ПОЩАЗатвори
Име:
Парола:
Регистрирай Free

Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:26 23.10.14 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадец  
Авторvbesen (Нерегистриран)
Публикувано18.03.05 19:53

На д-р Божидар Славчев от "Майчин дом" трябва да му се отнемат лекарските права!!! Ако по някакъв повод Ви се наложи да се лекувате при него - внимавайте много!!!
Преди 2 години приятелката ми беше диагностицирана с ерозио коли утери - или т.нар. "раничка на шийката на матката". Понеже това състояние след време може да доведе до поява на рак на маточната шийка е много важно да бъде открито и лекувано навреме. За всеки е ясно, че подобна диягноза е неприятна и притеснителна и всеки нормален човек би се впрегнал!!!
Диагнозата бе поставена от д-р Кънчева, асистентка на въпросния д-р Славчев, (с когото явно са в комбина). Тя ни обясни, че диагнозата налага оперативно лечение, което се нарича "конизацио" и има 2 варианта. При единият - класически оперативен, със скалпел и т.н., се лежи в болница 1 седмица, плаща се за престой, възстановяването протича по-тежко, кървенето е по-обилно, и т.н., това било по-стария метод. И тук идва сублимният момент. Имало обаче едно по-модерно лечение, което провежда само и единствено д-р Славчев, защото само той имал такава апаратура - т. нар. "електро конизацио", при което има по-малко усложнения, по-малко кървене, не се лежи в болница, пациентката се възстановява за 20-ина минути и се прибира вкъщи по живо по здраво. Тя лично ни препоръчва втория метод, защото възстановяването е по-леко и няма опасност от рецидив на заболяването (защото е важно да се отстранят всички болестно променени клетки).
Сами се досещате, че се навихме на втория вариант - не бих оставил приятелката си да лежи в мизерните им условия в Майчин дом. Отидохме на определения от д-р Славчев ден, дадохме му кеш 130 лв - без касова бележка, без фактура, ей така на ръка (още ме е яд като се сетя какъв глупак съм бил - сега нямам писмени доказателства, за да го съдя), но бяхме толкова стресирани от диагнозата и сериозното лечение, което се налага, че въобще не ни беше до фактури и касови бележки!!!
Сега, близо 2 години след "операцията" отиваме на преглед при една много добра гинеколожка, обясняваме й какво лечение е било провеждано и при прегледа какво установява тя - че изобщо не е правено електроконизацио, а друга процедура, която струва около 20 лв., в най-лошия случай - 50 лв (в много скъпа частна клиника).
Не ми е за 130 лв, които дадохме на д-р Славчев от Майчин дом!!! Яд ме е, че ни наплаши с диагноза, която сериозно травмира приятелката ми!!! За такива неща хората на запад съдят за милиони долари обезщетение. А в България досега я има 4 осъдени лекари на кръст, я не!!! Не е решение да си смениш лекаря, а активно да си търсиш правата. За да получаваме качествено здравно обслужване. В Канада пред всяка болница има кабинет на адвокат, който се занимава само със съдебни дела срещу лекари. Така те си знаят, че ако сгазят лука, ще си сърбат попарата и ще плащат цял живот за грешките си. Защото тук не говорим да не ти ремонтират както трябва пералнята, а става дума за здраве и човешки живот.

В тази връзка към модератора - може би трябва да си има отделен форум "Черен списък на лекарите", където хората да постват лошите си преживявания, така по естествен път боклуците ще отпаднат

Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: vbesen]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано18.03.05 23:07

Аз от година и три месеца повтарям на всички да стоят далеч от тая болница, ама пуста слава, че там били специалистите

Автормнoro ядocaн (Нерегистриран)
Публикувано19.03.05 13:09

Там наскоро умориха едно младо хубаво момиче!

Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: мнoro ядocaн]  
АвторCъщo ядocaн (Нерегистриран)
Публикувано19.03.05 15:48

Напълно съгласна с Nikol78. Например стойте далече от "д-р" Силвена Петкова. (Миналата година се подвизаваше в частен център "Медстом"). Дълго е да обяснявам защо, но например за да не ви обърка хормоните, щото се прави на знаеща за неща, за които се оказа, че хабер си няма. Уви, не е само тази звезда там.

Автормилa (Нерегистриран)
Публикувано19.03.05 18:57

Вярно

Автор Persian Cat ()
Публикувано20.03.05 00:52

Здравейте, след като прочетох всичко писано по тази тема, направих предложениеза нов клуб "Черен списък на лекарите". Моля да ме подкрепите, смятам, че е много необходим.
Благодаря ви!

Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано20.03.05 10:30

Жена ми онзи ден роди едно момиченце там ... на кревата , сама , понеже всички лекари са се били юрнали да израждат някаква във ВИП-а , иначе болницата не била лоша , през цялото време около нея щъкали медицински лица , само дето като е дошъл момента...нямало никой ...

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: Persian Cat]  
Публикувано20.03.05 13:03

ориентирай ме къде е поствано предложението ти, за да мога да го подкрепя

Тема ????????????нови [re: wiper]  
Публикувано20.03.05 15:21

Що не ги застреля? Това са два човешки живота? Не ми го побира главата!!!! И какво казаха за оправдание???

Редактирано от nikol78 на 20.03.05 15:21.

Тема Re: ????????????нови [re: nikol78]  
Авторbimba (Нерегистриран)
Публикувано20.03.05 15:24

i v 6einovo tragediata e sastata, za da se podkrepq-davam primer: na moq priqtelka i bqha zabravili marlq vav vlagalisteto!!!!!!!

Автори oщe kak (Нерегистриран)
Публикувано20.03.05 20:40

ПОДКРЕПЯМ!

Тема Re: ????????????нови [re: nikol78]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано21.03.05 00:56

Мислиш ли , че някой ще дойде да ми се оправдава за нещо , нали знаеш , че те винаги са прави...грешката е винаги някъде в друга вселена ... дано при теб всичко да е нормално, пожелавам ти го , не искам да ти вменявам лоши помисли за раждането...горе главата, дано да е било инцидент 1:10000000000 , все пак накрая е претърчала някаква докторица , която се развикала по коридорите , и някакси са оправили нещата...

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: ????????????нови [re: wiper]  
Публикувано21.03.05 01:42

Аз съм родила Лентичката показва на колко месеца е бебка
Родих в друга болница, но в МД лежах за задържане и се ужасих от това, че нищо не разбират, а си поверяваме живота, че и този на децата ни

АвторDrivenbyanger (Нерегистриран)
Публикувано21.03.05 14:22

Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: Drivenbyanger]  
Авторбr (Нерегистриран)
Публикувано21.03.05 20:09

Добро предложение е това за бесенето, но аз мисля, че преди това трябва да почнем с политиците и мутрите, не мислите ли?! Кой докара това състояние на нещата в БГ е най-важният въпрос?! И кой допуска да продължава?! И всички българи, които гласуват за идиотите в парламента години наред, имат вина за това!

Автор mali (готина)
Публикувано25.03.05 14:04

То да е само той. Майчи дом по принцип е най-мизерната и гадна болница!!!!!

Тема ДОЛНА КЛЕВЕТАнови [re: vbesen]  
АвторTeди (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 11:02

Знаеш ли какво ще ти кажа момченце нахакано, нямаш право да изразяваш такова мнение в публичното пространство при положение че не познаваш този лекар (д-р Славчев)! Коя е тази много добра гинеколожка? Какво ти дава право да твърдиш че нейното мнение е меродавно? Както виждам приятелката ти е добре след манипулацията. А относно касовата бележка, такава се извада, а ценоразписът на д-р Славчев е утвърден от управата на Майчин дом.
Имаш ли някаква бегла представа колко души д-р Славчев е спасил? Едно ще ти кажа: имали сте късмет че сте попаднали на него, защото не знаете какво е да попаднеш на некадърен лекар който да ти съсипе здравето и да няма връщане назад.
А, ако ще говориш за съдене аз като юрист те уверявам че това е чиста клевета за която дело може да бъде заведено само и единствено срещу теб!!!
Поинтересувай се и ще разбереш, че д-р Славчев е измежду най-добрите гинеколози в България, а твоето мнение ни най-малко не би повлияло на пациент, който си отива и единствения му шанс е да бъде опериран от виртуоз като д-р Славчев!
А относно сумата: адекватното и дорбо лечение в България както и навсякъде по света струва пари, а когато е праведено от най-добрия, уверявам те че парите си заслужават!
Внимавай за напред с такива изказвания защото ще си навлечеш само неприятности!

Тема ДОЛНА КЛЕВЕТАнови [re: vbesen]  
Публикувано29.03.05 11:08

Само за уточнение, за да няма сърдити- обръщението ми е към т.нар. vbesen

Тема Re: ДОЛНА КЛЕВЕТАнови [re: Teди]  
Автор !чepeшka (master)
Публикувано29.03.05 16:00

Тю, тю, споко бе, ще получиш хемороиди от напъване! Я живей по -спокойно, това не е градски транспорт!

А ти каква си му на д-р Славчев, освен, че си му юрист-доволна пациентка?Или някаква по-близка рода? Или лампа в кабинета му, която вижда всичко, което става там?

