Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:47 20.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема ЕКОНТ (http://www.econt.com/)  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано01.10.05 10:51



Никога, ама НИКОГА не ползвайте тези нещастници!!!!!!
Изпратиха ми пакет на 28.09, взет в 8.50 сутринта - трябваше да пристигне още същия работен ден или най-късно на следващия сутринта.... Пратката беше 'експресна'

29.09 - Не ми го доставиха. Обадих се - обясниха най-културно, че куриера ме бил търсил, но не ме намерил - ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ! Фирмата, в която работя има портиер и ако някой ме беше търсил 100% щях да знам. Още повече при пращането са дали гсм номера ми и никой не ме е търсил от е-конт.

30.09 13:00 - Обаждам се, вече леко бесен. Една девойка най-вежливо ме изслушва, обажда се на куриера, разбира че пратката е в него и ми обяснява, че до 1 час ще си получа доставката.

30.09 16:00 - Пак се обаждам, вече бесен! Обяснявам на друга девойка пак цялата ситуация. Звъни тя на куриера и ми казва, че пратката е в него, но той си тръгвал за вкъщи и тя не можела да си обясни защо по дяволите този идиот не ми е доставил пратката!!!!! Нахоквам я как може да са толкова некадърна фирма и как така 1 - закъсняват, 2 - лъжат за това, че са ме търсили и не са ме намерили, 3 - лъжат ме, че до час ще я получа и още нищо!!! Аз по влак да я бях пратил щеше вече да е пристигнала 2 пъти! Момата измрънква нещо под носа и ми казва че утре или понед. най-късно щял съм да я получа и ми затваря.

30.09 16:30 - Пак се обаждам да искам името на предната мома, за да знам после чие име да пиша в оплакването... Говоря с една друга, пак и разказвам всичко. Тя ми влиза в положение и накрая ме увещава, че до 15мин ще ми се обади да ми каже кога ТОЧНО ще я получа.

30.09 19:00 - Пак ми вързаха тенекия от Е-Конт... Никой не ми се обади, но аз лично вече бях подготвен за това и не се ядосах кой знае колко....

01.10 09:30 - Звъня в Е-Конт... Пак обяснявам на някаква мома цялата ситуация... Момата ми обяснява, че ще се ОПИТАТ днес да ми доставят пратката. Пита ме в кой квартал ми бил адреса и иска близка пряка!!!!! И това куриерска фирма, моля ви!!!! Ебаси некадърниците - аз ли трябва да знам близките пряки и кварталите в Сф?!

Още не съм си получил пратката... Обмислям варианта да ги съдя тия нещастници.... Най-малкото, което мога да направя е да отида на място, да потърся шефа им и да му вдигна лют скандал.

Пак да ви кажа - ако някога имате нужда от куриерска фирма - НЕ ПОЛЗВАЙТЕ Е-КОНТ! Не само не доставят, ами не знаят адресите в София, лъжат по телефона и връзват тенекии... Просто страшен service и отношения с клиентите






Тема Re: ЕКОНТ (http://www.econt.com/)нови [re: .]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано01.10.05 20:01



Почти същата история имах преди близо година със Спиди, само че във Варна.
И вервай ми - при тях положението все още е същото....трагедия!!!
Противно на всяка пазарна логика, когато беше големият сняг зимата във варна, от Спиди отказваха да приемат пратки от адрес цели 2 седмици?!?!?!?! а градът беше нормално проходим още на 2-3 ден...а дежурната тогава реплика беше - та вашият офис е на 3 минути от нашия, по-бързо ще стане ако донесете пратката тук!!!



Тема Re: ЕКОНТ (http://www.econt.com/)нови [re: .]  
Авторпaтил (Нерегистриран)
Публикувано11.10.05 14:08



Обади се на безплатния им номер за оплаквания. 2 седмици чаках да си получа парите от един наложен платеж, и чак след като се обадих на този телефон ме увериха, че ще препратят проблема ми на отговорника за софийския офис. На следващия ден куриера дойде :-)



Тема Re: ЕКОНТ (http://www.econt.com/)нови [re: .]  
Автор Julian (маг. Инженер)
Публикувано13.10.05 13:51



Когато искаш да е евтино и надеждно няма как да стане. Еконт се ползва като искаш да е най-евтино. За спииди горе долу е същото но са много по добре от еконт. Аз съм доволен от тях.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: ЕКОНТ (http://www.econt.com/)нови [re: .]  
Автор atteh (ловец на сънища)
Публикувано20.10.05 17:01



Сити експрес са несериозни, досега фирмата ни не е имала проблеми с Еконт

This is a strange flight
I'm taking
My dream's will
Carries me along


Тема Re: ЕКОНТ (http://www.econt.com/)нови [re: atteh]  
Авторeй koн (Нерегистриран)
Публикувано21.10.05 09:01



излиза че фирмиците като екон и сие са се впили в 20- 25 по сериозни корпоративни клиента и отебават случайни или поръчки на граждани.

ами тогава ползваме бг- пощи- доказани мърлячи но на по-ниски цени...



