Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:55 19.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови  
Автор фю ()
Публикувано05.05.10 18:29



В момента тече годишна томбола на Цептер-може би някои хора са си попълнили талонче и са видели в интерент на страницата на Цептер какви награди има - миксери, прибори за хранене и тн, като най-високата награда е продукти на Цептер за 1500 евро, а най-ниските награди са "швейцарска козметика за 10 или 20 евро".
Вчера ми звънна някаква мазна идиотка и каза, спечелили сте, елате в офиса на Цептер да си получите наградата. Като попитах какво печеля, тя измънка, че била една от малките награди и не знаела точно каква. Малка-малка, казах си, нека си я взема, моя си е.
В офиса на Цептер се бяха събрали 5-6 хорица на кръст, на които ни обявиха, че трябвало да присъстваме на тяхна презентация 1 час! Нямах планова да губя цял час (оная по телефона не ме предупреди), но нейсе. Цял час някаква гнусна дърта дебелана прави реклама на продукти на Цептер, а хората се прозяваха с досада.
Накрая, когато всичко свърши, ни емнаха ОТНОВО човек по човек, като се опитваха да шитнат някой от преди това рекламираните простотии. Търпението ми не издържа и казах, че бързам, ако ще се получават награди, да стане по-скоро. И какво мислите.
Набутаха на всеки в ръката по една смотана картофобелачка с пластмасова сива дръжка с крайно тъп вид и с нищо неразличаваща се от картофобелачките по женския пазар, продавани от циганките.
Всички хора си излязоха с разочарован вид от лъжата!


Тая мазница по телефона много добре е знаела що за боклук пробутват, но естествено, не ми каза, тъй като знаеше, че няма да отида да си губя цял час ценно време!!! А аз се чудех защо толкова малко хора се бяха излъгали да идат!!!
Та това не бяха никакви награди, ами просто примамка да идеш и да си направят на твой гръб лайняната реклама - е да ама НЕ!!! След тази история да не чуя за Цептер!!! Ако ще и пари да ми дават, няма пипна техен продукт!
Колкото за "големите" награди те сто процента ги набутват на техни хора, защото на този свят БЕЗПЛАТЕН ОБЯД НЯМА!!!
Мама им мръсна, боклуци нещастни!



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: фю]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано05.05.10 19:36



Баси боклуците верно.
Що за простотия?





Тема Re:нови [re: фю]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано09.05.10 10:43



Сериозно ли такава "награда" са ви дали? Да не са били със сребърно острие или позлатена дръжка, щом най-ниските награди са 10-20 евро?


На твое място щях да ги попитам: "Извинете къде е кошчето за боклук, че имам нещо в ръката за изхвърляне?"

Do what works or do what's right?

Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: фю]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано10.05.10 00:46



то по принцип всякакви секти от подобен хараткер действат така. Щото иначе няма начин да си продадат стоката в нормален магазин. Поне не за тая цена или за това качество.



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: фю]  
Автор lvaylo (PC Service)
Публикувано10.05.10 20:45



Ааа много се смях на това, понеже и мен ме бяха вързали едни, но с директен маркетинг. Търсех работа и ми се обадиха по обява, която бях пуснал във вестник. Казах ми, че работата била за търговия на заплата с премии, обучение , абе пълна програма. А аз си викам ударих кьоравото с една обява и хубава работа и добре платена на всичко отгоре. Да ама не. Отивам аз и какво си представяте, връчиха ми някакъв каталог и брошури да ходя като кукундрел по магазини и паланки да предлагам някви стоки, и ако проддам нещо вземам процент.
Кипна ми , пропътувах сума километри да ида на "събеседването" за да ми кажат това. Хвърлих листовките буквално връз главата на оная пача теглих и една псуня и си бих камшика. А оная пребледняла горката незнаеше какво да направи





Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: lvaylo]  
Автор Ognen_Demon ()
Публикувано25.06.10 11:30



хм. за Цептер - нямам идея що така са направили. но и аз забелязах че напоследък май са спаднали в качеството. аз имам доста сериозни тяхни неща - тенджери, прибори, златни кантове и стомана. но са от 1998г. в момента незнам как са



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: фю]  
Автор newperson (непознат )
Публикувано06.08.10 17:05



Понеже забелязах че тук се говори за "Zepter"-значи така днеска кандидатствах по тази тяхна обява за работа:

и в Понеделник съм на интервю,реших да се поинтересувам повече и пуснах един Google да проверя за мнения (в обявата пише че става дума за "КОНСУЛТАНТ ОФИС ПРОДАЖБИ" ) и от мненията които прочетох (сигурно 90% от тях негативни) разбрах че ставало дума за нещо от сорта на - дават ти някакъв каталог и ти вървиш по някакви места да им продаваш продуктите,нещо като търговията от врата на врата или какво беше там,та искам да знам дали някой знае точно за какво иде реч,защото ако е наистина нещо такова въобще няма смисъл да ходя.
Мерси :)
ако пък няма кой да каже,нали съм безработен, не пречи да отида до там да видя и ако не ми харесва да си тръгна :D

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от newperson на 06.08.10 17:06.</EM></FONT></P>

Редактирано от newperson на 06.08.10 17:07.



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: lvaylo]  
Автор Pavlina Kovarik (непознат )
Публикувано08.08.10 10:34



истината е, че това е честа практика на фирми със залязващо присъствие на пазара....



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: фю]  
Автор Haтypaлиcт (татко+)
Публикувано27.08.10 19:16



ААААА НЕ, стига бе. Вярно?



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: фю]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано12.10.10 18:39



Имам Цептер(клиент съм). Не са постъпили никак почтено, нито уважително! Като си спечелил награда, тр.да се предоставя инфо- точно каква! И второ- да кажат, че преди това ще има един час презентация! - така всеки ще прецени дали има време и дали иска!

С ТОЗИ ПОДХОД ОТБЛЪСКВАТ ХОРАТА ОТ СЕБЕ СИ, НО НЕ ЗНАМ ДАЛИ ИМАТ УМ, ЗА ДА ГО ОСЪЗНАЯТ!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.