Цитат:
"Имаш ли някаква бегла представа колко души д-р Славчев е спасил?"
ХАХАХАХА, е то оставаше да се броят не спасените, а умрелите пациенти на даден доктор, да ти имам логиката!

Цитат:
"А относно сумата: адекватното и дорбо лечение в България както и навсякъде по света струва пари, а когато е праведено от най-добрия, уверявам те че парите си заслужават!"
Това, разбира се е вярно и аз го подкрепям. Естествено и тук има едно "Но" и това е Но-то на здравните осигуровки. Точно тези осигуровки, които ни дават лъжливото усещане, че като си ги плащаме редовно, ще получаваме АДЕКВАТНО И ДОБРО ЛЕЧЕНИЕ В БЪЛГАРИЯ!!!! (Между другото, ако лечението е неадекватно, лекарят може да остане без лекарски права) Тогава защо плащаме веднъж здравни осигуровки, втори път на доктора на ръка "по ценоразписа" ( ама моля ви се, как няма да е по ценоразписа, ред има в тая държава, ред!!!!) и по някаква случайност ако не минем по ценоразписа, лечението може да не се окаже адекватно, че и добро???!
Нека печелят лекарите, нали затова са си оставили очите над учебниците, но нека и държавата ни промени отношението си към гражданите си и да ги защити! И лекарите да бъдат ЛЕКАРИ, не търговци и мениджъри, защото не се търгува със здраве.

Цитат:
"Внимавай за напред с такива изказвания защото ще си навлечеш само неприятности!"

Айй, какви? Знаеш ли, момиченце нахакано, ако не си се огледало и не си се усетило, тук е форум-виртуално публично пространство. Тук всички са анонимни, дори да си напишат трите имена и ЕГН-пак са анонимни. Отговорност за написаното може да носи само съвестта на пишещия.

Как беше името на оня гинеколог, дето го даваха в новините на Нова Тв? Не се ли закани той да съди Нова Тв заради репортажите? И то след като го показаха как си иска парите от бременните? Като просяк.......Не, по-лошо, като рекетьор....

"Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering"

Автор ¤ Cтeфaн ¤ (мълчалив)
Публикувано29.03.05 16:01

Малко крайно мнение.....

Съмнявам се и ти да си чак толкова навътре в случая, че да можеш да заемеш така твърдо другата страна.

Мисля, че почти всеки се е сблъсквал поне веднъж с отчайващата корупция в българското здравеопазване, така че ...

Може и този доктор да не е чак толкова лош, не мога да знам.

А за това за плащането, само да попитам "А моите осигуровки къде отиват тогава???"

Тема Re: ДОЛНА КЛЕВЕТАнови [re: !чepeшka]  
Публикувано29.03.05 19:20

Така, първо не се напъвам, а изразявам явно несъгласие с изказването на vbesen. Нали това е публично пространство? Нямам ли право?
Жалко е когато видиш някои, който без кой знае какви основания, плюе директно работата на човек, който всъщност е специалист от световна величина затова, че са му взели 130 лв. Само за пояснение, здравните осигуровки влизат в употреба, когато получиш направление от личен лекар и той те насочи към специалист, който работи със здравната каса. Д-р Славчев не работи с НЗОК, между другото, както и повечето добри специалисти (за това можеш да си направиш справка). Когато искаш да получиш малко по-висока "класа" обслужване си плащаш. Това момиче е посетило свободния прием на д-р Славчев. Спокойно можеше да мине по нормалния, но по-бавен и бюрократичен път през болницата, да бъде прегледана и всичко останало, което щеше да бъде поето от НЗОК, т.е. от вноските. Или може би и тогава пак щеше да има недоволни?
А и доколкото разбрах пациентката не е имала повече оплаквания след манипулацията. Значи всичко се свежда, както обикновено до парите!
А относно спасените пациенти, наистина изразът ми не беше точен. Идеята ми беше, че е помогнал на много хора и то не в случаи на раничка на шийката на матката, а къде къде по-тежки случаи.

АвторPo-poleka (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 12:19

Пациентката не е имала повече оплаквания, а защо? Тук ще цитирам vbesen :
1. "Преди 2 години приятелката ми беше диагностицирана с ерозио коли утери - или т.нар. "раничка на шийката на матката"
2. "Диагнозата бе поставена от д-р Кънчева, асистентка на въпросния д-р Славчев, (с когото явно са в комбина). Тя ни обясни, че диагнозата налага оперативно лечение, което се нарича "конизацио" и има 2 варианта. При единият - класически оперативен. Имало обаче едно по-модерно лечение, което провежда само и единствено д-р Славчев, защото само той имал такава апаратура - т. нар. "електро конизацио"
3. "Сега, близо 2 години след "операцията" отиваме на преглед при една много добра гинеколожка, обясняваме й какво лечение е било провеждано и при прегледа какво установява тя - че изобщо не е правено електроконизацио"
Уравнението има много неизвестни, но все пак да питам Teди - след като лечението, според д-р Кънчева има 2 варианта, а не е приложен нито един от тях - от какво аджеба я е лекувал прехваленият от теб доктор?
П.П. "Д-р Славчев не работи с НЗОК, между другото, както и повечето добри специалисти" - е те тук се о**а

Автор !чepeшka (master)
Публикувано30.03.05 13:54

"Значи всичко се свежда, както обикновено до парите!"

До тях се свежда, разбира се, затова д-р Славчев не работи със Здравна каса, а със собствен ценоразпис. Само че, Вбесен е вметнал между другото, че не му е за парите, а за страха, с който са ги надъхали. Прочети пак постинга му, този път бавно.

Но много грозно прозвуча от твоя страна това:"Когато искаш да получиш малко по-висока "класа" обслужване си плащаш."

Хвала на таквизи лекари, които делят пациентите си на "класни" и "некласни", разбирай "парични" и "безпарични". Драга, юрист е едно, а лекар е друго! Хипократовата клетва съдържа някои отживелици и безсмислици, но в основата си тя се полага с една определена цел. Ти каква точно клетва положи, когато завърши? М? Заклела ли си се да лекуваш хората без значение от техния пол, образование, грамотност и имотност? Не? Е, а лекарите са.

Не спорим за това да работят безплатно. Напротив, те трябва да са сред най-добре платените специалисти в едно общество. Спорим за това, да не ни лъжат, в опитите да изкарат повече пари. Да не ни заблуждават. А останалото .... ще си го платим ....

"Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering"

Тема Re: ДОЛНА КЛЕВЕТАнови [re: !чepeшka]  
Публикувано31.03.05 00:23

Чета го за n-ti път и се чудя защо мнението на тази неизвестна, поне неспомената "много добра гинеколожка" трябва да е меродавно? Как тя може да твърди, че две години след въпросната манипулация нещо е правено или не е правено? Това не е компютър с памет. А друг е въпроса дали между временно не са се появили нови проблеми от подобно или същото естество. Значи излиза, че д-р Славчев е позорно оплют, а тя-неизвестната е с неопетнено реноме. Това кой е прав и кой е крив в тази ситуация никой никога няма да го разбере, но се дразня, че без основание се позори името на един от най-съвестните и добри специалисти в областта.
За по-висока класа лечение говоря, защото на пациента се обръща повече внимание, определя му се скорошен час за манипулацията, а не се чака с месеци, както би станало ако човек се обърне към стереотипното болнично обслужване. И именно защото конкретния доктор не дели пациентите на класи, поема случаи като приятелката на вбесен (раничка на шийката). Това въпреки риска, с който е била запозната пациентака, е обикновена манипулация, за която не се изисква особено знание или техника. Д-р Славчев поема коренно различни случаи, извършва операции уникални в целия свят и за неговите достижения в медицинската наука се говори с респект, а не с унизително отношение за 130 лв. Казвам го, защото смея да твърдя, че съм запозната с практиката му от близо 20 години. Не само, че той е един от малото, които не взимат пари за животоспасяващи десет часови операции, а е и един от най-съвестните и всеотдайни лекари!
В случай говорим за посещение на свободен прием, който е заплатен, както е и при другите лекари. Почти всеки практикуващ лекар има такъв прием веднъж седмично наред с оперативната работа в болницата. И доходите им са дотук. Повтярам- провери и ще се убедиш, че добрите специалисти не работят с НЗОК.
Ядосвам се толкова, защото хората са като фурнаджийски лопати. Чули недочули, разбрали недоразбрали, дай им да плюят. А тук става дума за човек, който е допринесъл толкова в медицината, че говорят за него като за световна величина. Ако някой има представа какво е neo vagina или какво е да спасиш човек с десетки метастази по вътрешните органи, то тогава ще разбере какво имам пред вид.
Вече сигурно звучи смешно това мое величаене, но за последно ще кажа, че този лекар има четири специалности, чел и учил е цял живот, отдал е всяка секунда от битието си, за да може да лекува хората успешно вече 30 години! Аз лично се прекланям пред него и работата му.
Но надали някой в този форум,както и аз самата, ще успее някога да проумее какво е да види човек да се усмихва и радва на живота след като е прекарал 12 часова опрация, преди която всички са смятали, че той си отива от нашия свят.

