Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:47 25.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема za ART-a SYSTEM-aнови  
Автор Sqbirachqt ()
Публикувано20.08.99 23:54



hi everybody, pishete na tozi adres vsichki polojitelni i otricatelni mnenia za do bolka poznatata ni firma ART SYSTEM (sqmniavam se da ima mnogo ot pqrvite), koito skoro shte pomestia na www , koito shte razglasia na vsichki thanks

Тема za ART-a SYSTEM-aнови [re: Sqbirachqt]  
Автор Sir Yasen ()
Публикувано21.08.99 00:09



Ами какво да кажа за до "болка познатата фирма" Аз съм неин клиент от 1996г. Когато си пробиваха път на пазара имаха най-ниските цени в града, горе - долу добро обслужване(мацката дето продаваше не знаеше повечето работи, ама винаги се стараеше да ти услужи) и освен това нещата дето си ги взех от тях още работят! Сега все още имат горе-долу най-ниските цени в града, Двете(вече) мацки все още нищо не разбират, ама вече много не се стараят да ти влязат в положението и освен това повечето от нещата дето си ги купуваш излизат дефектни. Да видим дали тенденцията ще продължава в същия дух.

Тема za ART-a SYSTEM-aнови [re: Sir Yasen]  
Автор CX ()
Публикувано21.08.99 12:56



Ами какво да ти кажа. Аз си купих от там CD-rom, който все още работи, въпреки че не ми ще всички дискове. Обаче един приятел си купи някакъв модем от тях, с който му дадоха дискета, на която имаше драйвери за хард диск, а отгоре на всичко и някакъв гаден вирус, та всичко в компютъра му отиде на кино, а после се чудеше от къде да си намери драйвери за модема.

Тема za ART-a SYSTEM-a [re: CX]  
Автор Jiro ()
Публикувано21.08.99 20:13



Towa e edna firma, koiato prodawa kompiutrite kato banichki - spored wnashnia wid. Estestweno, po tozi nachin mozhe da se prodawa samo na balami, koito kupuwat za parwi pat. Edin priatel si wze ot tam tsiala sistema predi da go spra. Parwo se okaza, che videokartata i e defektna i Windows vaobste ne mozha da zatsepi. Sled towa stana iasno che pri wsiako restartirane triabwa da se wadi kabela na klawiaturata stoto inache dawa 'Keyboard Error'. Posle na diska postepenno se poiawiha 10 greshni sektora i t.n. Abe waobste, ne moga da razbera tia kak sashtestwuwat oste

Тема za ART-a SYSTEM-aнови [re: Sqbirachqt]  
Автор Sqbirachqt ()
Публикувано22.08.99 17:55



Pqrvo Blagodaria za mneniata, podkanvaiki vsichki, koito oshte ne sa se prisqedinili a imat niakakvi vpechatlenia ot tazi firma (az oshte ne sqm chul dobro) da pishat ili tuk ili na posochenia e-mail for_artsystem@usa.net Ideata mi e da napravim s obshti usilia nai goliamata "biblioteka" ili neshto takova ot mnenia za ART SYSTEM, za da mogat hiliadite horica da gledat i da se predpazvat ot podobni NEVEJI. Az samiat moga da vi dam niakolko primera. Onzi den hodihme s edin poznat do ofisa im vqv Varna i nevolno stanah svidetel na razgovor mejdy edn aot slujitelkite im (za koiato pishe i Sir Yasen mai) i edni absoliutno neuki klienti, reshili da si kupiat PC. Ta sled kato gi omota i iztqkna che nepremenno triabva da si vzemat Celeron (nali vsichki znaete, che tova e nai-dobria procesor :-))))) stana vqpros za windows. I na vqprosa na momcheto "Abe nali moga i da si go zapisha i instaliram i sam ot priateli" se otgovaria NE SAMO AKO SI KUPITE DISK OT TUK MOJE DA SI INSTALIRATE AKO NE E OT DISK NE STAVA DA SE INSTALIRA WINDOWS. Abe ne kazvam che triabvashe da pooshtriava piratskoto u nego ama mojeshe da mu obiasni kato chovek che moje no taka i taka ne stava poradi nujdata ot licenzirane i t.n. Na men predi godina pqk mi beshe zadala vqprosa (zabelejete tia na men) "AMI KAKVO E TOVA AGP" - e triabvashe da izliaza ot ofisa i da otida do blizkia supermarket da popitam tiah...... Ta chakam s netqrpenie Vashite mneni aza Proslovutata FIRMA.

Тема za ART-a SYSTEM-aнови [re: Sqbirachqt]  
Автор Hate ()
Публикувано23.08.99 03:35



Varni se kam starite temi, tam ima dosta prostranna diskusia po temata, razvi se predi okolo 5 meseca.

Тема za ART-a SYSTEM-aнови [re: Hate]  
Автор AZ ()
Публикувано24.08.99 03:40



Преди година и половина купих от тях 3 компютъра. За две седмици изгоряха 2 дъна и една мрежова карта. Единият HDD го форматираха 3 пъти на ниско ниво докато разберат че наистина има лоши сектори. Към края на пъвия месец гръмна и монитор. Накрая оствих и 3-те системи в офиса им и обясних на момчето, което се занимаваше с ремонтите че когато си ги взема след 3 дни искам да го видя за последно и той явно ме разбра. Не че нямах повече проблеми, но след няколко месеца, когато изгоря единия модем просто го изхвърлих през прозореца и си куипих нов от НОРМАЛНА фирма. Не си и помисляйте да купувате от ART SYSTEM дори и подложка за мишка, защото и те сигурно крият изненади.

Тема za ART-a SYSTEM-aнови [re: AZ]  
Автор ВАЛ ()
Публикувано27.08.99 13:43



НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА , КОГАТО НЯКОЯ "СЪВСЕМ " НОВА КОМПЮТЪРНА ЧАСТ Е РАЗВАЛЕНА НЕ Я СМЕНЯВАТ ВЕДНАГА , А Я ОСТАВЯТ НА РЕМОНТ МИНИМУМ 3 ДНИ. ЧОВЕК СИ КУПУВА КОМПЮТЪР ДА СИ ВЪРШИ РАБОТА, А НЕ ПОСТОЯННО ДА ГО РЕМММОНТИРА

Тема za ART-a SYSTEM-aнови [re: Sqbirachqt]  
Автор PC ()
Публикувано27.08.99 22:55



Hora, az sqm prodavach na computri v edna evropeiska strana. Kato cheta, kakbi shturotii stavat v BG - napravo se sbqrkvam. Takava firma biha ja zatvorili tuka sled samo edna sedmiza. Da , ama tuka ima ZAKONI, che kupuvachqt ima pravo na............mnogo neshta.Bratja,zal mi e za vas.

Тема za ART-a SYSTEM-aнови [re: ВАЛ]  
Автор Emko ()
Публикувано11.09.99 17:11



Елате и си купете какво ви трябва в офиса в Перник, служителите са професионалисти и ще ви обслужат на момента. От тях си купих : компютъра,ЦД, и модема и засега нямам проблем.


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.