Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:18 25.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Samsung  
Автор dnaunseq (ентусиаст)
Публикувано26.08.13 00:54



По принцип (явно предимно резултат на реклами) бях с добро мнение за тази марка. Обаче сега го пробвам и не ме грабна. 100 пъти предпочитам старата си пушка Nokia. Ето някои неща, за които се сещам на Samsung-а:

- Много бави, докато го плъзгам и не знам какво още.
- Групира ми последните 4 цифри на номера на четворки, това е голяма глупост, защото аз не съм ги запомнил така.
- Включва се отстрани, а всички знаят, че бутона за включване е отгоре.
- Тежък е, това телефон ли е или тухла четворка.
- Опитвам да копирам от сим карта номера в паметта, е няма такова животно, да си стоят на сим картата?
- Без да искам натискам нещо и иска да ми се отвори някакво интернет приложение, при което бави 2 часа, пък аз дори не съм му настроил интернет.
- Трябва да внимавам на дисплея да не се натисне нещо, което не трябва.
- Опитвам да набирам нещо по плъзгащата се клавиатура, ами те са като бълхи - това за мен не е robust решение.
- На нормален телефон като почнеш да натискаш бутоните започваш да въвеждаш номер. Тука първо трябва да натиснеш някакво малко такова и оттам отиваш към набиране, че еди какво си.
- От указателя за да избера номер трябва да го плъзгам надясно, а за да изпратя смс - наляво. Е представете си, че съм в колата, как ще стане този трик.
- Ако имам повечко номера в указателя, за да стигна до средата трябва да превъртам 10-на пъти с пръст. Да пиша в search-а изобщо не се опитвам, щото първо ще чакам да ми се отвори клавиатурата, а и то откъде се натискаше да се отвори, после ще излезнат бутоните като бълхи и там още да ги пиша с някакъв delay. Пък то първо трябваше и да натисна в полето на search-a. Е, моят пръст да не е реактивен. В нормален телефон щом си в указателя и с първата натисната буква вече търсиш. С такива изгъзици може да се занимават само жени или деца.
- Емблемата им, с някаква галактика, обаче една сплескана такава, ми идва много чужда.
- Телефонът по принцип изглежда добре, но няма същата степен на "personality".
- Дисплеят "блести" от ярки цветове, което ще служи за украса на мацките. Да им го направят "диаманДен" и ще е още по-добре.



ПП: Купувах на майка ми един телефон и май трябваше Нокия, ама карай.



Тема Re: Samsung [re: dnaunseq]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано26.08.13 01:36



Полезно инфо. Надявам се и други да споделят!

Редактирано от Well на 26.08.13 01:36.



Тема Re: Samsung [re: dnaunseq]  
Автор psy__ ()
Публикувано26.08.13 10:09



По-олигофренско изказване за смартфон, бе бях чувал.

Смяхме се дружно в офиса ;)



Тема Re: Samsung [re: dnaunseq]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано26.08.13 12:28



Ти въобще наясно ли си ква е разликата между смартфон и нокия 3310?!?





Тема Re: Samsung [re: dnaunseq]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано26.08.13 14:26



Поредния/та дето има смартфон за гъзария... честито на печелившите


Като си получиш сметката за интернета те очаквам в другата тема да ревеш и ти...

Welcome to the real world!



Тема Re: Samsung [re: dnaunseq]  
Автор Иckъp (Тежко е!)
Публикувано26.08.13 14:29



Ти си някакво недоразумение!!!
Не мога да повярвам, че има написани толкова глупости на едно място.
Случайно да си пропуснал да си пиеш хапчетата?



Тема Re: Samsung [re: psy__]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано27.08.13 08:34



Личните нападки броят ли се за мнение по темата или просто сте банда заядливци ?



Тема Re: Samsung [re: Well]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано27.08.13 11:36



Не са лични нападки - просто пусналия темата генерално не е наясно за това, което засяга, и доводите му са като изсмукани от неговите собствени пръсти... което е смешно. И аз не съм голям фен на самсунг, но не поради "причините", изброени от автора на темата. Тва е като да си купиш самолет и да плюеш, щото вратата не се отключва с ключ като на кола, и двигателите не се палят със същия ключ, с който се отключва вратата





Тема Re: Samsung [re: Well]  
Автор Иckъp (Тежко е!)
Публикувано27.08.13 11:43



Не мога да повярвам на очите си?!?!
Не стига че сте глупави и неинформирани ами и влизате в спор...
Дано живота ме среща с по-малко индивиди като вас!
Лесно ви е на вас, че сте прости...



Тема Re: Samsung [re: Well]  
Автор psy__ ()
Публикувано01.09.13 21:02



Не може да има идиот, който да напише това и то да не ебавка с тук четящите, така че предното ми мнение не е нападка, а по-скоро оценка на творбата :).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.