АвторПaциeнтka (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 13:28

"Имало обаче едно по-модерно лечение, което провежда само и единствено д-р Славчев, защото само той имал такава апаратура - т. нар. "електро конизацио", при което има по-малко усложнения, по-малко кървене, не се лежи в болница, пациентката се възстановява за 20-ина минути и се прибира вкъщи по живо по здраво."

Единствено и само той - каква глупост!!! Преди 12 години имах същата диагноза и друг лекар ми проведе лечението - веднага след процедурата си отидох вкъщи. 5 години след това нямах проблеми, но на 6-тата на прегледа се оказа, че отново съм с раничка. Моят лекар обаче беше в чужбина и процедурата ми я направиха в един частен кабинет. От тогава съм съвсем здрава. А за д-р Славчев не съм и чувала!

Много често - не само в България, докторите измислят диагнози на пациентите и после се правят на единствените, които могат да лекуват.

Тема Re: ДОЛНА КЛЕВЕТАнови [re: Пaциeнтka]  
Публикувано31.03.05 19:26

Това за единствения, който...също исках да го коментирам, но се захванах с другите неща. Аз съм на същото мнение с Пациентка, че той нито и единствения, който го прави, нито пък апаратурата му е уникална в България. И това го знам лично от него, затова напълно изключвам възможността той да е твърдял такова нещо. Даже манипулацията се извършва от почти всеки гинеколог. Затова смятам, че тази част от разказа на вбесен е просто оцветена или го е чул от друго място, но не и лично от д-р Славчев.

Тема Re: ДОЛНА КЛЕВЕТАнови [re: Po-poleka]  
Авторlnsider (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 14:00

Наистина е безумно да се пишат такива хули по адрес на д-р Славчев. Отидете пред кабинета му в деня, когато е свободният му прием. Такъв народ не се събира от мошеник!
Неговото име се цитира от толкова благодарни пациентки. Изключително голям професионалист е! Колко е лесно заради 130 лева да бъде оплют добрия лекар. Не може така! Как се впускате в ругатни, когато е минало две години от случая. Само си помислете - момичето е живо и здраво! А какво е можело да му се случи?! Спрете! Не може като глутница бездомни кучета да ръфате някого!

Публикувано01.04.05 16:10

Аз също нямам никакво желание повече да коментирам с теб работата на този човек. Ставаш смешен! Я, най-добре си цъкай в word&exel, гледай образователни филмчета и се превивай от смях по пода, когато става дума за хора болни от рак.

Тема Re: ДОЛНА КЛЕВЕТАнови [re: lnsider]  
Публикувано01.04.05 16:22

Благодаря за подкрепата ти Insider. Сред тези свирепи акули имах нужда от мнение като твоето. Радвам се, че най-накрая някой, който е запознат с работата на д-р Славчев изрази мнение в този форум. Другите даже не са и чували за него, но плюят на воля. Благодаря отново!

Автор XaMaB (откачалка)
Публикувано01.04.05 16:57

Значи една минимална заплата от 130лв са малко пари?

Публикувано01.04.05 20:01

Скъпа Деси, досега се държах достатъчно любезно и не си позволявах да ти казвам какво да правиш ( "Я, най-добре си цъкай ....") и как изглеждаш ( "Ставаш смешен!").
А с последното си изказване : "и се превивай от смях по пода, когато става дума за хора болни от рак" просто прекали.
Патка загубена - първо чети и после го обмисли едно хубаво, нищо че не ти се отдава! Превивах се от смях не на хората болни от рак, а на измисленият (с цел да покажеш колко е велик доктора) от теб случай, на човек с десетки метастази в много ограни и излекуван от д-р Славчев. На такъв човек и Господ Бог не може да му помогне, за съжаление, та един лекар ли!
Следващия път се замисли преди да обвиниш някой ,че е виновен във всички смъртни грехове!
Това за word&excel беше тънъъък намек - пример :), не че съм очаквала да го разбереш.
И на последно място, ще продължа да си гледам образователни филмчета, вместо като теб да ръся слюнка в темата :)

Поздрави!

Тема бе те се събират и пред "врачки" и "екстрасенси"нови [re: lnsider]  
АвторM. (Нерегистриран)
Публикувано03.04.05 03:19

Да, знаеш ли пред колко "кабинети" на всевъзможни "лечители" и "ясновидци" има тълпи от хора и глупаците се записват месеци напред Може и да си разбира от работата д-р Славчев, не го знам. Но въпросът е принципен: плащаш си здравно-осигурителни вноски, а после те изнудват в болницата, и то ЯКО!!! Аз лично знам десетки случаи на подобно най-противно изнудване Не плащаш ли, няма операция. Да не казвам, че наскоро починаха две млади момичета в "Майчин дом" - по вина на лекарите там!

Публикувано04.04.05 11:22

Има толкова доктори шарлатани. Как намериха точно с д-р Славчев да се захванат. Той наистина е едно от най-големите имена в съвременното акушерство и гинекология. Ето как лесно може да се срине един утвърждаван с десетилетия авторитет от едно случайно, толкова уязвимо и нетолерантно мнение. Нека тези, които се съмняват в способностите му, посетят кабинета му на сводобния прием и да разговарят с жени, дошли от различни краища на България. А и ако попитат колегите му, тези, които не му завиждат, разбира се, също могат да чуят само ласкави оценки. В случая спор няма - колко хубаво би било да има повече лекари като д-р Славчев!

Публикувано04.04.05 17:14

Много добре и точно казано. По това, което пишете имам чувството, че доста добре познавате него и работата му. Вие негов(а) колега или пациентка сте? Питам от интерес, разбира се всеки може да остане напълно анонимен. Аз лично не разкривам самоличността си, защото ще ме оплюят, че съм разбираемо пристрастна. Но дори и така да е, аз може би най-добре знам през всички тези години какво му е коствало да постигне успеха си и да се наложи като име. Не само, че знам, но съм го изпитвала на свой гръб хиляди нощи, когато са го викали по спешност или когато е провеждал 10 часови операции и почти не се е прибирал. Е, добре, то стана ясно- негова дъщеря съм.
Сега очаквам нови нападки, ще продължават да плюят и то сигурно с още по-голяма сила! Давайте на воля, но не очаквайте да се смиря!

Публикувано05.04.05 00:52

Само едно ще ти кажа дъще на д-р Славчев,
Не съм писал врели -некипели по една проста причина - аз също съм лекар. По стечение на обстоятелствата не упражнявам лекарската професия и не съжалявам - като гледам какви ги вършат такива като баща ти!!! По-добре да не практикувам, отколкото да съм срам за гилдията. Не ме интересува колко болни от рак е спасил. Искам да ти кажа, че това което стори на приятелката ми и на мен, като негов колега е просто непростимо!!! ЗАщото той беше пределно наясно, че съм лекар и рано или късно ще разбера какви простотии ги е натворил.
Много добре знам какво е ендоцервикална метаплазия. Много добре знам какво е лечението за това. Много добре знам какви са последствията за моята приятелка - дори възможността да не може да прекара нормална бременност. Ако някой спекулира с твоята способност да имаш деца по такъв начин ще реагираш - би ли ми обяснила как ще се почувстваш и като юрист дали няма да съдиш този човек???!!! Искам искрен отговор, а не някакви субективни бръщолевения!!!
Трябва да си доволона, че АЗ НЕ СЪДЯ ТВОЯ ПРЕХВАЛЕН ТАТКО!!! ЗАЩОТО ИМАМ ПЪЛНИ ОСНОВАНИЯ ЗА ТОВА!!! НЕ МЕ КАРАЙ ДА СЪЖАЛЯВАМ, ЧЕ ОЩЕ НЕ СЪМ ГО НАПРАВИЛ!!! Виждаш реакциите на останалите хора, които могат да разсъждават трезво!!! Сядай си на задника и си упражнявай това, за което си учила - правото!!!! Защото ако аз се позова на правото, не само баща ти ами и ти ще живеете в мизерия докато ми изплащате обезщетение за нанесени морални щети.
Не можеш да спекулираш така със здравето и психиката на хората около теб. Независимо дали става дума за 130 или за 130 000 лева.
Аз съм сигурен в това, което твърдя!!! А ти??? Ако искаш да се срещнем в съда!!!
Много добре знам, че няма осъден лекар в България и затова медицината ни е на това ниво. ЗАтова млади лекари като мен излизат от системата и си изкарват хляба по друг начин!!
ТАка че момиченеце, помисли си добре, преди да се захващаш с мен!!! И не ме заплашвай със съд, за да не се наложи да защитаваш татко си!!!
Имам писмени доказателства и ако реша мога да ги представя в съда!!
Това, което можеш да направиш, е да ми се извиниш!!!

