Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:20 27.09.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ДСК-традицията си е традициянови  
Авторodd (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 15:52



Представете си, че имате фирмена сметка в левове в ДСК и 6 месеца не сте извършвали никакви операции по нея. Сумата е над 5000 лв. Какво става с парите в нея? Въпрос с 3 възможни отговора:
- сумата в нея е нарастнала
- сумата в нея е непроменена
- сумата в нея е намаляла

Ако отговорът ви е между първите два, вие вероятно никога не сте имали пари в тази ...касичка. Ако все пак сте избрали третият отговор значи сте правилно ориентиран и никога не сте ползвали и не ви съветвам да ги ползвате услугите й в бъдеще .

Спестявам кофтито обслужване и отношението към всеки клиент, като към криминално проявено лице. Не виня чиновниците, явно такива са им шефовете...

Интересно, ако се изтегли кредит, дали ще е по същия начин?

Който не ми вярва, може да му покажа пощата...



Тема Re: ДСК-традицията си е традициянови [re: odd]  
Авторkлиeнт нa ДCK (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 16:01



имам много голям кредит от ДСК, и мога да те уверя че с всички клиенти, малки и големи, се държат като с престъпници. много си прав че шефовете са виновни: рибата мирише от главата. единственото нещо което ме успокоява е че всичко в този свят се връща.

спецялно в случайте с кредитополучатели, аз наистина им се чудя на ДСК: явно са забравили стария лаф "докато търся кредит, аз имам проблем, а след като получавам кредит, банката има проблем"



Тема Re: ДСК-традицията си е традициянови [re: odd]  
Автор booko (Татун на Митун)
Публикувано21.07.05 16:04



Абсолютно си прав, това е най фалшивата банка. Колкото и пъти да вляза в който и да е клон си излизам ядосан. В повечето и клонове работят едни лелки и баби, които си мислят, че сме 1980 година и те гледат като престъкник. Отношението им е направо ужасно. Трябваше спешно да получа една скромна сума от провинцията та реших набързо да си открия една лична разпл. с-ка и да ми пратят париците РИНГС. Изомлението ми беше голямо, когато една начервосана лелка ми съобщи, че в тяхната банка системата рингс се ползва само за суми над 50000 лв. . За да видя как ще продължи ъпсурда и казах, че ще получавам 60000 лв., и тя веднага ми заяви, че и да пристигнат парите, пак не мога да ги изтегля същия ден, щото трябвало да се осчетоводят на края на работния ден и на следващия ще мога да ги получа. Тук вече не издържах и си тръгнах. От среща имаше клон на друга банка и само за 5 минути имах вече сметка и след 30 м. минах да си изтегля преведеното и сега съм и редовен клиент.



Тема Re: ДСК-традицията си е традициянови [re: kлиeнт нa ДCK]  
Авторodd (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 16:15



Връща се, ако ти си взел, ако ДСК ти е стопило 20 годишните спестявания по най-бандитки начин (особено за периода 1990-97) не чакай нищо да се върне....а може и да ти искат даже, че са ти пазили парите от мутрите....Наскоро им платих и 27 лв. за да закрият кредитна линия изплатена 1987 г., чиято стойност възлиза на 3 лв. но кой знае защо ДСК не я закрива след като си я изплатил до стотинка с лихвите....Обичам нашата банкова система...Така че, като си изплатите кредита вземете си веднага документа, че е изплатен, кой знае колко може да струва той след години, когато Ви потрябва, може да е повече от нечия пенсия например....



Тема Re: ДСК-традицията си е традициянови [re: booko]  
Авторodd (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 16:28



Веднъж да ликвидирам сметката там.....никога вече нито стотинка в или от тази банка...



Тема Re: ДСК-традицията си е традициянови [re: booko]  
АвторДИCKO (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 18:41



коя е добрата банка, аз залагам за Първа инвестиционна, и от ОББ, не съм недоволен

Но ето тези:

ДСК
Булбанк

са ми най - гадните и тъпи- кофти обслужване, кофти хора (ниско мотивирани), абе за мен да си клиент на ДСК или Булбанк си е обида.



Тема Re: ДСК-традицията си е традициянови [re: ДИCKO]  
Авторkлиeнт нa ДCK (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 19:41



аз бих гласувал за ПИБ и за Прокредит, имал съм отношения с поне 10-ина Български банки и съм виждал страшни неща. между другото, ДСК при мен държат 1-во място за най-тъпи служители: помня една жена която я беше страх от радиацията на "компотера" й, както тя се изрази.



Тема Re: ДСК-традицията си е традициянови [re: odd]  
Автор ZENOLA (непознат )
Публикувано22.07.05 11:10



Абсолютно си прав за всичко и за съжаление аз съм от тези които знаят, че правилният отг. е 3 - взимат ти такса за обслужване без да има травзакции!
А лелките с манталитет от комунизма когато всички работещи там /и тогава и сега/ бяха жени на военни, провинциалистки с връзки и макс. средно образувание няма да коментирам ЩОТ Е ОЧЕВАДНО.
Ама ще изкоментирам, че ние го отнасяме.
И не мога да проумея как може този метод на работа да продължава по един и същ начин от пам-ти-века насам при наложилите се политически и икономически промени през последните 15 години



Тема Re: ДСК-традицията си е традиция [re: ZENOLA]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано22.07.05 12:29



Като говорим за "образувание" - мога да кажа, че някои образувания имат и образование...


Щирлиц

Тема Re: ДСК-традицията си е традициянови [re: ZENOLA]  
Авторodd (Нерегистриран)
Публикувано22.07.05 18:56



...аз нали за традиции писах...какви промени, нали ще се нарушат традициите и може да им стане гот на досадните клиенти .... за да ви развеселя още ще ви цитирам следния диалог...

Наперена шефка в ДСК :
" Не зная защо сме допуснали тази грешка, но вие трябва да ни донесете необходимите документи за да я отстраним...."

При което се замислям, дали не съм попаднал в следствието, вместо в банката, може би ме пазят, да не си открадна собствените пари....леле, ами ако стане нещо с ръката ми, и не мога да се подпиша...сигурно направо ще попадна в графата умрели...Тогава обаче наследниците и те не могат да теглят, щото няма да имат удостоверение за наследство...а леле, какъв казус се получава. Може до Страсбург да стигне!

А "необходимите документи" се вадят от съда...за няколко седмици, когато не е във ваканция....

Те допускат грешките - вие трябва да им ги оправяте....Дали е останал някой ненаказан клиент? Хммм




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.