Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 27.09.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: ЕКОНТ е най-точната куриерска фирманови [re: XaMaB2]  
АвторDHL (Нерегистриран)
Публикувано26.05.06 16:16



еми така е, уважавай за да те уважават



Тема Re: ЕКОНТ (http://www.econt.com/)нови [re: XaMaB2]  
АвторMaцka (Нерегистриран)
Публикувано27.05.06 13:24



Нейната пратка едва ли се е предавала от поколение на поколение куриери тоя ден, така че - да, за тази пратка има един куриер



Тема Re: ЕКОНТ е най-точната куриерска фирманови [re: DHL]  
АвторCлyжитeл-Oфиc Бyprac (Нерегистриран)
Публикувано20.07.06 20:53



Да зема малко да разясна положението викам ....... че като гледам нещо никой нищо неразбира от куриерски услуги и куриерски фирми ......
1-во ще кажа са София ..... там има две мнения ..... 1-то е че там са повечето некадърници ..... 2-ро некадърници са щото софиянци сте такива .... ще питате защо .... ми защото има голямо текучество на куриери .... тъкмо научи адресите и .... пляс .... напусне ..... аре някои да се оплачи от старите куриери .... там за стари се смятат над 6 месеца .... пък и така като гледам почти всички оплаквания са от София ... мислите ли че ние тука в "провинцията" не страдаме заради софиянци .... нашите клиенти също реват ..... да не сме идеална фирма ..... не предлагаме най-ниските цени .... ама alow ..... вий ко искате .... само на аванта ли да карате ..... че тъй мама на тати недава ...... подкрепям мнението ви за Европът ..... наистина са добри .... ама някои пита ли се защо ..... не що да се питате кат моете само лайна да ядете по еконт-а .... ми зема да ви кажа ли ...... или да ви остая си бийте тъпите кратуни ..... ми аре ще ви кажа ...... така е с всяка нова фирма ...... има малко клиенти .... малко работа .... огрява навсякъде ..... едно е днеска да имаш 11 куриера с по мин. 30 адреса .... друго е да имаш 5 куриера с по 15 адреса ....... правите ли разликара !??!?!?! ...... пък и ние сме хора ... не роботи ..... като искате да се карате на някои .... имаме еконт фон ... търсите Big Boss и го мятате ........ неказвам че неможем да се справим .... но по някога искат невъзможни неща ..... така че премислете написаното по горе и после пак яжте лаина по адрес на куриерите и куриерските фирми .... да има некоректни куриери ...... но във всяко стадо има и черна овца ...... аре бягайте да играете(работите) ..... пък ако смятате че наща работа е вятър работа .... елате за една седмица и пак ще се чуеме за мнение по въпроса ..... а сега със здраве ..... имате избор за всеки вкус ..... но не обицдаите когато неразбирате .... по лошо е отколкото изглежда !!!!! Успех на всички колеги и колежки ест.

от всички фирми !!!!!!



Тема За: Cлyжитeл-Oфиc Бypracнови [re: Cлyжитeл-Oфиc Бyprac]  
Автор !Oдpи (непознат)
Публикувано20.07.06 22:08



Господин "Cлyжитeл-Oфиc Бyprac" страшни сте бургазлии, чак един от куриерите Ви ме убеждаваше, че било "незаконно" да ми пише фактура за куриерска услуга. Да не говоря, че всеки път, когато получим нещо изпратено с Еконт, на колежката ми й се налага буквално да догонва куриера до буса, за да й напише фактура.
Спиди Бургас са много точни, момчето, което работи в нашия район (Созопол, Приморско, Царево) знае къде да намери всеки и ако не си в офиса те търси направо вкъщи! Не чака второ подканяне за фактурите и се държи изключително любезно.
Явно единственото, което има значение, е дали дадения куриер си харесва работата или не,а не в коя фирма работи.



Тема Re: За: Cлyжитeл-Oфиc Бypracнови [re: !Oдpи]  
АвторCлyжитeл-Oфиc Бyprac (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 00:49



Одри .... случва се ..... когато ти висят 30 пратки за северно черноморие при положение че си разнесъл и още 20 карго пратки в града преди това и ти няма да имаш нерви да пишеш фактури ..... като ти е толкова проблемно и ако имаш желание да влезеш в положение на куриера може да се намери винаги компромис ..... но ест. винаги трябва да сте гадни чифути и да стане се на вашето ..... що като сте толкова отворени и с принципи не отидете при колегите от DHL .... как ще отидете .... ми ще ви издат с парцалките .... имат си хората принципи и строго определен начин на работа .... така че докато плащаш 4,20лв. за документална пратка вмест 5евро ще си траеш там .... щото за една ваша керлива пратка се обслужва от наи малко 10 човека за да може да се угоди на вас .... клиентите ..... и накрая пак се оплаквате ... ако можете да се справите по добре .... заповядаите ..... 9 от 10 куриери от коя да е фирма в България дава почти всичко от себе си .... и 1 на 10000 клиента оценява наистина това .... просто манталитета на българина е такъв .... да даде по-малко и да получи повече ..... ами нали се сещаш драга моя какво ще стане когато влязат чуждите стандарти и цени ...... помисли в/у това !!!

С две думи прости искам да обобщя написаното от мене в тези два пост-а .... не съдете работата на хората и самите хора при положение че си нямате ни най малка представа от работата , работния процес и трудностите които има по приемане , транспортиране и доставяне на една пратка .... ако беше толкова лесно всички българи това щяха да бачкат ...

.... доходно - да , лесно - никак .... та , мислете малко преди да дрункате глупостите които дрункате тука !!!



