Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:35 24.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Оплакване от ОК Супертранс  
Автор zil (товарен!)
Публикувано28.07.05 22:58



Здравейте!

Имам да се оплача от един водач на ОК Супертранс, някой може ли да ми даде телефона им за оплаквания? Предварително благодаря!

Ето и какво ми е оплакването:
Излизайки от паркинг пред сладкарница в Драгалевци далеч зад мен видях таскито (регистрация С9581), което приближаваше достатъчно бавно и беше достатъчно далеч. Човека все пак не хареса достатъчно широкия път, на който той ме задмина без никакъв проблем и спед 200 метра внезапно натисна спирачки, спря по средата на пътя, дойде до моята кола псувайки и посегна да му удари шамар. За щастие запазих спокойствие и не се разправях с него. След като потегли и изминахме още максимум половин километър таксиджията реши, че му пречи мотопед на пътното платно, засече го и се нахвърли върху управляващия го, отново препречвайки цялото движение и отново без да е провокиран от нищо.

Та искам този човек да бъде уволнен, някой може ли да ми каже телефона им за оплаквания? Ако някой знае и електронна поща - още по-дорбе. Сайтът им www.oktaxi.net не работи.

Лека вечер!



Тема Re: Оплакване от ОК Супертранснови [re: zil]  
Автор бypkaнчe (познато)
Публикувано28.07.05 23:45



обадете се на номера им за поръчка на таксита и кажете, че искате да подадете оплакване. аз съм го правила - ще ви прехвърлят към служител, който се занимава с тези въпроси.



Тема Re: Оплакване от ОК Супертранснови [re: бypkaнчe]  
Автор zil (товарен!)
Публикувано29.07.05 00:12



Мерси за съвета!



Тема Re: Оплакване от ОК Супертранснови [re: zil]  
Автор Martu (спори за всичко)
Публикувано29.07.05 14:04



9733770, ако не се лъжа



Тема Re: Оплакване от ОК Супертранснови [re: zil]  
Автор Дyнaпpeн ()
Публикувано29.07.05 15:27



не че искам да намалявам ентусиацма ти (похвално е че си решил да се разправяш). но най много да го глобят с пет лева. толкова им е глобата за подобни нарушения

Dennis: 'McLaren can still win'. Оохохохоххохохо


Тема Re: Оплакване от ОК Супертранснови [re: zil]  
Автор3aпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 22:00



e-mail: oktaxi@oktaxi.net.

Ако искаш да се обадиш по телефона (973 37 70) гледай да е в работното време на офиса (ако не се лъжа между 9:00 и 16:00).

Със сигурност си струва да се обадиш, нищо че може да го глобят с мижава глоба - ако е (както го описваш) некой неуравновесен нервак едва ли ще му е първи случай, нито ще му е последен. А като му се натрупат оплаквания - ще го изгонят и толкоз.



Тема Re: Оплакване от ОК Супертранснови [re: 3aпoзнaт]  
Автор Martu (спори за всичко)
Публикувано14.08.05 18:39



Имам позната, която подаде оплакване и след 3-4 дни и се обадиха да и кажат, че шофьорът е глобен 50 кинта, за това че е отказал да я качи. Сама жена в 2 през нощта, по време на дъжд. Май си струва да се оплачеш...



Тема Re: Оплакване от ОК Супертранснови [re: Martu]  
Автор3aпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано15.08.05 09:20



Ами за това ги обичам аз окейците - защото са една от малкото бьлгарски фирми (не само таксиметрови), които уважават и държат на клиентите си.



Тема Re: Оплакване от ОК Супертранснови [re: 3aпoзнaт]  
Автор zil (товарен!)
Публикувано22.08.05 01:20



Да, аз също съм чувал, че в ОК супертранс в това отношение са стриктни и не искат пълни простаци по колите си. Оплаках се, но не знам до колко ще има ефект. Благодариха ми, казаха, че ще наказват колегата и ... толкоз. Дано наситина да направят нещо, че и без това не са малко лудите по улиците.



Тема Re: Оплакване от ОК Супертранснови [re: zil]  
Авторtaxi (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 11:25



Мъжът ми е ОКеец. За съжаление голяма част от таксиметровите шофьори в БГ са под всякаква критика. Смея да твърдя, че в ОК техният брой е значително малък. Бъди сигурна, че няма да го уволнят, но ще напишат рапорт срещу него и ще го глобят най - малко с 50лв. При тях тези неща се спазват много стриктно. Контрола е доста сериозен е те са фирмата, чийто коли са с най - малко помпи и карат на реални курсове.
Някой спомена, че не са го качили през нощта в 2ч. при дъждовно време - не бързайте да обвинявате шофьора, защото ако е на адрес и не го изпълни пак ще го глобят. Много често и клиентите не са прави. Как ви се струва вие да се скапвате от работа и някой само защото се е напил като свиня да ви се напикае в колата или да почне да повръща вътре?! Това разбира се са единици.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.