Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:36 23.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Тема Спектър Нет  
Автор Dr.Feelgood (слабо умен)
Публикувано20.11.07 23:59



Странна работа. Това което си позволяват тея палячовци може да се случи само в България. От толкова време върви реклама по радиото, че това дето ще си го платиш, те ще ти го дадат х2. Реших да им стана абонат и да икономисам 5 такси. Влизам на саита и някъде измежду текста става ясно, че промоцията вжи само за София. Това добре. Взимам адреса на офиса в Бургас, за кйто писхе че работи и събота и неделя и отивам там. Изненада!!! На табелата на офиса пише друго: Събота и неделя- почиваме. В понеделник се обаждам по телефона и 2 дни след това идват да ме свързват Момчетата ме питат на коя тарифа и аз казвам тази която съм избрал от сайта, където изрично писхе че я има и за Бургас. Ха, ма те не са 2Мб, а 768 кб и не са 19 лв, а 25. Почнах да си правя настройките на СМТП-то и няма откъде да им взема адреса. На сайта им няма посочен нито един е-майл. Нито 'офис' нито 'техн. обсл' нито 'уеб мастер'.



Тема Re: Спектър Нетнови [re: Dr.Feelgood]  
Авторaбoнaт (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 22:55



е как да няма,я виж тук


м/у другото и аз съм към тях но в натоварените часове вечер и през уикенда скороста много пада въпреки че съм на по висока тарифа.



Тема Re: Спектър Нетнови [re: Dr.Feelgood]  
АвторLogistic (Нерегистриран)
Публикувано23.11.07 09:42



Супер смешна фирма са..., поне в Бургас.
Постоянно спират нета , и не те компенсират по какъвто и да било начин.
Платил съм за 3 месеца и като изтекат смятам да им намажа ските...



Тема Re: Спектър Нетнови [re: aбoнaт]  
Автор Dr.Feelgood (слабо умен)
Публикувано23.11.07 20:58



Дааа, пропуснах да спомена в предния си пост, че момчетата, които ме сжързаха след като се изумиха от тарифата на която казах че искам да бъда и че съм я видял на сайта, ми казаха да не гледам оня сайт. Той бил гресхен, а тяхния бил http://www.bs.spnet.net/



Тема Re: Спектър Нетнови [re: Logistic]  
Авторdidi (Нерегистриран)
Публикувано23.11.07 22:17



никога ама НИКОГА не се предплаща с месеци напред за интернет,от горчив опит казвам!защото сега може да са добре и утре не знаеш колко зле може да стане и като си предплатил месеци напред ще трябва да ги търпиш,а така за текущия месец само и ако стане зле и не ти решават проблема ги сменяш веднага.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.