Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:14 19.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Тема не стъпвайте в сервиз за GSM TIME MOBILE на ул. Гр  
Автор dbc (непознат )
Публикувано18.12.16 21:15



Здравейте, искам да споделя неприятния ми опит с една фирма, която извършва сервизни услуги за мобилни телефони, а именно ТАЙМ 2004 ЕООД намиращи се на ул. Граф Игнатиев, 13 в София. Можете да ги намерите и на следните уеб сайтове http://gsm-service.bg/, http://gsm-service-sofia.bg/, http://time-mobile.com/. Телeфони 0877 900 719, 0988 888 570, 0877 777 750. Съсипаха ми телефона и затова си платих солено. И така историята започва след като си изпуснах телефона, от което екрана му се спука в единия ъгъл. Бих продължил да го ползвам така, защото пукнатината беше диагонално в единия ъгъл между горната и страничната страни на телефона и почти не се виждаше и всичко по телефона си работеше, но се оказа, че сензорите за докосване в ъгъла, където беше пукнатината не работят и не мога да изпозвам телефона пълноценно. Налагаше се, ако искам да натисна върху нещо, което е в неработещия ъгъл на телефона, да го завъртя и тогава да натискам. Но както и да е, попаднах на въпросния сервиз търсейки в google сервиз за смяна на GSM дисплеи, избрах ги, защото отговаряха на условието да извършат ремонта за един ден. Предложиха ми три опции за подмяна на екрана: нискобюджетно копие, високобюджетно копие и оригинален екран. Реших да не слагам най-евтиния екран, но и да не искам оригинален, защото разликата в цената беше много голяма, а и нямаше как да бъда сигурен, че екрана, който ще получа ще е оригинален. Оставих телефона и чках да ми звъннат, така и недочаках. В края на деня, притеснявайки се, че ще затворят преди да си взема телефона им звъннах и се оказа, че телефона ми бил готов и мога да отида да си го взема. Като отидох го включих и първото нещо, което ми направи впечатление беше, че екрана е доста тъмен, но това изобщо не съм го коментирал с тях, защото преполахам, че това е цената, която плащаш, когато избереш неоригинална част. Дадох парите и за късмет в този момент ми се обадиха и се оказа, че отсрещната страна не ме чува. Освен това и когато отдалечах телефона от главата си по време на разговор, екрана оставаше тъмен и неактивен и не можех да прекъсна разговора докато другата страна не затвореше. Казаха, ами сигурно майстора като го е сглобявал, нещо не е вързал както трябва. Освен това ме светнаха, че въпросната марка телефони били боклуци, за което благодарих и си записах повече да не си купувам такива, независимо, че ги ползвам от много години и това е първото ми посещение в сервиз. Елате утре - ми казаха още. Какво да се прави, лош късмет си помислих и чаках да дойде утре. На следващия ден следобяд пак им звъннах и попитах какво става, като ми отговориха, че още не били готови, ама като станел телефона, щели да ми звъннат. В края на деня отново звъннах, отново притеснявайки се, че ще изпусна работното им време. Точно щели да ми звънят. Телефона бил при тях, като се наложило да сменят "микрофона" и "сензора за близост", явно се били повредили при падането. Казах, че съм им занесъл телефон със само спукан дисплей и напълно функционален във всяко едно останало отношение и не виждам, защо е трябвало да ми сменят други части. Отложих ходенето до тях за другия ден сутринта, защото вече беше късно и имах други ангажименти. На ден трети отивам при тях и разбирам, че съм извадил невероятен късмет, защото получавам 50% намаление върху допълнителните разходи за подмяната на микрофон и сензор, които си работеха преди да ми пипнат телефона. Оказа се, че цената на целия ремонт ми излезна, колкото, ако го бях занесъл в лиценизран сервиз на производителя и ми бяха сменили дисплея с оригинален такъв, като получих и още няколко "екстри". Първо екрана е доста по-тъмен, второ когато говоря с някого по телефона го чувам лошо, защото говорителчето пращи, трето нямам високоговорител на телефона (когато говоря с някого и искам да го включа на високоговорител, звук няма изобщо), четвърто не ме чуват добре когато говоря с някого и пето камерата ми не фокусира (всички снимки на обекти на разстояние повече от 1 метър са размазани). В общи линии телефона ми е осакатен и бях изнуден да платя допълнително. Невероятно много съжалявам, че попаднах на тези мошеници от time mobile (тайм мобил, gsm-service.bg, gsm-service-sofia.bg, time-mobile.com) и че по-рано не се поразрових в интернет и да прочета какво пишат за тях на още няколко места. Който го интересува да напише в google "GSM сервиз Граф Игнатиев 13".




Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.