Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:39 19.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Подписка срещу Трифонов!  
АвторAнтифeн (Нерегистриран)
Публикувано08.11.07 18:54







Тема Re: Подписка срещу Трифонов!нови [re: Aнтифeн]  
Авторsmog (Нерегистриран)
Публикувано08.11.07 21:16



Ха ха ха много сте жалки, ей.По голяма тъпотия не бях чел скоро.



Тема Re: Подписка срещу Трифонов!нови [re: Aнтифeн]  
Автор dragozow (майор)
Публикувано08.11.07 21:38



Ми не го гледай бре,аз нещо като не ми харесва не го гледам.Да правя ли петиции за всичко което не ме кефи





Тема Re: Подписка срещу Трифонов!нови [re: smog]  
АвторAнтифeн (Нерегистриран)
Публикувано09.11.07 03:04



Аз пък всеки ден виждам жалки тъпаци като теб.



Тема Re: Подписка срещу Трифонов!нови [re: dragozow]  
АвторAнтифeн (Нерегистриран)
Публикувано09.11.07 03:05



Ми прави и ти.
Като се премести в последната кабеларка, няма да го гледам, ама да ми заема по два часа на ден всеки ден в националната ефирна телевизия, не съм съгласен.



Тема Re: Подписка срещу Трифонов!нови [re: Aнтифeн]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано09.11.07 07:42



Стига си се занимавал с глупости, вместо да си гледаш в своята паница. Вместо да направиш подписка срещу здравната каса например или за не етичните избори или си измисли по достойна тема.А си седнал да се занимаваш със Слави Трифонов.



Тема Re: Подписка срещу Трифонов!нови [re: ..]  
Автор *TCHAV* (доверчив)
Публикувано09.11.07 09:45



Срещу всичко негативно трябва да се бори човек, и дребно и сериозно. Днес пропагандира чалгата и кича, утре ще се кандидатира за кмет или премиер. Трябва да му резнем празната чутура докато е време.



Тема Re: Подписка срещу Трифонов!нови [re: ..]  
АвторAнтифeн (Нерегистриран)
Публикувано09.11.07 11:33



Ми ще направим подписки и срещу това ако ще помогне. Но аз подозирам, че ти тайно харесваш С. Трифонов.



Тема Re: Подписка срещу Трифонов!нови [re: *TCHAV*]  
АвторAнтифeн (Нерегистриран)
Публикувано09.11.07 11:34



Абсолютно съм съгласен!



Тема Re: Подписка срещу Трифонов!нови [re: Aнтифeн]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано09.11.07 13:28



и да го харесва си е негова работа всеки има право на избор а на тебе като не ти харесва гледай друга телевизия (ако имаш кабелна) тя и без това БТВ нещо напоследък не е много интересна.
Ако на тебе С.Трифонов ти е проблема ....... ЕВАЛА



Тема Re: Подписка срещу Трифонов!нови [re: ...]  
АвторAнтифeн (Нерегистриран)
Публикувано09.11.07 14:39



Проблемът ми е, че го гледат други поради това, че се излъчва по безплатната ефирна телевизия. Това е един от проблемите, както каза някой по-горе, трябва срещу всичко негативно да се бори човек, и дребно и сериозно. И не си е негова работа какво харесва, защото утре на избори ще отиде да гласува със същия акъл.



Тема Re: Подписка срещу Трифонов!нови [re: Aнтифeн]  
Авторsisi (Нерегистриран)
Публикувано09.11.07 20:49



Подкрепям подписката срещу тая пошлост слави. Има смисъл да се разкара от националния ефир най-малкото защото го гледат и тинейджъри, които в момента си изграждат естетическите критерии. Отделно дето и възрастните дразни с простотиите и манипулациите си. Да го махат или да го преместят от 0 ч.



Тема Re: Подписка срещу Трифонов!нови [re: sisi]  
АвторAнтифeн (Нерегистриран)
Публикувано09.11.07 22:45



Ами подписвайте се и пращайте линка на други да се подписват и после и те да го пращат.



