър (не Мидиа-та)

Малвина гледаше с едно око към Луната, тръпнейки от спомена за целувката на Пинокио


Тема Re: Клип на Lord of the Ringsнови [re: Stormwitch]  
Автор !!!!!!!!!Lyolyo (kikiki)
Публикувано20.08.02 19:47



Imam poslednata wersiq na NIMO codec pack i Vplayert i MDVD player (pak poslednite wersii) A i toq problem ne se sluchwa samo pri mene a i pri oshte trima moi friendowe:((

Follow The Blind


Тема Re: Клип на Lord of the Ringsнови [re: !!!!!!!!!Lyolyo]  
Автор Stormwitch (Патето на Чопър)
Публикувано20.08.02 22:18



Аз пък си дръпнах последния ДивХ, който между другото си има вече и собствен плеър и нямам никакъв проблем да го гледам с него, нито пък и през мидиа плеъра.
Най-вероятно не си дръпнал целия клип пич - провери!

Малвина гледаше с едно око към Луната, тръпнейки от спомена за целувката на Пинокио


Тема Re: Клип на Lord of the Ringsнови [re: Gandalf]  
Автор ChildOfAvalon (Kittie)
Публикувано27.08.02 12:11



клипа наистина е много добър! Да си призная с доста труд го изтеглих (мноо ми е скапана връзката) и даже до като го дърпах по едно време взех да съжалявам, че си губя времето, защото не очаквах нещо толкова добро. Браво ,браво! Само темпото на песента малко ме подразни... ако беше мъъъничко по-бавничко щеше да е перфектно. Карай и така си е добре

Трябва да се смее човек. Иначе ще се побърка!


Тема Re: Клип на Lord of the Ringsнови [re: ChildOfAvalon]  
Автор x1y1 (непознат)
Публикувано27.08.02 13:08



В The Forgotten Tales е по-бавна, но е "orchestral".



Тема Re: Клип на Lord of the Ringsнови [re: ChildOfAvalon]  
Автор Gandalf (толкинист)
Публикувано28.08.02 13:29



Сега сайта се мести на tolkien.online.bg ... така че който е от София ще има по-бърз даунлоад от там (сегашния сървър е варненски) и до 2-3 дена ще махна сегашния мирър на сайта. Линка на практика е същия само сменяте doom в адреса с online.

ЛУД УМОРА НЕМА
Избери отново



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.