Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:07 24.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Дискове (CD-та) Princoнови  
Автор ЯPOCTcлaв (бесен)
Публикувано08.01.05 14:08



Скапват се и стават нечетими за има няма 5-6 месеца при това държани всеки в отделна кутийка...

Никога вече!

... И всякоя възраст, класа, пол, занятье зимаше участье в това предприятье ...


Тема Re: Дискове (CD-та) Princoнови [re: ЯPOCTcлaв]  
Автор USD ()
Публикувано08.01.05 14:36



Ами купи си някои още по-евтини :) Какво чудно има, че най-малко пари струват най-големите боклуци, а?



Тема Re: Дискове (CD-та) Princoнови [re: ЯPOCTcлaв]  
Авторвяpвaщ (Нерегистриран)
Публикувано09.01.05 16:48



Като всички cd-та и от тези съм имал брак, но чак пък толкова. Виж има други, които са под 0,30лв за брой при които бракът е над 50%. Затова купувай си по-скъпи и ще имаш някаква гаранция, макар че точно днес открих 3 ТDK, които не се четат а ми бяха адски ценни.



Тема Re: Дискове (CD-та) Princoнови [re: ЯPOCTcлaв]  
АвторAлaбaлa (Нерегистриран)
Публикувано22.02.05 17:34



Нищо им няма на дисковете, на мен как не ми се скапват, а и без кутийки ги държа. Освен това какво искаш за 25 ст. (сигурно могат да се намерят и за 20)



Тема Откачамнови [re: Aлaбaлa]  
Автор Colombino (безработен)
Публикувано23.02.05 04:35



Откачам, като чуя някой да ми обяснява че за толкова пари кво искам. Аз искам като си купя нещо да работи. И да работи разумно време. И изобщо мноо слабо ме вълнува как са успяли да си смъкнат себестойността. Щом съм дал пари за нещо искам да върши работа. И не прежалвам дори стотинка на принципа 'ми ти за ххх лева кво очакакваш'.

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: Дискове (CD-та) Princoнови [re: ЯPOCTcлaв]  
Авторs3m_ (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 11:18



Princo напоследък много брак дават от края на миналата година партидите са отвратителни, започваш да се съмняваш в записвачките си, но не там е проблема.

Затова, сорри, ама по-добре повече пари за Verbatim и да имаш нещо по-дълго време, отколкото да купуваш, записваш важни неща, после да хвърляш и безвъзвратно да изгубиш информацията.

Ще ме извинят, но това е положението, българска работа, отначало всичко ОК, супер качество, разумна цена и след няколко месеца да спестим оттук, оттам и почват боклуците.



Тема Внимавай с Verbatimнови [re: s3m_]  
Автор Colombino (безработен)
Публикувано23.02.05 11:58



Дисковете, които правят във фабриката CMC Magnetics не струват. Параметрите им се разминават с това което пише на тях ( същото разпознават и записвачките ), а после записите не стават.

Бях купил от Метро един шпиндел такива и добре, че открих как да ги записвам с CloneCD, ползвайки опцията за калибрация на лазера. Неро май нема такава опция. Ма голем вътел беше - първо правиш имидж, после го клонираш :-) А и бая съсипах преди да се светна.

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: Откачамнови [re: Colombino]  
Автор USD ()
Публикувано23.02.05 13:49



Е, ти какво очакваш? Че нещо за 25 стотинки е точно толкова добро, колкото подобно нещо, но за 1 лв?

Сори, батка, комунизмът свърши :) Сега е пазарна икономика и всеки трябва да си прави сметка за това какво си купува. Нали знаеш - "не съм толкова богат да купувам евтини неща" :)



Тема Виждал съмнови [re: USD]  
Автор Colombino (безработен)
Публикувано24.02.05 04:06



Ти си некъв манияк на тема 'Дай да даваме яко кинти, че иначе не сме пълноценни. Кой не дава мноо кинти е цървул и да го духа.', чел съм и други мнения от теб.

Аз едно на ум си имам, но не се доверявам на цената като критерий, а по-ското като евристика, която не дава голяма гаранция. Има неща за 25 стотинки дето са много по-добри от такива за 1 лв.

Например тая година гръцките домати на пазара, като никога бяха много по-добри от българските, но пък за сметка на това бяха значително по-евтини, въпреки митата (защитни).

Предполагам, че гърците си имат някаква форма на комунизъм ( дотации на селското стопанство ) от една страна, по-високоа ефективност на труда ( -> по-ниска себестойност на стоката ) от друга и не на последно място по-хубав климат, позволяващ им да отглеждат по няколко реколти годишно.

А изразът ( френски по произход ако не се лъжа ) за евтините неща отдавна е придобил популярност и сред продавачите на ментета. Те затова като видат плащачи като теб, пускат ментетата на двойна цена от оригинала. Тогава ти и да си се съмнявал като видиш двойната цена и веднага ти става ясно, че не е менте.

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: Виждал съмнови [re: Colombino]  
АвторXюpcт (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 06:30



Принко са пълен боклук. Вербатим са по 40ст. Много ли е?
Последното което видях за Принко е че в шпиндел 100 слагат по 95.

Къде отиде за доматите и ти?
Поговоркота трябва да е английска.
И не със злоба




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.