Тема Re: Подписка срещу Трифонов!нови [re: Aнтифeн]  
Автор marty-mcfly (let is begin!)
Публикувано10.11.07 04:48



подкрепям напълно-той просто е една подметка на доган и първанов и затова трябва да бъде изличен от тази земя!!!!!



Тема Re: Подписка срещу Трифонов!нови [re: marty-mcfly]  
АвторXитъp Пeтъp (Нерегистриран)
Публикувано10.11.07 08:33



Смешно начинание. Дори жалко. Защото:
-bTV е комерсиална частна лицензирана телевизия и ще излъчва всичко, което й носи ПЕЧАЛБА и не е в разрез със Закона. Очевидно "Шоуто" носи печалба, очевидно зрителите му са много и очевидно автора на идеята за подписката е нещастен злобар.
-идеята за премахване от национален ефир на предаване е похват от времена, които смятаме за безвъзвратно отминали и е форма на цензура.
-времето на излъчване е такова, че дечицата вече трябва да са си в легълцата и да нанкат ако имат грижовни родители.
-идеята на сайта с подписките е чудесна, но идиотски петиции като тази ще опорочат и това добро начинание.
В заключение: авторът на току-що написаното не е заклет фен на "Шоуто", не си пада по музикалното творчество на Трифонов - просто се опитва да бъде обективен.



Тема Re: Подписка срещу Трифонов!нови [re: sisi]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано10.11.07 10:10



Правилно!
Да пратят Слави в "Скат", а на негово място да вземат проф. Вучков.
Така тинейджърите ни ще растат със здрави естетически критерии.




Играю против фигур!

Тема Re: Подписка срещу Трифонов!нови [re: Xитъp Пeтъp]  
АвторAнтифeн (Нерегистриран)
Публикувано10.11.07 16:28



Нещастен злобар е Трифонов, ако съдим по проявите му, но това си го знаем. Предаването има повторение посред бял ден ако не знаеш, така че всичките простотии се попиват от децата. Цензура има и днес - кой защо БТВ изгони Инджев и не даде думата на Явор Дачков, не канеше Волен Сидеров на дебати и т.н. Каква е идеята на сайта с петициите, след като по твоята логика всеки може да си прави, каквото си иска без значение какви петиции има срещу него. Щом си падаш по творчеството на Трифонов, значи си селянин, простак и чалгаджия.



Тема Re: Подписка срещу Трифонов!нови [re: Aнтифeн]  
Автор dragozow (майор)
Публикувано10.11.07 20:22



В такъв случай продължавай да го гледаш тайно и да драскаш по форумите.Само един канал ли гледаш?Като не ти харесва превключи.И аз не го харесвам и не го гледам,не разбирам какъв ти е проблема.Той може да е тъпак ама актьорите например са готини.БТВ няма да го махнат докато има голям рейтинг защото им пълни касата.Все едно да продаваш нещо успешно и да спреш защото някой си не го кефи.И аз всеки ден виждам комплексирани тъпаци като теб на които всичко им пречи и немогат да се нагодят.....без извинение.



Тема Re: Подписка срещу Трифонов!нови [re: abettor]  
Авторmalee mnogo kompleksi (Нерегистриран)
Публикувано11.11.07 00:13



Поне не прави едни и същи правописни грешки в подписката



лелееееее каква завист и комплексарщина има на този свят



Тема Re: Подписка срещу Трифонов!нови [re: malee mnogo kompleks]  
АвторAнтифeн (Нерегистриран)
Публикувано11.11.07 00:52



Грешките са в подписката на феновете. Ти къде видя грешки?