Тема Re: ДОЛНА КЛЕВЕТАнови [re: vbesen]  
Публикувано05.04.05 16:14

Vbesen, защо след толкова време се сещаш да пишеш срещу д-р Славчев?! Колко е жалко, ако наистина си завършил медицина и си се отказал от тази благородна професия - наистина тя не е за всеки, особено за изпълнените с жлъч, завист или за тези, които нямат шанс да се докажат.
Д-р Славчев лекува дъщеря ми - да е жив и здрав! Господ трябва да дава сили и здраве на такива можещи и талантливи, отдадени на професията си хора!
Никога няма да забравим колко ни успокои в един ужасно тежък момент.
Аз професионално съм свързана с акушер-гинеколози и когато говоря с някой от тях, щом се спомене името на д-р Славчев, всички са единодушни, че е изключително авторитетен специалист. Признават го и по-младите, и по-възрастните (които обикновено трудно хвалят някой колега и са далеч по-критични).
Защо нападаш така дебелашки дъщерята на д-р Славчев? Прекрасно е, че е успял и да възпита такова момиче. Не виждам нищо по-логично и човешко от това една дъщеря да не приема злобните хули срещу баща си. При това тя е свидетелка (а може би и жертва) на пълното му отдаване на професията.
Стига вече с тази злоба. Радвай се, че момичетото ти е живо и здраво. След като толкова много си навътре в теорията и практиката, защо я заведе именно при д-р Славчев? Има стотици специалисти в София...

Публикувано05.04.05 19:10

До Insider
Пиша срещу д-р Славчев след толкова време, защото сега разбирам истината!!! Може би трябва смирено да си замълча и да си кажа: "каквото било - било. Да е жив и здрав, че не умори приятелката ми"???
Докато не започнат да се коментират подобни злоупотреби в публичното пространство, те ще продължат, и нищо чудно утре потърпевш/а да си ти или самата дъщеря на д-р Славчев!!!
Вместо да ми го прехваляваш най-добре потърси мнение на друг специалист за заболяването на дъщеря си, за да не се окаже, че е лекувана за нещо, от което не е боледувала изобщо или пък е имала съвсем различна диагноза

Публикувано05.04.05 20:39

Имам чуството, че ако имах едид пън (в буквалния смисъл) пред мен общуването би било много по-лесно и приятно :) И не се отнася само за вас!

"Vbesen, защо след толкова време се сещаш да пишеш срещу д-р Славчев?! " - безсмислен въпрос, който не се нуждае от отговор! Причини колкото искаш и не виждам какво ще се промени, когато научиш причината.

"Защо нападаш така дебелашки дъщерята на д-р Славчев? " - къде пък видяхте да го напада дебелашки? Човека изложи фактите за "лечението", които са му известни и е съвсем нормално в такава ситуация да побеснее:)
Не ви го пожелавам, но как ли ще реагирате, ако на ваш близък човек се случи нещо подобно. Сигурна съм, че не само Дир-а ще опищите!

"След като толкова много си навътре в теорията и практиката, защо я заведе именно при д-р Славчев?" - а ето този въпрос е върха на тъпотията!
Един човек може да е завършил дадена специалност, да е пълен отличник, да му се отдава и т.н., НО не я ли работи - няма информация (връзки) от "кухнята" кой го бива и кой не!!! Затова сега, когато ми трябва специалист се допитвам до мои приятели доктори! Преди и аз се подлъгвах от "прехвалени" доктори от приятелки и познати, кой - чул, кой - не дочул, а после ти си патиш ...

И ще препоръчам на всички : Не се ограничавайте с мнението само на един специалист! Независими дали става въпрос за диагноза или методи на лечение. За диагнозата само ще кажа, че никой не е безгрешен и тук не става въпрос само за некадърни лекари. А за лечението - е всеки си работи по своите методи и "нрави" и не е сигурно, че това което ви предложат ще ви допадне :)

Много ме учудва поведението на уважаемата щерка. Вместо да защитава така сляпо и с пяна на уста татко си, все пак е толкова сигурна в неговата безгрешност - ЗАЩО не сподели с таткото проблема, защо не разпита по-подробно Vbesen, защо не ги свърза, ТА да се разбере най-накрая кой е прав и кой е крив! Ама не, Vbesen веднага бе уличен в лъжа и измама, видиш ли злобен бил и завистлив, хехе ... Като стане дума за аргументи и веднага млъкна щерката, така и не ми сподели с какво е станал световноизвестен и с какви уникални методи работи д-р Славчев :)))

Поздрави!

Публикувано05.04.05 23:58

Нищо нямам намерение да обснявам. Хората са писали и който има желание да се запознае с проблемите може да прочете. Става дума за оператевни интервенции, които не са обяснени в образователните или научно-популярни филми. Манипулациите са патентовани като единствени в света, аз нищо не си измислям. А ако наистина се съмнявах в работата на баща си по-скоро щях да си замълча и да не изказвам мнение в този форум. Както каза insider аз мога да определена като жертва на тази професия.
Интересно ми е защо щом като тази тема е видяна над 2500 никой друг освен Вбесен не изказа подобно на неговото мнение. Ако наистина д-р Славчев беше такъв какъвто го изкарва той все щеше да се намери някой да каже нещо в неговия дух. Проблемът е, че гневните пациенти при Славчев са изключителна рядкост, даже аз за първи път чувам подобно изявление.
А на Вбесен няма ама изобщо да се извинявам. Да каже защо е потърсил този лекар? Основателен въпрос! И още един въпрос: как се казва тази твоята прехвалена "много добра гинеколожка"?
А специално за Po-poleka ще се консултирам и ще му цитирам точно наименованието на манипулациите, за които той се подиграва иронично.

Тема Истината е, че...нови [re: vbesen]  
Авторняkakъв (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 00:25

лекарите заприличаха на политиците - безкрупулни, некадърни, безхаберни като всичко в шибаната ни държава

Тема Re: Истината е, че...нови [re: няkakъв]  
Публикувано06.04.05 14:23

Махленската гавга добива много изроден вид. Po-poleka на фона на правописа ти не съм пън, а Филип Солерс (чувал ли си това име?!). Хвърляш сили в сфера, от която си твърде далеч. Единствените ти аргументи са обидите. Наистина po-poleka. По принцип повдигнатото обвинение едва ли е за този клуб - сигурно vbesen не прави разлика между клиент и пациент... Вероятно това негово невежество го е поощрило да обърне гръб на медицината.
Не ви ли омръзна със заяжданията?!

Тема Re: Истината е, че...нови [re: lnsider]  
Автор 494 (непознат)
Публикувано07.04.05 12:53

По мое мнение, масово лекарите не правят разлика между клиент и пациент.
Най-добре човек да е здрав и да не му се налага да се среща с такива шарлтани.

Автор XaMaB (откачалка)
Публикувано07.04.05 14:58

Явно не ти се е налагало да ходиш при "специалист" от българското здравеопазване.

Публикувано08.04.05 11:01

Аз затова спрях вече да обръщам внимание на обидите им. Досадни са, а повчето и хабер си нямат за какво говорят.

АвторSvetlin (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 07:43

DA! ISKAM!PODKREPQM IDEQTA!!!

АвторXXX (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 19:19

Може да не се съмняваш в работата на баща си, но в морала - със сигурност! Товам за което работи баща ви, се нарича корупция - подкуп, разврат в обществото. Ако лекар желае да работи и да му се заплаща по собствен ценоразпис, моля, има свободен пазар, да си построи/наеме кабинет, да го оборудва с мед. апаратура и консумативи, мед. персонал, да осчетоводява услугите си и ДА ПЛАЩА ДАНЪЦИТЕ СИ (а не за образованието на дъщеря си, която ще наследи същия корумпиран морал и така всяко ваше поколение "предай нататък"). А това вече е национална пандемия,зараза, която "дарявате" на българските бъдещи поколения. "Честито!"

Никога не е късно човек да стане за резил, а българските лекари с малки изключения като че ли преследват тази "заветна" цел. Обаче има правилона бумеранга

Тема Re: ДОЛНА КЛЕВЕТАнови [re: XXX]  
Автор !чepeшka (master)
Публикувано13.04.05 17:34

EE, това е прекалено обобщено! Моралът е резултат от обстановката. Огромна отговорност=нищожна заплата - това е уравнението на лекарите, неизбежно е в един момент те да започнат да диктуват условията. Още повече че държавата в лицето на управниците, прави много малко и то много бавно, за да уреди взаимоотношенията лекар-пациент на финансово ниво. И когато лекарите спрат да се чувстват бедни и ощетени, ще има място за морал.

