Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:39 23.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Тема "БОГОРА 08" ЕООДнови  
Автор v_borissov (непознат )
Публикувано13.02.13 10:51



"БОГОРА 08" ЕООД се рекламира в интернет-страница http://bogora.com/ като мебелно производство от Велинград, но на практика представлява грубо дърводелство на гатер-банциг.

Противно на договорната дисциплина и фискалната отговорност поръчката се оформя само в компютъра без да се съставя договор-заявка. Вместо изисквания касов бон за внесеното капаро се дава касова бележка с непопълнени реквизити в т.ч. липсващи номера на фискално устройство и фискална памет.

При получаването на мебелите пък умишлено не се изготвя гаранционна карта.

Изработката на мебелите е негодна, без елементарно понятие от чертежи, напълно отговарящо на проявения “професионализъм”.

Пропускам коментара за изпълнението на сложни модели шкаф и полица, но дори практикуваният елементарен скрин се изработва некачествено с неправилно сглобени по вертикала и хоризонтала чекмеджета с изместени челни стени, излизащи извън вертикалните странични плоскости на скрина. Неуспоредността на чекмеджетата се дължи на нееднакви разстояния между релсите, които не са перпендикулярни на челния ръб, а за да се осъществява движение на чекмеджето се прибягва до примитивно подпиране с парче фазер. Задните стени на некантираните отвътре чекмеджета са дъгообразни, изработени от некачествен материал.

При непрецизното производство на мебелите се допуска вътрешно очукване с липсващи парчета от лайсна, на места с коригиращо залепване без съвпадане на парчетата и изключително неестетично снаждане на канта със стърчащо припокриване.

Липсва воля за уреждане на рекламациите, а отношението е изключително некоректно нелюбезно.



Тема Re: "БОГОРА 08" ЕООДнови [re: v_borissov]  
Автор bonchoV (непознат )
Публикувано09.12.14 15:57



Приятел, аз цялата къща си обзаведох по поръчка от Богора и не мога да кажа, че аз или някой друг може да е съгласен с твоето мнение!
Хората са супер отзивчиви. Имаше неща, от цялата голяма поръчка, които и на мен не ми харесваха, но веднага ми предложиха варианти за решение и всичко си стана точно както си го исках!

Явно проблема не е в професионализма на хората, а в твоето отношение към нещата изобщо... Хейтър ако си чувал думата?
Гледам много юридически термини си научил...Пък и скринове как се правят знаеш...

Да беше си сглобил един скрин - челните стени на чекмеджетата по хоризонтала и вертикала правилно да си сглобиш, разстоянието между релсите да си оправиш, перпендикулярност по ръбовете да имат, да ти се движат чекмеджетата изработени от качествен материал... Ама то е по лесно критикуваш...



Тема Re: "БОГОРА 08" ЕООДнови [re: bonchoV]  
Автор Black Adder (heavy drinker)
Публикувано12.12.14 22:26



Бате, другия път като пускаш "платена реклама" използвай различен е-майл, щото се веднага вижда, че си управителя на същата фирма от която 'уж' си поръчал мебелите и която защитаваш.
(справки - Гугъл) /аман от селяни/



Тема Re: "БОГОРА 08" ЕООДнови [re: Black Adder]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано14.12.14 22:17



+1

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема алоу, менте, тинови [re: bonchoV]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано27.01.15 18:05



да не си управителя на фирмата бе, харпун!
тъпунгер!
Лайномед!
Свиркаджия долен!

НА КОЙ МУ ПУКА!


Тема Филма е следния....нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано27.01.15 22:38



... "v_borissov" изяжда дървото с гадните мебели на "Богора" и пуска темата за да се оплаче и да предупреди хората....
След повече от година и кусур управителя на въпросната фирма попада на темата (или просто целенасочено е гледал защо го хранят по форумите....или пък просто е решил да види защо са намалели балъците)... та попада на темата и решава да създаде единствения доволен клиент на въпросната фирма... и хоп регистрира го (доволния клиент БончоВ) и веднага пуска доволното си мнение... хахахах което е видно от инфото за ника...
Голям смях нали...

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: Филма е следния....нови [re: Arhangela]  
Автор bonchoV (непознат )
Публикувано10.03.15 10:13



Дали управителя на фирмата гледа дали го "хранят" или не аз не знам, колкото до "единствения клиент" в случая v_borissov e единствения недоволен клиент, а доволните ти най-вероятно не знаеш колко са? Купувал ли си си мебели от богора (или от някъде изобщо в живота ти) или по цял ден филми гледаш?.. Виждам много разбираш от тях.



Тема Re: Филма е следния....нови [re: bonchoV]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано12.03.15 22:04



... виждам кой, кога си е регистрирал ника и е пуснал едно единствено мнение по тази тема...

... тоест вече са две мненията....
Да купувал съм си мебели... достатъчно рядко (просто са си добри и здрави...) а за разбирането не съм спец, но безпогрешно разпознавам когато заинтересовано лице рипне да защитава дадена фирма не с качествата и, а като се прави на доволен клиент (това вече е филм за гледане)

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: Филма е следния.... [re: Arhangela]  
Автор orelia-231765 (непознат )
Публикувано07.09.18 21:06



Богора са пълни нещастници, крадци и мошенници!!!
Откраднали са всички модели, а те са неизпълними за тях! Потресена съм!!!
Направиха ми холна маса, подхождаща за кебапчийница!
Отивам в КЗП!
https://imgur.com/Bip64FP

Редактирано от orelia-231765 на 07.09.18 21:16.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.