Тема Re: колко сте прозрачнинови [re: Aнтифeн]  
Авторsmog (Нерегистриран)
Публикувано11.11.07 02:21



колко сте смешни -абе вие от АТАКА се познавате от километри по тъпотията си



Тема ЧАЛГАРИТЕ И ТУРЦИТЕ ДА МЛЪКНАТнови [re: smog]  
Автор marty-mcfly (let is begin!)
Публикувано11.11.07 11:54



хайде всички чалгари да млъкнат като си харесвате славчо и анадоския боздуган на доган ние не смее длъжни тоя да го търпим постоянно да лъже като циганин, а и за атака повечето атакисти са му фенове ,поДписката има смисъл защото btw e на крАсимир гергов който е дупе на първанов и доган
ЗАТОВА СМЕ ПРОТИВ ЯСНО ЛИ ВИ Е БЕ СЕЛЯНДУРИ

Редактирано от marty-mcfly на 11.11.07 11:55.



Тема Re: колко сте прозрачнинови [re: smog]  
АвторAнтифeн (Нерегистриран)
Публикувано11.11.07 17:57



колко сте смешни -абе вие, феновете на Трифонов и Гоце, се познавате от километри по тъпотията си



Тема Re: колко сте прозрачнинови [re: Aнтифeн]  
АвторAнтифoн (Нерегистриран)
Публикувано11.11.07 20:12



Разбрах, че са се освободили 2 легла в Карлуково. Поързайте Marty и Антифен докато не е станало късно. Лекарствата са безплатни!





Тема Re: колко сте прозрачнинови [re: Aнтифoн]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано13.11.07 14:15



аз само едно нещо не разбирам.
единственият смислен довод срещу предаването, който се изтъкна, е, че се гледало от деца и тийнейджъри и така можели по някакъв начин да се увредят.
Това добре, обаче.
ако влиянието на Трифонов върху тийнейджърите е по-голямо от това на техните родители кой всъщност е виновен?
и защо подписката не е срещу безхаберните родители, а срещу Трифонов?



Тема И аз това се питамнови [re: f(x)dx]  
Автор Zelenikata ()
Публикувано14.11.07 11:56



Какво е виновна телевизията на некадърните родители?

А на Антифен-а мога да кажа да не го гледа. И мен не ме кефят канали като Скат или предавания като Биг Брадър, затова просто не ги гледам. Пазарната икономика си е намерила баланса - има ли търсене, има и предлагане.

Трагично е, че има хора, дето гледат с увиснали от възхищение ченета Вучков или Сидеров, ама к'во да правиш като им липсват първите 7 години и способността за собствена преценка.

БТВ е частна собственост и се управлява от бизнесмени. Един бизнесмен трябва да е психично болен, за да закрие печеливш сектор.



Тема Re: И аз това се питамнови [re: Zelenikata]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано14.11.07 13:20



напълно съм съгласен с теб, но това не го разбирам
Какво е виновна телевизията на некадърните родители?

съответно не знам как да отговоря



Тема Re: И аз това се питамнови [re: f(x)dx]  
Автор Zelenikata ()
Публикувано14.11.07 13:29



С "Какво е виновна телевизията на некадърните родители?" имах предвид нещо като "Това добре, обаче, ако влиянието на Трифонов върху тийнейджърите е по-голямо от това на техните родители кой всъщност е виновен?". Защото децата са попивателни. И най-често попиват първо от родителите си, а после от медиите. Като изключим детските предавания, за всичко останало, което не е за деца, но е станало тяхно достояние заради интересът на родителите към него, са си виновни родителите. Защото са подредили грешно приоритетите. Или са малко безотговорни. Или, най-лошото, такъв им е манталитетът. А тинейджърите са най-крехки по отношение на вредни влияния. Тук вече въпросът е принципен и няма допирателна с Шоуто на Слави.



Тема Re: Подписка срещу Трифонов!нови [re: Aнтифeн]  
Автор Cлapтибapтфacт (магратеанец)
Публикувано14.11.07 13:52



По тази логика трябва да поискаш закриване на БТВ изцяло.



Не смотри на часы
Наше время еще не вышло
А в саду расцветают вишни
Утром влажные от росы

Тема Re: И аз това се питамнови [re: Zelenikata]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано14.11.07 20:53



тъй де, тъй де и аз се пробвах туй да кажа.
Слави Трифонов бил крив - дрън-дрън та пляс




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.