Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:36 28.09.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Мтелнови [re: Иckъp]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано30.09.10 09:00



Те пък алтернативите на Мтел са едни...
Глобул и Вивател :( Направо ти иде да се застреляш!

..................

Е, предполагам, че и без мобилен телефон се живее...



Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything.

Тема Re: Мтелнови [re: ARlZE]  
Автор Иckъp (Тежко е!)
Публикувано30.09.10 09:09



Разбира се, че се живее и без мобилен телефон :) Също и лека кола, интернет и т.н. Даже като се замисля би било много добре, но няма как да стане!
Ето Ви един линк да прочетете как се е живяло и как сме оцелели :)



Редактирано от Иckъp на 30.09.10 09:32.



Тема Re: Мтелнови [re: casa blanca]  
Автор Иckъp (Тежко е!)
Публикувано05.10.10 10:52



Някой скоро плащал ли е фактура на тези убавци от Мтел?Панела им не работи повече от месец, аз не знам какво ми начисляват и какво говоря...Не можеш да провериш нищо?!?До кога ще е така?



Тема Re: Мтелнови [re: Иckъp]  
Автор casa blanca (uxaaa)
Публикувано05.10.10 12:02



На мен ми обясниха, че "има затруднения в обработването на информацията". Последната фактура трябваше да е излязла на 23.09, но все още такава няма. Когато обработели данните сме щели да получим смс и 15-дневен срок за плащане. Но кога? - Извинете, не можем да Ви кажем.
Интересно ми е с каква дата ще бъде фактурата и за какъв период ще е.
Но нищо. Още малко.



Тема Re: Мтелнови [re: casa blanca]  
Автор XaMaB (Нерегистриран)
Публикувано07.10.10 17:55



Уважаеми Мтел, вашият клиент Иван Иванов ви уведомява, че подменя системата на семейния си бюджет и в тази връзка може да изпитате проблеми при получаване и на една стотинка от него, за което поднасяме своите извинения



Тема Re: Мтелнови [re: XaMaB]  
Автор casa blanca (uxaaa)
Публикувано09.10.10 20:44



хахаха


ние вече подадохме документи и си платихме неустойките. Но още ни мотаят. Сега ги върнаха, защото на една от бланките е изпуснато презимето на МОЛ-а на фирмата.
Но няма къде да ходят.



Тема Re: Мтелнови [re: noble]  
Автор portal (ветеран)
Публикувано25.11.10 10:18



Някой знае ли нещо , вчера си гледах последнат фактура и без да се усетя ... тече 4ти месец без сметка :) да няма платете всичко по Коледа...някоя тлъста коледна фактурка за паразника изненада... за да ти стане хубаво...

Revolution, the only solution,
The armed response of an entire nation
System of a Down P.L.U.C.K.


Тема Re: Мтелнови [re: portal]  
Автор noble (любител)
Публикувано25.11.10 10:33



Даа, и при нас тъй. Как смятат да действат не ми е ясно, дали пък не са решили да ни ги опростят, хихи





Тема Re: Мтелнови [re: noble]  
Автор stanetzz (President Evil)
Публикувано25.11.10 22:45



Да не говорим какво става с включените в абонаментния план минути.
Как става така, че в неделя ми остават 56 минути от пакета, а в понеделник имам вече 0 минути, при положение, че съм провел 2 разговора от под 1 минута ?!?!?
И ми прави впечатление, че и разговорите в групата, които иначе са безплатни, явно се таксуват !
Става въпрос за една от картите ми, която е част от група на голяма фирма за международен транспорт, плащаща по над 25-30 хил. лв сметка на М-тел месечно! Последната фактура на въпросната фирма е от дата 28.07.2010г - 4 месеца от тогава...



Тема Re: Мтелнови [re: noble]  
Автор portal (ветеран)
Публикувано26.11.10 11:05



Днес ми излезна в и-пей сметка.. .отивам на сайта - няма фактура, исакм да видя периода преди да им дам и сотоинка на тези мошеници.... но какво виждат моито очи - всики сатри фактури са станали по 100-150 лева :) от 30-50 :) явно са сбъгясали яко с тая "нова система"... разбира се не се и съмянвам , че ако сатен обърка з апо-сигурно ще ни натоварят мощно, вместо да "опрощават" - МТел и даване :)
На резонния въпрос защо седя при тях... ами един дола дренки са всички, но разбира се Виваком за мен чупи тъпомерите , а и носи бремето на БТК малоумщините...

Revolution, the only solution,
The armed response of an entire nation
System of a Down P.L.U.C.K.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.