ПС Не съм лекар, а ощетен от държавата пациент

Тема МДнови [re: vbesen]  
Автори aз (Нерегистриран)
Публикувано17.04.05 17:42

имах неприятно изживяване в МД. Първа бременност. Приемат ме за задържане. Никой не ми обърна внимание - нито прегледи, изследвания, нищо. Никъкво лечение - нямали нито инжекции, нито лекарства. На втория ден сутринта в 5 часа пометнах. След около два часа отидох до стаята на сестрите цялата в кръв- развикаха се и ме изгониха. През целия ден никой не ми обърна внимание. Следобеда дойде съпруга ми и ме закара в Пирогов / с нощницата от МД/ . Прегледаха ме, околоплодния сак бил празен, плода..., но ми обяснха, че трябва да се върна в МД и лекарите там да се погрижат за мен. Върнах се. След няколко часа висене предложих пари и се съгласиха да ме прегледат - никога не съм била бременна, но започнаха да ми правят кюртаж. Без упойка. Сестрата мърмореше през цялото време, че си изпуснала сериала, че сега, след като съм загубила бебето ще изпусна и софиянеца и ще трябва да се връщам на село... А аз съм от София. И така докато доктора не каза, че кръвоизлива е много силен и не можел да се ориентира - спирал с кюртажа и да ме пишели за сутринта / вече беше към полунощ/. Не съм медик, но бях чувала, че през няколко часа е рисковано да се прави кюртаж. Не ми сложиха инжекция за намаляване на кръвоизлива. Не ми дадоха антибиотик и получих възпаление. Естествено след това всичко се отрече. Името ми не фигурираше в книгите им. Приели са ме бременна и съм си тръгнала бременна.
След две години отново забременях, но следиха бременността и родих в друга болница. При познат.

Тема Re: МДнови [re: и aз]  
АвторS (Нерегистриран)
Публикувано17.04.05 18:59

Mrysni gadove!Takiva sa za podsydimata skameika!UJASNO E!H O R A DO KOGA SHTE TYRPIM BEZOBRAZIQTA IM?

АвторS (Нерегистриран)
Публикувано17.04.05 19:01

Ami da ni vzemat parite,be mila!

Тема Re: МДнови [re: S]  
Автор;d (Нерегистриран)
Публикувано17.04.05 19:31

Мястото ти е в лудницата

Тема Re: МДнови [re: S]  
Публикувано17.04.05 21:18

Така е, понеже сме с робска психика. Всеки, който има малко власт и от когото си зависим си прави каквото иска и народа роптае, протестира, но само по между си. Не сме се вдигнали единни срещу нищо и никого. Я си помисли, ако всички пациети, които си плащат се оплачат и се дават само белязани пари?

Тема Re: МДнови [re: ;d]  
Публикувано17.04.05 21:20

Ти психиатър ли си или вече психясъл, че така лесно поставяш диагнози?

Авторill (Нерегистриран)
Публикувано22.04.05 15:59

Наистина всеки има право на мнение,но само пациентите на д-р Славчев и неговите колеги (които са достатъчно качествени ) могат реално да го оценят като професионалист.
Аз съм от страната на пациентите и въпреки ,че не използвам Интернет за участие подобни "форуми" не мога да се въздаржа да не взема отношение по тази тема,защото Д-Р СЛАВЧЕВ ПРОСТО МИ СПАСИ ЖИВОТА.
Според мен това е човек с изключителни качества като лекар и с точно , дозирано отношение към пациентите.
Темата за това,че е измамник и корумпиран изобщо няма да засягам.Всеки с малко мозък в главата,който е посещавал д-р Славчев или е работил с него сам знае,че това са катгории,които изобщо не се отнсят за него.За съжаление обаче злоба и болни мозъци има много.

Автор esprit (zelenooka....)
Публикувано10.06.05 17:35

elektro konizacio pravit vyv vsiaka AG bolnica.V kabinet.Na men predi niakolko godini mi struvashe 22 leva v Sv Sofia bivsha Tina Kirkova.

Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: esprit]  
АвторMaйka (Нерегистриран)
Публикувано24.06.05 18:13

Iskam da kaja na vbesenia, che ako ne beshe doktor Slavchev predi 11 godini, sega niamashe da se radvam na prekrasnata si dushteria. Sled kato edna "mnogo dobra ginekolojka" me izprati v kushti s edin kup lekarstva da lekuvam vuzpalenie, kato vsushtnost beshe izvunmatochna bremennost i blagodarenie na d-r Slavchev sled opreaciata zabremeniah i rodih. Shte sum mu blagodarna za cial jivot. A shto se otnasia za "Maichin dom" - tam rodih prez 1994 g. BEZPLATNO i nikoi ne mi poiska nito lev, a imah tejko rajdane s mnogo uslojnenia. I sega v tazi oburkana situacia sus zdravnite osigurovki moga da kaja, che kogato otidesh s napravlenie ot lichnia si lekar, nikoi ne ti iska pari.

Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: Maйka]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано24.06.05 21:00

Препоръчвам д-р Славчев. При него се оперира майка ми преди 5г. Тумор като голям грейпфрут. Беше най-възрастната му пацентка тогава - 89г.
Да чукна на дърво - никакви проблеми от тогава. Направи 94г вече.
Жена ми по същото време се оперира при него с електрокоагулация - половин час и - в къщи. Също е ОК.
Разбирам, че не може да няма несполуки в професията. Аз съм инженер с дълъг стаж и разбирам всички професионалисти. Въпросът е в процента.
Та, един глас за този специалист.

Тема Re: Истината е, че...нови [re: Teди]  
Авторaii (Нерегистриран)
Публикувано11.12.05 17:17

Мои познати ми препорачват точно този лекар за моята операция на доста голям миомен възел и това,което прочетох малко ме притесни:((

Тема Re: А ма, Теди...нови [re: Teди]  
АвторД-p Cлaвчeв (Нерегистриран)
Публикувано25.12.05 22:49

Що не си признаеш че те наебах няколко пъти на гинекологичния стол в кабинета ми, защото нямаше 130 лева да си платиш кюртажа за да приключим темата,а?

АвторCerulean (Нерегистриран)
Публикувано10.01.06 19:46

Почитаема Теди,
А с какво д-р Славчев е заслужил Вашата пламенна апологетика? Възможно ли зад ника "Теди" да се крие самият сладур д-р Славчев?
Във всеки един случай съм много по-склонна да повярвам на приказките на Вбесен, отколкото на Вашата защитна пледоария, тъй като печално много са примерите за това, че в последно време българските лекари забравят, че от много хубаво никой не отива при тях. Случаи такова - точно колкото си искате, и още толкова, така че не се хвърляйте така юнашки да го защитавате този достоен приживе за канонизиране светивеликомъченк!

Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: Maйka]  
Автор esprit (zelenooka....)
Публикувано07.04.06 17:58

az systo rajdah bezplatno 1997 godina v Maj4in dom,no ot togava mnogo nesta se promeniha:-))

Авторakyшepka (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 01:22

Извинете, че се намесвам!
Не мога да отмина темата, понеже работих в "Майчин дом".
И там се нагледах на толкова злоупотреба с незнанието и нещастието на жените, че не издържах и излязох от системата след 15 години трудов стаж.

Няма да казвам имена, защото, както всички се подписвах на периодично пусканите директорски заповеди: "... и да не уронваме престижа на лекарската професия".

Обучението по медицина е най-скъпото от висшите. Не всеки може да си го позволи. Много често платежоспособните младежи, просто нямат душевността за истински лекар. Нужен е по-особен мироглед, домашно възпитание, житейски принципи... Но при приема в МУ, никой не се интересува от това, а само от бала и платената такса.
След няколкогодишно учене и плащане, човекът е станал лекар и попада в системата на родното здравеопазване. А тази система е такава, че последното за което се сещаш е Състрадание. Единственото важно нещо е спазването на административни и съсловни правила! Писани и неписани!

Помислете си, колко почтеност и лоялност срещаме в ежедневието си! В магазина, във фирмите, в градския транспорт, в правителството.
Защо, на какво основание да очакваме, че хората с бели престилки са по-различни от всички нас?

Е, има хора, които биха предпочели да устоят на принципите си и да работят по правилата на изкуството, независимо от сегашните заплати. То, те са колкото на един филолог, инженер, учител на държавна работа.

Но Системата не е за такива. Те са с вързани ръце в такава среда и предпочитат да излязат и да се занимават с друго.

А останалите... Не им давайте пари предварително! Ако не става въпрос
за спешен случай, след прегледа, направете още една консултация при друг специалист, дори да не е толкова "велик" и известен!

Да, зная, че това не е редно. Зная, че човек трябва да се довери на лекаря си. Но, кокво да се прави като шансът да ни излъжат в лекарския кабинет и в чейндж-бюрото е един и същ.

Съжалявам, лекари, че съветвам хората така. Но и вие знаете, че "парите се броят на касата" и нищо не се дава в този живот на доверие. Всичко трябва да се заслужи. Включително и доверието и професионалното реноме. Вие сами градите престижа си и населението го оценява като такъв.

Не смейте да хулите този чистосърдечен народ, че не желае да плаща за здраве! Той, просто, съди от горчивия си опит и по делата ви!

Тема кажи истината Кажи Истината!нови [re: akyшepka]  
АвторПипши (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 21:11

какво по хубаво да не раждаме там, а в къщи!

Тема Re: кажи истината Кажи Истината!нови [re: Пипши]  
Авторak. (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 13:03

Това, къде е по-добре да раждаме е друг въпрос, за друг форум.

Тук обсъждаме поводите, които вбесяват пациентите от съществуващата у нас здравна система.

Очевидно е, че не само те, но и медиците са вбесени от нея. И стачкуваха.

С други думи, тук се говори за това кой, кого и защо вбесява.