Тема Re: За: Cлyжитeл-Oфиc Бypracнови [re: Cлyжитeл-Oфиc Бyprac]  
Автор !Oдpи (непознат)
Публикувано21.07.06 16:18



Не си ме разбрал правилно, аз определено не съм от мрънкащите и недоволни клиенти, но всичко си има граници. Постигнали сме нещо като компромис - пишат ни фактура всеки 2-ри път, но неприятното е, че дори и тогава става с уговорки. Колегите ми си отчитат разходите на шефовете с фактура,така че ако няма такава трябва да платят от джоба си.
И не че не бих ви ползвала услугите, но в случая не съм ви избрала, хората, които ни пращат колети работят с Еконт, така че ние нямаме избор.
А иначе разбирам ви добре, явно шефовете ви се опитват да вършат много работа с малко хора.



Тема ей тъпанар...нови [re: Cлyжитeл-Oфиc Бyprac]  
АвторЛyдaтa ka;линka! (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 16:46



В отговор на:

Одри .... случва се ..... когато ти висят 30 пратки за северно черноморие при положение че си разнесъл и още 20 карго пратки в града преди това и ти няма да имаш нерви да пишеш фактури ..... като ти е толкова проблемно и ако имаш желание да влезеш в положение на куриера може да се намери винаги компромис ..... но ест. винаги трябва да сте гадни чифути и да стане се на вашето .....



Ми нали си плащаме бе ГЕЙ???
Дейба и тъпанара! Като не ти харесва работата и нямаш нерви да пишеш фактури, стани танцьор в Нощен гей бар...
Все едно са ми приели безплатно миризливото колетче, та да им влизам в положението!!!!



Тема а обслужвате ли там в Бургас?нови [re: Cлyжитeл-Oфиc Бyprac]  
АвторBъзбyдeнaтa (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 16:50



Скоро ще ходя на море в региона и се чудя дали да не опитам евтиния секс с готините куриери на теази фирма. Определено съм позлвала тяхните услуги тука в Сф, като си пращам пратки и после при доставкатакуриера с удоволствие ме обслужва!
Как е при вас?!
Ще си пратя сега нещо!



Тема Re: За: Cлyжитeл-Oфиc Бyprac [re: !Oдpи]  
Автор mizzo (спокоен)
Публикувано23.07.06 21:44



Влизам тук да пусна тема против Спийди ама виждам че се вихри дискусия. Та аз съм от Бургас и много често ползвам Еконт, без да им давам подаръци. Никога не съм имал проблеми. Пращам главно до София и винаги са пристигали навреме и без проблеми. Ако обаче заговорим за Спийди, мога книга да напиша. Не знам как има още хора които да пращат с тях. Понеже на мен като ми пращат от София, там от където ми пращат имат договор с тях и не помня досега пратка да е дошла без проблем, най-често пристигат след два дни и като попитам излиза че оттатък пратката не е патена "експресна". Не знам дали някой друг куриер има неекспресна услуга освен български пощи. Това е отживелица. Затова са куриери да ги еба. И да не говорим как веднъж пратка с много важни документи, с които после да се вземат много спешни животоподдържащи лекарства бе забавена 4 дена. 4 дни!!! Можеше пеша да ми я донесат от София за това време. Имаше някви празници и служителя на Спийди в Бургас след като му се помолих да си отвори офиса и не я намери защото била в склада

и ме избута от офиса и ми каза да си гледам работата. След това скъсах всички национални телефони на спийди и накрая ми обърнаха внимание след като обещах да пиша в много вестници на другия ден, но така ли трябва да стават нещата? А съвсем наскоро мой приятел художник който трябваше да представи творби в Бургас за една изложба и като изпрати едно платно от София го получи в Бургас с видим рарез с нож по средата. Кой е куриера? Спийди разбира се. Не можели да дадат обяснение. Нямало и да платят. Иначе съм получавал пратки на Еконт, на Лео, на Д&Д, на Сити Експрес без никакви проблеми. Ако аз имам власт да закрия една фирма в България, няма да се замисля за секнда - Спийди!

Жить - хорошо, а хорошо жить - ещё лучше!

Тема еконтнови [re: Porcaro]  
АвторHeдoвoлeннн (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 12:29



И аз да кажа, как "доставят" от Еконт.

Изпращам фактура на добър клиент - книжарница Ориндж в центъра на София, на Графа.

Обикновено плащат за 1-2 дни. След една седмица от счетоводството ми казват, че не е платено.

Проверявам и разбира се, фактурата не е получена.

Звъня в Еконт и ми казват, че 2 пъти не е имало хора на адреса, при което щях да падна от смях!



Това е книжарница и офис център на 4 етажа, сигурно има 30 служителя вътре по всяко време, а работното време е от сутрин до вечер. Номера ясно е надписан с големи метални цифри, а улицата е от големите и известни! :)

Учтиво казвам на операторката, че няма начин човека им да е ходил 2 пъти и да не е имало никой и съм убеден, че просто никой не е ходил там, защото е пешеходна зона и куриера трябва да си размърда задника за да стигне до адреса.

В крайна сметка пратката беше доставена след 3 обаждания и 3 скандала.

За онзи дето по-горе говореше, че каквата цената, такава била и услугата - не мога да се съглася. Вина не носи клиента, а фирмата. "Услугата" им си е чиста проба измама.

Аз не съм казал "закарайте ми тая пратка за 4 лева" (примерно, дори не знам колко струва услугата).

Аз казвам "искам тази пратка от тук да бъде там еди кога си, колко струва?"

Когато ми приемате пратка, от точка А до точка Б, със срок на доставка 2 дни от врата до врата и я доставяте на десетия, причините не ме интересуват. Убеден съм, че ако не бях звънял да се разправям щеше да отлежава в колата на куриера до втори пришествие.

Така бизнес не се прави...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.