Тема Re: ЕКОНТ (http://www.econt.com/)нови [re: .]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.10.05 16:22



малеее как са те преебали. мноооо гадно 4овек. бях в спиди за 2 дена на обу4ение, единия ден бях с куриер с колата, ми да ви кажа закона при тях е да се вземат задължително пратките, на заден план е доставянето важно е приемането, важно е да се земат кинтите нали се сещате. та като бях с куриера по4нахме 2 смяна, демек кам 3 4аса май беше и този от 1 смяна по4ти никакви пратки не беше доставил само беше взел и моя 4овек втората смяна се ядосваше 4е 6е тряа той да ги достави- и той не успя ни една да достави, правете си сметките



Тема Re: ЕКОНТ (http://www.econt.com/)нови [re: .]  
АвторPИБKO OOД (Нерегистриран)
Публикувано25.03.06 10:08



Преди пет месеца трябваше да получим пратка с ЕКОНТ. От човека изпратил пратката научихме, че тя е пратена от ПЛОВДИВ до СОФИЯ преди 7 дни. Обадихме се в ЕКОНТ и от там ни казаха, че няма проблем - ще ни я доставят на другия ден. И о боже след като си говорихме 2 /ДВЕ/ седмици по телефона тази фирма за 14 дни НЕ НИ ДОСТАВИ ПРАТКАТА ОТ ОФИСА СИ В СОФИЯ ДО ДРУГА ТОЧКА В СОФИЯ.Наглите оправдания бяха, че на посочения адрес са идвали 3 три пъти куриери но там е нямало никой - ЗАБЕЛЕЖЕТЕ - ТОВА Е ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ, ЧЕ ПОСОЧЕНИЕ АДРЕС Е С 24 ЧАСОВ ЗАПИС НА КАМЕРИ , ОХРАНА И ТАКИВА КУРИЕРИ НЕ СА СЕ ВЯСВАЛИ. Така че ако искате да работите в ЕКОНТ чудесно - казвате, че сте посетили адреса, а Вие и представа си нямате къде е, а си получавате заплатата.След като 3 /три/ седмици две фирми си зачукахме ценно за нас време и чухме какво ли още не като оправдание от ЕКОНТ, включително представете си, че КУРИЕРЪТ имал работа и нямало да дойде. И ЩАСТИЕ ЕДНА СЪБОТА ОТИДОХ ПЛАТИХ СИ ЗА НЕИЗВЪРШЕНАТА УСЛУГА - платих за доставка до офиса си на адрес, а си взех пратката от офиса на ЕКОНТ след близо ЕДИН месец. И О ИЗНЕНАДА - ТРЯБВАШЕ ДА ПЛАТИМ МАЙ И НЯКАКВА ДРУГА ТАКСА ЗА СКЛАД ИЛИ НЕЩО ПОДОБНО.ТАКИВА СМЕШНИЦИ НЕ СЪМ ВИЖДАЛ.При това в този офис никой не можа да ми посочи човек, мениджър, началник или който и да е който е отговорен за тяхната работа и за тяхната безотговорност. Напротив някакви сдухани касиерки се държаха едва ли не нагло.След това ми казаха, че ще проверят случая и ще ни известят - ама друг път.Ако искате да си затриете пратката ползвайте ЕКОНТ. Те себе си не могат да открият, а камо ли адрес в СОФИЯ.



Тема Явно проблемът е всеобщ [re: PИБKO OOД]  
АвторNever (Нерегистриран)
Публикувано25.03.06 11:55



На мен ми се случиха същите перипетии, каквито са описани тук.
С фирма SPEEDY, но както изглежда, това не е важното. Важното е, че предавайки пратка в такава фирма, тя попада в някакво 4-то измерение и влиза в сила параграф 22:
Вие сте си на адреса - пратката е у куриера - куриерът е в движение - пратката се връща в офиса (вас ви е нямало на адрес!) - офисът се затваря. Следващият ден-пак. Всичко това можете да проследите с интерес на сайта на фирмата. Можете да се обадите в офиса, но там явно също правят справка от интернет, защото казват буквално каквото имате и вие на екрана.
Така нито можете да си вършите работа, нито си получавате пратката.
В даден цикъл от този омагьосан кръг се намесих по нестандартен начин, и успях!
По неведоми пътища открих адреса на главния им офис (това е важно! там има началници, а адресът не е обявен в диплянките). Оттам ме препратиха в някакъв склад, заринат с касетки с пратки. След дълго обръщане, моята се намери, беше просто в най-горния културен слой касетки (а долните, предполагам са по-древни ) Толкова се зарадвах, че си платих с благословия таксата за услугата (макар че реално не бях длъжен според една клауза). Просто ми стана жал в какви условия работят тези момчета и момичета
И нещо куриозно за десерт: дни след като си получих пратката, на сайта им тя си се водеше недоставена



Тема За щастие - не е всеобщ... [re: Never]  
Автор Porcaro (Нервак)
Публикувано25.03.06 21:18



Булпост са "много точни ... и много бързи" Това - сериозно. След трагикомични ситуации със Спийди и Тип-Топ, минахме на Булпост и нямам забележки...засега!

Home of the brave!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.