Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:25 19.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема McDonlds в подлеза на Ялтанови  
Автор ffrape (тъжна)
Публикувано23.02.10 13:23



Разбирам, че им е нов обекта, ама...
Първия път забравиха да ми сложат в поръчката за вкъщи няколко порции картофи.
Втория път сандвича ми, чикън рол, не мога да ви пресъздам колко окаяна беше 'питката' и колко некадърно беше завито цялото кулинарно изживяване

Картофи този път бяха сложили (БЛАГОДАРА ВИИИ), но бяха хем сурови, хем ледени. Мммм.

Заблудих се че са ми на удобно място. Нивгаш повече. Че предлагат боклуци - знаем. По ме дразни че забравят да сложат този, за който съм си платила.



Тема Re: McDonlds в подлеза на Ялтанови [re: ffrape]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (ИскашЛиОЩЕ?!)
Публикувано10.08.11 16:04



Когато отрих в същото заведение, подлеза Ялта, че са ми забравили едни пържени картофи, върнах се-бях близо, казах им, получих освен забравените и едни големи бонус-)

Освен това, за поробения български нардо и овчедушен смотаняк - да кажа, когато НЕ СИ ДОВОЛЕН от нещо, отиваш и казваш, особено в тия вериги



Тема Re: McDonlds в подлеза на Ялтанови [re: ffrape]  
Автор loverrock ()
Публикувано17.08.11 11:36



Защо се храните по тези места?

domino dancing


Тема ... не разбирам как може човек... [re: ffrape]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано14.09.11 23:48



... да отиде в тази скапана закусвалня, където съвсем очевидно те правят на идиот? Първо на снимката сандвичите са със някакви свежи стърчащи къдрави марули и от един пухкав сандвич стърчат разни салами, кашкавали и каквото се сетиш.... После плащаш скъпо и получаваш сгънато в хартийка лайно от което стърчи един гол Х***У***Й...
И остави че си видял едно а си получил друго и то скъпо.... просто санвичите са им боклук... и е вредно.... Всички клиенти на тази верига са тъпаци... и бъдещи тлъстаци...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: McDonlds в подлеза на Ялтанови [re: ffrape]  
Автор Heзнaeн (не се знае :))
Публикувано15.09.11 23:24



Хех... последния път когато посетих това "заведение" беше преди година...
след посещението имахме адски проблеми с коремите... от тогава неща и да ги чуя... закусвалните мак... как им беше името...
А пък моята приятелка какъв купон им спретна един ден направо умрях от смях..
поръчахме на онова говорящото дет са го сложили ... плащаме отиваме да си вземем нещата и всичко объркано... и тази лудата кат слезе и кат заблъска по щанда .. малееее...кво имаше клиенти и персонал пребледнеха... а некакъв блед юноша-управител изкочи и се опита да и каже нещо... голема грешка ... беше сяден с парцалите :)
но от тогва тази закусвалня не я посещавам :)


www.pointerbg.com

Тема Re: McDonlds в подлеза на Ялтанови [re: Heзнaeн]  
Автор METHOD (peppermint)
Публикувано19.09.11 21:30



Какво са Ви виновни децата бе?

Принудени са да работят на тия капиталисти във фашизоидна структура за смешни пари и ги правят на ситна дреп за жълти стотинки такива като теб.

Шефчета и шефки са някакви долни, леко дебилни и амбициозни провинциалисти със съмнителен интелектуален багаж.

Ходил съм и до скапаната логистична база в Дружба няколко пъти да правя услуга на хора, които работят с тях по извънхранителни дела - толкова гнусни и мазни хора като "Сън Незнамкво си" ООД не съм виждал другаде




Тъй, че далече от това нещо Макдоналдс и си останете със здраве



Тема Re: McDonlds в подлеза на Ялтанови [re: METHOD]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано23.09.11 21:22



Защо да са принудени? В Макдоналдс отиват тия дето са некадърни за нищо друго. Ако децата си седяха на гъзовете и учеха щяха да си намерят по-добра и по-платена работа. Ама кой го мързи така си я кара. В България е пълно с принцове и принцеси дето са си сбъркали работата.



Тема Re: McDonlds в подлеза на Ялтанови [re: lnfinity]  
Автор loverrock ()
Публикувано23.09.11 21:36



И това не е сигурно, пълно е с некадърници! Работила съм в туризма като администратор, идваха студенти на стаж и след седмица ги уволняваха, за нищо не стават.

domino dancing


Тема Re: McDonlds в подлеза на Ялтанови [re: lnfinity]  
Автор METHOD (peppermint)
Публикувано23.09.11 22:01



Не, че нямаш право за прицовете, ама па да ги слагаш всички в един кюп





Тема Re: McDonlds в подлеза на Ялта [re: loverrock]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано23.09.11 22:05



Съгласен съм! Дечицата отрано са разглезени, че са много умни и кадърни а всъщност за никакъв чеп не стават. Пример с Макдоналдса на магистрлата до Пазарджик отпреди две седмици. Спираме там, че някой беше много гладен. По презумпция е денонощен. В 11.20 е затворен и вътре някакви пендели се прозяват. На въпроса защо не работят отговора е - ей тъй! Кой е гладен да яде в София. Спечелиха си куп псувни. Пазя прекрасен спомен от едно кръчме в Испания, където спряхме в 03.30. Някакво малко градче. За 15 минути ни направиха вечеря, салата, печено и десерт. Усмихнати и любезни. Как да ги сравниш с намусеното малолетно дебилче, което те гледа сякаш си му изял десерта.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.