Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:03 28.06.24 
Музикални
   >> Blind Guardian
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Demons&Wizzardsнови  
Автор Johny Cage (Sand_Snail)
Публикувано08.10.01 16:48



A kakvo e mnenieto vi za tozi proekt... Az mislq 4e vokala na Hansi Kьrsch strahotno si pasva s kitarata na Jon Schaffer i sazdavat neshto po- dobro i ot Iced Earth i ot Blind Guardian ... Za sazalenie ima samo 1 album ..zasega
Johny Cage

------------------------------------------------
DOOM Will Never Die, Just The Players


Тема Re: Demons&Wizzardsнови [re: Johny Cage]  
Автор Qui-Gon Jinn (jedi warrior)
Публикувано08.10.01 23:59



Доста добро. Спор няма, въпреки че не можа да ме грабне както са ме грабвали други албуми... Въпреки това си го слушам доста често.

"Знам какво ми е - промърмори си той, сядайки край вратата. - Пуши ми се!"


Тема Re: Demons&Wizzardsнови [re: Johny Cage]  
Автор Silmarillion ()
Публикувано09.10.01 14:24



Da dobro e no na men li4no pove4e mi haresvat Guardian kogato sami si pravqt pesnite.Tozi proekt moje da se kaje 4e e v dosta po-razli4na nasoka ot tazi v koiato po princip Guardian tvorqt ( E tova si e moe menie de :))



Тема Re: Demons&Wizzardsнови [re: Silmarillion]  
Автор Johny Cage (Sand_Snail)
Публикувано09.10.01 14:27



mm naistina sa v po-razli4na nasoka, no na mene Iced Earth mai pove4e mi haresvat kato zvu4ene, no Hansi Kursh e dosta po - dobar vokal ot toq na Iced Earth
Johny Cage

------------------------------------------------
DOOM Will Never Die, Just The Players


Тема Re: Demons&Wizzardsнови [re: Johny Cage]  
Автор Silmarillion ()
Публикувано09.10.01 14:37



E shtom Iced Earth ti haresvat pove4e togava e obqsnimo zashto savmestnia im proekt s Guardian ti haresva tolkova mnogo.



Тема By the wayнови [re: Silmarillion]  
Автор Qui-Gon Jinn (jedi warrior)
Публикувано09.10.01 16:54



W nachaloto kato chuh, che ima takyw proekt mnogo se ochudih... Zashto? Ami zashtoto mi se stori stranno. Chudia se i na powecheto mi poznati, koito posochwat Guardian i ICED kato dwete im liubimi grupi. A te sa korenno razlichni... Pone az smiatam taka.

"Знам какво ми е - промърмори си той, сядайки край вратата. - Пуши ми се!"


Тема Re: Demons&Wizzardsнови [re: Johny Cage]  
Автор Tanis (Lance Wars Hero)
Публикувано09.10.01 19:44



Много е як албума. Обаче звучи коренно различно от която и да е от двете групи по отделно, и доста се учудих като ги чух за първи път...

Tanis Half-Elven
Tanthalas Quisif nan-Pah
Hero of the Lance
| aquarius@priest.com |


Тема Re: Demons&Wizzards [re: Johny Cage]  
Автор darkkingdom lord (непознат )
Публикувано10.10.01 11:33



ami qko e ama...opredeleno s kitaristite na blind bi zvu4alo po-qko.ina4e posledniqt album na iced e mnogo napred i se use6ta blind vliqnieto-osobeno vuv vokalite!



Тема Re: Demons&Wizzardsнови [re: Johny Cage]  
АвторZen (Нерегистриран)
Публикувано10.11.01 20:09



Проекта е номер 1, кво дa си говорим...музиката на IcedEarth и вокалите на Hansi, просто е неповторимо!


Belive the lie?



Тема Re: By the wayнови [re: Qui-Gon Jinn]  
Автор Guardian (magician)
Публикувано12.11.01 17:56



съгласен съм Guardian и на мен са ми любима група но Iced Earth не ми харесват особенно много...въпреки че съм слушал само един албум а D&W са някъде по средата на ми харесват като BG но определено звучат по-добре от IE

One Ring to rule them all
One Ring to find them...



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.