Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:39 25.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: колко сте прозрачнинови [re: Aнтифeн]  
Авторsmog (Нерегистриран)
Публикувано11.11.07 02:21



колко сте смешни -абе вие от АТАКА се познавате от километри по тъпотията си



Тема ЧАЛГАРИТЕ И ТУРЦИТЕ ДА МЛЪКНАТнови [re: smog]  
Автор marty-mcfly (let is begin!)
Публикувано11.11.07 11:54



хайде всички чалгари да млъкнат като си харесвате славчо и анадоския боздуган на доган ние не смее длъжни тоя да го търпим постоянно да лъже като циганин, а и за атака повечето атакисти са му фенове ,поДписката има смисъл защото btw e на крАсимир гергов който е дупе на първанов и доган
ЗАТОВА СМЕ ПРОТИВ ЯСНО ЛИ ВИ Е БЕ СЕЛЯНДУРИ

Редактирано от marty-mcfly на 11.11.07 11:55.



Тема Re: колко сте прозрачнинови [re: smog]  
АвторAнтифeн (Нерегистриран)
Публикувано11.11.07 17:57



колко сте смешни -абе вие, феновете на Трифонов и Гоце, се познавате от километри по тъпотията си



Тема Re: колко сте прозрачнинови [re: Aнтифeн]  
АвторAнтифoн (Нерегистриран)
Публикувано11.11.07 20:12



Разбрах, че са се освободили 2 легла в Карлуково. Поързайте Marty и Антифен докато не е станало късно. Лекарствата са безплатни!





Тема Re: колко сте прозрачнинови [re: Aнтифoн]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано13.11.07 14:15



аз само едно нещо не разбирам.
единственият смислен довод срещу предаването, който се изтъкна, е, че се гледало от деца и тийнейджъри и така можели по някакъв начин да се увредят.
Това добре, обаче.
ако влиянието на Трифонов върху тийнейджърите е по-голямо от това на техните родители кой всъщност е виновен?
и защо подписката не е срещу безхаберните родители, а срещу Трифонов?



Тема И аз това се питамнови [re: f(x)dx]  
Автор Zelenikata ()
Публикувано14.11.07 11:56



Какво е виновна телевизията на некадърните родители?

А на Антифен-а мога да кажа да не го гледа. И мен не ме кефят канали като Скат или предавания като Биг Брадър, затова просто не ги гледам. Пазарната икономика си е намерила баланса - има ли търсене, има и предлагане.

Трагично е, че има хора, дето гледат с увиснали от възхищение ченета Вучков или Сидеров, ама к'во да правиш като им липсват първите 7 години и способността за собствена преценка.

БТВ е частна собственост и се управлява от бизнесмени. Един бизнесмен трябва да е психично болен, за да закрие печеливш сектор.



Тема Re: И аз това се питамнови [re: Zelenikata]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано14.11.07 13:20



напълно съм съгласен с теб, но това не го разбирам
Какво е виновна телевизията на некадърните родители?

съответно не знам как да отговоря



Тема Re: И аз това се питамнови [re: f(x)dx]  
Автор Zelenikata ()
Публикувано14.11.07 13:29



С "Какво е виновна телевизията на некадърните родители?" имах предвид нещо като "Това добре, обаче, ако влиянието на Трифонов върху тийнейджърите е по-голямо от това на техните родители кой всъщност е виновен?". Защото децата са попивателни. И най-често попиват първо от родителите си, а после от медиите. Като изключим детските предавания, за всичко останало, което не е за деца, но е станало тяхно достояние заради интересът на родителите към него, са си виновни родителите. Защото са подредили грешно приоритетите. Или са малко безотговорни. Или, най-лошото, такъв им е манталитетът. А тинейджърите са най-крехки по отношение на вредни влияния. Тук вече въпросът е принципен и няма допирателна с Шоуто на Слави.



Тема Re: Подписка срещу Трифонов!нови [re: Aнтифeн]  
Автор Cлapтибapтфacт (магратеанец)
Публикувано14.11.07 13:52



По тази логика трябва да поискаш закриване на БТВ изцяло.



Не смотри на часы
Наше время еще не вышло
А в саду расцветают вишни
Утром влажные от росы

Тема Re: И аз това се питамнови [re: Zelenikata]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано14.11.07 20:53



тъй де, тъй де и аз се пробвах туй да кажа.
Слави Трифонов бил крив - дрън-дрън та пляс




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.