Авторsladka (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 12:19

здравей вбесен ! искам да ти споделя каквото аз знам!не искам никого да обиждам или обвинявам за нещо. на 23 години съм от град Варна и преди 2 години имах същата диагноза.тогава наистина не знаех за какво точно става въпрос.ходих тогава на гинеколог-онколог с други оплаквания, но се оказа че имам раничка и тя е причината за тях.тогава въпросния лекар ме прегледа и ми каза че има 2 варианта - чрез горене или да се намаже с 1 лекарство което за съжаление тогава не запомних как се казва. каза ми също че и тази раничка е причината да имам толкова силно бяло течение. каза ми че този метод с горенето е много стар и не се използва вече от много лекари.предложи ми втория вариант - лекарството струваше 20 лева, намаза ме и раничката изчезна както и бялото течение, бях доволна от развитието на нещата.
И така до тази година....отивам аз при друг гинеколог и му казвам че имам много силно бяло течение.....и преи това съм имала .....и че и раничка съм имала....и как са ме лекували.......и доктора ме попита:какви други изследвания са ти правили освен прегледа и аз казах никакви....и той се ядоса и ми каза как така....ами ако имаш рак??въпреки че е малко вероятно на 23 години....как няма да ти направят пълни изследвания....и ми каза че ако и сега имам раничка не се лекува чрез горене а се замразява с азот. и ми каза също как така този колега не е лекувал бялото течение отделно, знаеш ли какви проблеми можеш да имаш заради него
мисля да спра до тук........

Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: sladka]  
Авторlvka (Нерегистриран)
Публикувано09.05.06 19:17

Чета и не вярвам, че говорите за човека, който спаси майка ми. Оперира я от рак на шийката на матката и където и да отивахме след това- на лъчетерапия, на други изледвания, навсякъде ни казваха, че по-добра операция от тази на д-р Славчев няма кой да направи. Поклон пред златните му ръце!

Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: lvka]  
Авторnina (Нерегистриран)
Публикувано11.05.06 14:36

не ми се случва често да пиша по форумите, но сега май е наложително да го направя. не мога да повярвам, че върху д-р славчев могат да бъдат изсипани такива гадости... преди 3г имах проблем. и сега съм жива и здрава благодарение на златните му ръце. сърдечно му благодаря! препоръчвам го на всеки, който търси най-добрия онко-гинеколог!

Тема аре сапри се! Личи си че тоя няма никакви ръце!нови [re: nina]  
АвторBиkтopия Aдaмc - Бekaм (Нерегистриран)
Публикувано13.05.06 21:12

Нещо май, много взехте да изпозлвате епитета "златни ръце" за лекар- некадърник?
А и не ни го препоръчвай! явно не си имала никакъв проблем, щом не го споменаваш точно...

Тема Re: аре сапри се! Личи си че тоя няма никакви ръце!нови [re: Bиkтopия Aдaмc - Бek]  
АвторEPA (Нерегистриран)
Публикувано24.07.06 17:45

Незнам по какво Виктория Адамс съдите, че доктор Славчев " няма никакви ръце", но Ви уверявам, че освен ръце има и голямо сърце. Едва ли парите ( съгласно ценорасписа на медицинския център, в които се издават касови бележки) са водещото при него, за да оперира 8-12 часа на ден, да преглежда пациентки до посред нощ( в свободния си прием) и да следи състоянието на всяка една оперирана в клиниката, т. к. парите, признанието и уважението, които би получил в Ню Йорк, Лондон или Париж със сигурност ще бъдат повече, отколкото у нас. Чест му прави, че въпреки ограничените възможности и средства на родното ни здравеопазване, той работи тук, в надпревара с една от най-тежката и непредсказуема болест- рака.

Тема олей мален от 8 до 12 оперира,нови [re: EPA]  
АвторУчyдeнaтa (Нерегистриран)
Публикувано25.07.06 15:42

след това какво прави не знам, но чак вечер се сещ
а за прегледа на пациантката?!

Тема Re: аре сапри се! Личи си че тоя няма никакви ръце!нови [re: EPA]  
АвторMиcтpaл (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 02:22

Може и да е много добър специалист д-р Славчев, може да е най-добрия гинеколог-оператор, но последното, което може да бъде казано за него е, че е човечен... И това не го казвам, за да очерня репутацията му или да отрека, онова, което прави..казвам го с много болка, защото съм го преживяла.. Всеки може да направи своя избор сам..

Авторmule (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 15:17

Електроконизациото по принцип е радикална и същевременно щадяща процедура. След две години по шийката изобщо може да няма белези, че правено нещо. Би трябвало да се радвате за това, а не да клеветите един страхотен специалист! Начина по който говорите за лекаря, който сам сте избрал и поверил здравето и може би живота си говори за вашата елементарност и наглост. Пожелавам ви наистина да се сблъскате с некадърен лекар, защото точно това заслужавате. Както и всички останали ваши креатури, писали по темата!!!

Публикувано02.10.06 15:26

Електроконизацио или LEEP се прави в България от не повече от 2-3 години. Обгарянето на раничка на шийката е съвсем различно нещо и наистина се прави амбулаторно от всеки акушер-гинеколог. Вашето мнение отново показва, че си нямате никаква представа за какво говорите, но пък го правите с много патос и самочувствие. О, свещена простота!

Тема Re: аре сапри се! Личи си че тоя няма никакви ръце!нови [re: Bиkтopия Aдaмc - Бek]  
Публикувано02.10.06 15:42

ти как разбра,че е некадърник? Защото има д-р пред името си? Автоматично всички лекари са некадърници, нали? Колко хубаво, всички разбираме от политика, футбол и медицина!

Авторasde (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 00:04

На пък ми се случи следното - 92г. ми правиха обгаряне на шийката, оттогава съм имала безброй гинекологични прегледи, тази година имах много сериозен проблем, посетих много добри специалисти и най-интересното - този д-р пръв от 92г. веднага каза ти си имала обгаряне на раничка, та не само ръцете му са златни и други неща знае. На вбесен ще кажа, че на мен си ми дадоха и фактура и касова бележка и изключително ясен и подробен документ от прегледите, досега никой друг доктор не ми е давал такова нещо, а повярвай била съм на доста

Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: mule]  
Авторnikotom (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 10:33

ДА Божидар Славчев наистина е измамник.Мен ме остави на изчакване.Добре, че попаднах на изключително добър специалист, че не пострадах и ме спасиха.Славчев ламти само за пари и не е никакав лекар.ПАЗЕТЕ СЕ ОТ НЕГО МОМИЧЕТА!!!!Това, че лъжат, че нямя места да те запишат в частната му клиника, е защото нисшия персонал дето записва и той иска пари! По този начин на тоя мръсник му правят реклама.На 25 години съм и заради него щях да развия рак, ако не бях попаднала на истински лекар, който разбира и си върши работата!ПАЗЕТЕ СЕ ОТ ТОЯ И АКО ВИ Е ПОСТАВИЛ ДИАГНОЗА Я ПРОВЕРЕТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО И ПРИ ИСТИНСКИ ЛЕКАР!!

Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: mule]  
Публикувано06.02.07 19:33

Това са авсолютни глупости.Напротив вижда се.Това да не е гущер, на който като му откъснеш опашката тя регенерира!Не мога да разбера, че има такива тъпи хора дето пишат глупости за заличаване на следите след конизаци. Просто Славчев изобщо не струва като лекар.Пазете се от него!!!

АвторПcиxиaтъp - любитeл (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 22:15

Подкрепям идеята за новия клуб.

Смело мога да кажа - не по-малко от 70% от практикуващите специалисти са НЕМОРАЛНИ и корумпирани. Просто личен опит - 5 години се нагледах как им плащаха "курсове" в чужбина, разбирай - екскурзии на чужди разноски (на фирми-производители), за да изписват и ПРЕПОРЪЧВАТ точно техните, в пъти по-скъпи, лекарства на пациентите.
За шефовете на клиники и заведения просто няма да отварям дума какви комисионни олучават, за да купят точно определен апарат от точно определен вносител/дистрибутор...
Донякъде ги разбирам - те са едно огледално отражение на целия бит в милата ни родина. Ама само донякъде...

А за лицето, представило се към дъщера на д-р Славчев мога да кажа само: Моме, иди на психиатър, щото страдаш от Н-брой раздваения и разклонения на личността. В тази тема има минимум 3-4 постинга, пуснати от въпросното лице под различни имена. Че чак и благодари на другия си профил за подкрепата. Болен мозък!

Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: Пcиxиaтъp - любитeл]  
Автормм (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 16:43

И аз мислех да ходя на преглед при него, часове дават за м.март.Не знам къде е истината..

Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: мм]  
АвторПcиxиaтъp - любитeл (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 17:32

При който и да идеш не си застрахована от злоупотреби...
Просто иди при поне двама (най-добре при повече) специалисти, за да чуеш повече мнения.

Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: мм]  
Публикувано08.02.07 09:40

Не се лъжете. От личен опит Ви го казвам.Прочетете какво съм писала.Спасих се благодарение на това, че намерих изключителен лекар и се разминах само с конизацио.Славчев щеше да ме докара всичко да ми изрежат, а съм само на 25 години.Благодарени на изключителния лекар, който намерих хванах последния влак.

