Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:46 24.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Тема Майстор от Русе  
Автор sofka65 (непознат )
Публикувано25.01.09 13:53



Майсторът се казва Мирослав Гаврилов и е от Русе. Внимание много краде и лъже и накрая не довършва това за което му е платено.
Постоянно се оплаква как няма пари, щото имал жена и дете и иска много пари авансово без да е свършил никаква работа.



Тема Re: Майстор от Русенови [re: sofka65]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано25.01.09 23:00



Моят си водеше почасов списък кога какво е свършил и насреща се мъдреше цена.

1Днес 03.07.'08 г. 10.30 часа............-.....,0лв.
2.Днес 04.07.08г. 08.15 часа-.........-......,0лв.
3.Днес 04.07.08 г. 10.30 часа носене на торба цемент от леката кола до асансьора и до банята-5лв.

Когато прецени,че е по средата на работата си поиска половината пари.Казах му:-Пари плащам за свършена докрай работа.Мен също се опита да ме окраде,ама ядец.Бях в отпуска и не го изпуснах и за миг от очи.Накрая като тегли чертата на списъка си излезе,че имам да му давам още 25% от уговореното.Платих му уговорената сума и с това приключих.Такава откачалка не бях срещала през живота си.Добре,че имам що годе здрави нерви.Съпруга ми беше от тъмно до тъмно на работа и почти не се засичаха.Иначе сигурно да го беше изхвърлил с шутове по стълбите.






Тема Re: Майстор от Русенови [re: morska valna]  
Автор hronos1 (песимист)
Публикувано26.01.09 18:03



Че те не само русенските майстори са такива.Според мен 90% са същите.Малоумници, които по тяхно мнение са най-способните, винаги са прави, никога не са винорни за неспазени срокове и качество и все не им се плаща достатъчно.



Тема Re: Майстор от Русенови [re: hronos1]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано26.01.09 20:55



Така си е.Аз съм от Бургас и описах "моя" майстор какви циркове се опита да ми разиграва.За "качествено" свършена работа пък да не говорим.Вече се убедих,че повечето "майстори" са "специалисти по всичко".Дори съседа се оказа,че"може" всичко в случаен разговор със съпруга ми.........




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.