Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:58 25.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
*Кратък преглед

Тема Пловдивнови  
Авторbebe (Нерегистриран)
Публикувано12.11.08 17:34



Бихте ли ми препоръчали някой хубав и нормален като цени ресторант в Пловдив



Тема Re: Пловдивнови [re: bebe]  
Автор XaMaB (Нерегистриран)
Публикувано14.11.08 17:08



macdonalds



Тема Re: Пловдивнови [re: XaMaB]  
Авторbebe (Нерегистриран)
Публикувано15.11.08 19:06



да ти е сладко....когато няма какво да кажеш .по-добре си затрай



Тема Re: Пловдив [re: bebe]  
Авторcaмo нeдeй (Нерегистриран)
Публикувано19.11.08 05:47



Съжалявам, но от 1 година съм окован пред компа не ходя по ресторанти. Обаче мога да то кажа къде да НЕ СЕ НАБИТВАШ, НИКОГА! Ресторант "Симфония". Последно бях там '06-та, но мои прияттели, които са сядали там след това са на същото мнение. Отвратително обслужване, кофти кухня, кофти клиенти, нагли и намръщени сервитьорки - пъна дупка! Яд ме е за последната ми вечеря там. Бяхме излезнали една от последните топли вечери на лятото, просто така, на разходка. Вървяхме една компания от петнайсетина човека, точно на здрачаване, беше много приятно, и решихме да пийнем по 1 някъде. Имаше няколко човека, които бяха гладнички, та направо решихме да вечеряме. "Симфония" беше най-близо, а и фонтаните работеха, гледка, това-онова... Да не ти разправям какво стана там... Накрая направихме скандал и не платихме сметката, честно ти казвам! Аз за такова гадно преживяване като това пари не давам!!!

Никога друг път не ми се е случвало да не платя, но пък и управителя не си даде много зор да ни убеждава. Имам 2 приятели, жирналисти в местен ежедневник, известни са, така да се каже, и щеше да стане луда история, ако тия от ресторанта бяха вдигнали врява и се няха обадили на полицията, едната мацка ги заплаши с огромно заглавие на първа страница и това взе че мина пред тях... на всичко отгоре се оказаха и страхливци, ама тя работата щеше да стигне и до бой, ако се беше наложило - толкова се бяхме разлютили...

Все пак можеш да отидеш в "Копчето"! Там старият готвач ми е познат, бачкаше в Лондон 12 години и е понаучил разни номера там. Не знам дали още бачка, но мястото не е лошо.



Тема Re: Пловдивнови [re: caмo нeдeй]  
Авторbebe (Нерегистриран)
Публикувано23.11.08 20:24



Много ти благодаря





Тема Re: Пловдивнови [re: bebe]  
Автор milenas (новак)
Публикувано05.12.08 15:21



За кой квартал става въпрос? Аз много харесвам "Дядовата къща" в Смирненски!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.