Тема СПЕШНО-Препоръчайте лекар и клиника!нови [re: nikotom]  
Автор Ognen_Demon ()
Публикувано08.02.07 21:26

Като прочетох написаното тук ми понастръхна косата. Моля ВИ имам молба: препоръчайте ми клиника и лекар - тесен и добър специалист с миомни възли!

Случая е: приятелката ми има миомен възел в матката и и предстои операция до 2 седмици някъде точно в майчин дом! По принцип лекарката която я лекува са ми казали че е добра - др.Тюфекчиева (ако не бъркам името). Преди година имаше интервенция без рязане за премахване но не успешна. Сега и предстои рязане. Аз много се притеснявам. Условията там са мизерни видях ги преди година. Кажете ми някой лекар наистина с опит в тия възли, телефон и клиника къде да го намеря и какви пари би ми взел за това. Щото въпросната лекарка нашата питахме се води добра, но в ситуацията с приятелката ми усетихме че не е съвсем сигурна как да постъпи. Приятелката ми е в това състояние от доста време с обилно кръвотечение и анемия съответно.

Много се надявам особено жените препатили с това да отговорят. Знам че доста жени го имат, но при приятелката ми е по-тежък случая заради загубата на кръв и ми се ще да и намеря някой тесен специалист, който има опит с тия възли мамка им...

Мерси

Тема Re: СПЕШНО-Препоръчайте лекар и клиника!нови [re: Ognen_Demon]  
Авторeнa (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 11:59

Вчера гледах "Стани богат"

Тема Re: СПЕШНО-Препоръчайте лекар и клиника!нови [re: eнa]  
Авторeнa (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 12:24

Извинявам се много! Грешка

! Та там бяха Жоро Пентаграма и Юлиана Кънчева, която специално благодари на д-р Славчев, така и не разбрах за какво - аз не съм медицинско лице, но ставаше въпрос за ноороденото й дете и затова, че е имала някакви гинекологични проблеми преди намесата на лекаря

Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: Cъщo ядocaн]  
АвторHямa (Нерегистриран)
Публикувано25.02.07 09:08

Д-р Силвена Петкова е изключителен професионалист, не само по мое мнение. Добре е да се осведомявате правилно преди заключения. Желая ви успехи

АвторГинekoлor - любитeл (Нерегистриран)
Публикувано07.03.07 21:50

Буди възхищение начина, по който хората се нахвърлят върху някого, когото нито познават нито някога нещо лошо им е направил. Направо красота. Странно защо никога не бива оплюван някой от от стотиците алчни бездарници в гинекологичната далавера, а именно някой като д-р Славчев е обект на толкова упорито и "нежно" внимание.
Тове е, Ганьо гледа празно да нема - хем да го оперира най-добрия, хем да е без пари, хем и на опашка да не чака и разбира се - доживотна гаранция трябва да му дадат. Работливите и надарените трябва да робуват на тъпите, наглите и мързеливите.
П.С. Добрата работа струва пари. Който не му харесва да не стъпва при такива като д-р Славчев! Ама в никакъв случай! Има толкова много "едни добри специалисти" дето правят конизация за по 22лв. и дори без пари, ако сте с направление. Сакън, в никакъв случай не се прецаквайте!

Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: Гинekoлor - любитeл]  
Авторmm (Нерегистриран)
Публикувано12.03.07 18:14

ДА може да е специалист, но като такъв би трябвало да обслужва пациента подобаващо на специалист.Сумите са добри-преглед., ехография и незнам какво още-85лева.Не обяснява, сякаш на пациента всичко му е ясно и ходи там за разноообразие.На въпросите не получих отговор, говореше си по телефона..След една седмица се обадих за резултат от цитонамазка и за да ми каже ,че съм втора група и контрол на шест месеца ми взе 10 лева за консултация.Каква консултация да си вземеш резултата.Е такова нещо не ми се беше случвало.Малко ли платих 85 лв, че още ....
Точно по български.

Тема истина е тованови [re: Teди]  
Авторxитлep (Нерегистриран)
Публикувано17.03.07 17:21

Всичките са за концлагер мама им д.....а. Измислят си кво ли не само и само парите да вземат.

Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: Гинekoлor - любитeл]  
Публикувано04.05.07 11:18

Ne go zashitavaite toja prostak, deto men ne me dokara do rak i me vartja za da si palni gushata s pari.Tova che moje da dokara mlado momiche do rak njama znachenie vajno e da vzeme pari! Pazete se ot toja IZROD ALCHEN I NEKADAREN DO DANOTO NA KOSTITE SI!!!!!

Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: nikotom]  
АвторДapинa (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 15:20

Чета и не вярвам на очите си!
Само пълни кретени,злобари и провалени лекари(като Тоя говнйо Vbesen!!!!!)могат де се изкажат по подобен начин за др.Божидар Славчев!!!!!!
Славчев е светило в медицината,гордост за БГ, радост и късмет за нас жените,че го има!
Аз сам негова пациентка от 25 години насам,многократно е помагал на мен и на всичките ми приятелки.
Уменията му са уникални и на световно ниво.
Всички останали са обикновени занаятчии....
Той е виртуоз!
Благодаря му от сърце!

Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: Дapинa]  
Автордapинa (Нерегистриран)
Публикувано31.07.07 13:14

Като сте пациентка на д-р Славчев запозната ли сте с катетър-цистофикс който слага.Голяма гадост!Махане няма.Защо се слага?

Авторgfj (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 14:20

Какви са тези глупости дето ги говорите за този изрод. Само дето благодарение на друг лекар съм добре. Дето на този нещастник му оправи простотиите.Не сам лекар, а много пострадал пациент от този нещастник и некадърник

АвторLili (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 14:24

Samo vnimavaite sas Slavchev.Mno opasen i nekadaren. Misli kak da izmakne paki i da ne svarshi rabota i da zastrashi zdraveto i jivota na horata.

Автор1234 (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 22:24

Аз съм една от оперираните пациентки на д-р Славчев и вече 10 г. съм жива и здрава.

Всеки специалист, колкото и способен да е, има и своите неуспехи и трудни моменти.
Обаче със сигурност д-р Славчев не е измамник, д-р Славчев не е и крадец!
Със сигурност много от колегите му зверски му завиждат.

Защо не си изяснихте лично въпроса с доктора, вместо да пишете по форуми?
Щом сте колеги по образование и си пазите документите, защо не отидохте отново на преглед и не споделихте, че цитираната от вас специалистка твърди еди какво си?

Убедена съм, че щяхте да получите отговор, който като човек с медицинско образование щяхте да приемете или отхвърлите, но поне нямаше да си правите свободни съчинения.

Що се отнася до това дали д-р Славчев е сърдечен човек или не, не всички хора са общителни. Казаха ми, че докторите на това ги учели в МА - да не се увличат емоционално за да се съхранявали. Инак ако пациентът умре, щели да го преживяват тежко...

Авторvicky (Нерегистриран)
Публикувано17.04.08 23:26

Zdraveite,
Iskam da spodelia mnenieto si za d-r Slavchev. Operirana sum pri nego i moga da kaza samo nai-nai xubavi neshta. Toi e edin ot nai-dobrite genekolog-xirururg-onkolog ako ne i nai-dobriat. V bolnicata se nagledax na kakvo li ne i triabva da vi kaja che nai-tejkite sluchei biaxa pri nego a za nedovolna pacientka ne sum chula izobshto. Imashe jeni ot ciala bulgaria doshli v sofia samo zaradi nego i se molexa da gi vkliuchi v negovia grafik za operacii i da gi operira tochno toi. Ne e viarno sushto i che ne bil chovechen, toi razgovaria i obiasniava tochno tolkova kolkoto e neobxodimo, ni poveche ni po-malko, v kraina smetka ne e psixoanalitik da sedne i da durji rucete na pacientkite i da gi uspokoiava. Tova e...az moga samo da kaja che nie jenite sme shtastlivi za tova che sushtestvuvat v BG takiva lekari kato d-r Slavchev

Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: vicky]  
АвторBi (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 19:44

Az su6to ne sum o4arovana ot D-r Slav4ev i popadnah v su6tata sistema.Purvo D-r Kova4eva,koqto go preporu4a kato nai-dobriq specqlist. Kogato 4ovek se obadi,sekretarkata zapisva 4as,no ne spomenava,4e e preporu4itelno da se vzemat naskoro napraveni izsledvaniq.Kogato ve4e otide6 tam,togava pita.Vuv vsi4ki slu4ai,nikoi ni6to ne nosi. D-r Slav4ev suotvetno pravi vsi4ko, taka 4e 4ovek da ne si trugne bez da e platil po-malko ot 100 lv.
Sled dve pose6teniq i vsqkakvi izsledvaniq, toi napravi predpolojenie otnosno moq problem. Pri vuprosa mi kakvo da napravq,za6toto ve4e ne izdurjam,toi otgovori da si ostavq vsi4ko taka i da si jiveq s problema mi. Sled vreme razbira se da otida pak za eventualno le4enie.
Sled kato sum minala prez kakvi li ne ginekolozi i sled kato platih 200 lv, da mi kajat ,4e samo se predpolaga kakuv e probleut i da ne se lekuvam, vednaga se otkazah da hodq pove4e tam.

Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: Bi]  
Авторsasa (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 22:46

Извинявай, ама ти наистина ли си толкова т...а, че да не се сетиш да си носиш всички изследвания, които имаш по проблема, а това, че ти не си ги носила, не значи че други също не са. Аз моите си ги носех. Та д-р Славчев да не е Ванга /и тя поне на мен не позна/, че без изследвания да познае какъв ти е проблема.

Автор mr.tm (непознат )
Публикувано10.06.09 16:47

Невена Пиперкова

„Конизация” наричаме изрязването на късче с форма на конус.
При конизация на маточната шийка изрязваме конус, чиято основа представлява окръжност, описана около канала на шийката. Височина на конуса е самият канал (от 1/3 до 2/3 от него, обикновено около 1/2).
Конизацията на маточната шийка се използва едновременно за диагноза и лечение. Най-често правим конизация, за да отхвърлим или потвърдим развитието на предракови изменения в маточната шийка. Премахвайки конуса, който съдържа в себе си измененията, в повечето случаи постигаме и пълно излекуване.
До предложение за конизация на маточната шийка не се стига изведнъж, без никакви предварителни изследвания. В общия случай, ходът на събитията е следният:
Открива се видимо с просто око изменение на маточната шийка или пък профилактичната цитонамазка установява присъствие на нетипични клетки.
Прави се преглед с оптическия прибор колпоскоп.
Ако по време на колпоскопския преглед се попадне на подозрителни участъци по маточната шийка, тези участъци се отстраняват със специален инструмент и се изпращат за обработка и изследване. Това изследване се нарича „биопсия”.
Ако така изследваните участъци от маточната шийка са носители на изменения, характерни за предраково или ранно раково заболяване, можем да прибегнем до конизация.
Що за операция е конизацията?
Конизацията се извършва през влагалището, т.е. тя не оставя след себе си белези по тялото. Изрязаното от маточната шийка конусче се изпраща за изследване. Празното място, останало след изрязване на конусчето, се покрива с пластично-хирургичен шев. След 2-3 месеца става трудно да се познае, че маточната шийка е била оперирана.
Конизацията не причинява болки, защото се прави след пълно обезболяване – било чрез краткотрайна обща анестезия (приспиване), било чрез инжектиране на обезболяващо лекарство в областта на кръста, при което тазът, половите органи и долните крайници временно стават безчувствени (спинална анестезия, епидурална анестезия). През първите часове след операцията също се прилагат подходящи обезболяващи средства. Съвременната медицина е в състояние напълно да премахне болката по време на операция и след нея!
Самото изрязване може да се извърши с обикновен скалпел, с електронож или с лазерен лъч. Доброто възстановяване на маточната шийка не зависи толкова от използвания метод, колкото от сръчността на оператора и опита, който е придобил в използването на избрания от него инструмент.
Алтернатива на описаните средства за изрязване е приложението на специална метална бримка, по която протича електрически ток. Тази процедура е известна като LLETZ или LEEP. Тя има своите плюсове и минуси. Плюсове са лесното и безследно заздравяване, както и минималната травма, нанесена на маточната шийка. Минус може да се окаже невинаги достатъчният обем отстранена тъкан. Процедурата LLETZ (LEEP) трябва да бъде предложена и изпълнена от опитен гинеколог, постигнал максимално пълна предварителна представа за обема на измененията, които се е наел да отстрани.

малко трудно ще се разбере след 1 година дали е правено нещо или не е правено..

Тема Re: пълна глупостнови [re: vbesen]  
Автор mr.tm (непознат )
Публикувано10.06.09 16:55

как точно разбра "добрата гинеколожка" след 1 година какво е правено?аз съм много доволна от него. долкото ми е извесно той е парично обезпечен не от работата си..така , че не става дума за парите по начина , който вие описвате. даже е точно обратното. ама българина му дай да хули

Тема Re: пълна глупостнови [re: mr.tm]  
Автор The giver and the taker (La fasti cerbo)
Публикувано18.07.09 21:07

Д-р Славчев има частна клиника в кв. Стрелбище и прави много сложни операции, които траят по 5-10 часа. Ако мислите, че е умрял за вашите миризливи 50 или 100 лева сте в огромна грешка.

Просто има хора, които винаги си мислят, че са пренебрегвани, че някой иска да им навреди и абсолютно винаги някой им е виновен. Всеки човек прави грешки, но в действителност дори и тенекиджията ще гледа да ти помогне, ако имаш нужда... да не говорим за лекарите, като цяло. Много е грозно да ги плюете.

Аз пък как веднъж не попаднах на некадърен лекар, не знам... Където и да отида хората винаги много си разбират от работата и винаги се отнасят отговорно и задълбочено към моя проблем.

------------------------------------------

Тема Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: vbesen]  
Автор Гpaция (Грациозна пиkлa)
Публикувано19.07.09 16:54

Аз съм доволна от Доктор Славчев!!!! Може да взима малко повече пари, но ги давам за собственото си спокойствие! Той е професионалист и за разлика от много други, които само ще ти вземат парите, той поне и ще ти помогне...така, че не съм съгласна с горното мнение...

Очите виждат, сърцето иска....

Тема Благодаря на Бог, че го има!!нови [re: 1234]  
Автор riba_mrqna (непознат )
Публикувано26.11.09 13:51

Д-р Божидар Славчев ми спаси живота! Поклон пред този "голям" човек и медик! Дано да е жив и здрав още дълги години и да помага на хората в нужда. Да, лечението при него е скъпо за стандарта на средния българин, но това е къртовски, високоотговорен труд и си заслужава всеки лев! Благодаря ви, д-р Славчев!!

Редактирано от riba_mrqna на 26.11.09 13:52.

Тема Re: Благодаря на Бог, че го има!!нови [re: riba_mrqna]  
Автор Svet Evans (непознат )
Публикувано02.04.11 21:29

Не мога да повярвам на това че някои може да нарече д-р Славчев некадърен, той може да е всичко друго, но не и това. Той е най големия професионалист които съм срещала. За тези които не могат да направят разлика, професионалиста не е самарянин, той/тя не са там да ви държат ръката и да ви говорят че всичко ще бъде наред....Този човек си обича работата, кой от всички вас си обича работата или работата е ваше хоби? Той ми спаси живота, моя случай явно е бил предизвикателство за него, не го е домързяло да ме отвори, да ме отпише като прекалено сложен случаи и да ме зашие отново. Отменил е операциите след мен и е продължил да се мъчи с мен около 6 часа. Но това което ме накара да мисля за него като изключителен професионалист е че той по същия начин се е борил за всеки от случаите си, няма значение дали жените са продавачки в магазини, чистачки или самата президенша-той оперира по един и същи начин. А това аз наричам професионализъм и имам желание тези "разбиращи" тук във форума да си вършат тяхната работа така добре. Ако като пациенти го критикувате за медицински грешки бих разбрала, но 99% критиката е свързана с пари, ако е критикуван от негови колеги имам един съвет: не си губете времето да злобеете заради успехите на Славчев, намалете разговорите на тема "кой колко получава" и бъдете амбициозни, учете, квалифицирайте се, не спирайте на едно място. Злобата не е градивна, прави ви нещастни и това ви личи.

Автор janesh (непознат)
Публикувано26.07.11 11:37

да бе, само че даже и да си платиш дори повече отколкото поиска - пак не получаваш внимание и загрижесност. този лекар ми направи перфектна операция от рак на маточната шийка и след това каза, е няма нужда нито от химио нито от лъчетерапиа. 6 месеца по-късно получих метастаза в костите и започнаха невероятни болки. ходех постоянно в частния му кабинет - караше ме да чакам с часове, за да ми каже че нищо ми няма и всеки има някаква болежка. не ме изпрати на никакви изследвания - сама отидох на скенер в св екатерина, после и на PET/CT който ясно показа метастазата. лекарят пак твърдеше, че това не може да е вярно. след 8 месеца ходене по мъките най-накрая ме оперира като ми извади всички органи (за щастие се оказаха чисти), а метастазата каза че е много голяма и на недостъпно място и не е махната. сега се лекувам в чужбина, семейството ми е разсипано от мъка, майка ми влезе в болница за операция спешно. събирам от където мога нужните ми 80 000 лв за лечение, като не броя тези над 20 000 които похарчих за една година в БГ, защото никой няма направления, "но ако не стане ми се обади - аз там имам познати и ще уредим въпроса". Да е жив и здрав д-р Христамян от пловдив който ми каза спе6но да отивам на PET?CT защото положението ми е видимо сериозно. Така че д-р Славчев може да е голяма работа, но професионализмът не опира до това да направиш на някого една операция срещу едни пари и послед да не ти пука за пациента. В крайна сметка е важен резултата - а моя за сажаление хич не е обнадеждаващ

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  

Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2014 Dir.bg Всички права запазени.