Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:52 19.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема SPEEDY - куриер... НЕ ГО ПОЛЗВАЙТЕ!!!!  
АвторEДOBOЛCTBO (Нерегистриран)
Публикувано18.01.05 19:38



Понеже ми се случва с няколко пратки - нека го напиша и тук. НЕ ИЗПРАЩАЙТЕ ПРАТКИ ПО SPEEDY. Няколко пъти плащам за експресна услуга, пратката пристига като икономична. Въпросът не е само в един лев разлика. Ако пускате пратка по SPEEDY в петък и платите тя да пристигне в събота, тя пристига в понеделник. Няма да описвам тук какви лични загуби може да донесе това. Мисълта ми е друга. Като уж много модерна компания SPEEDY имат кризисен център и отдел за рекламация. И двата отговарят само на мобилни телефони. Коства ви минимум 27 минути. 27 минути на мобилен телефон - 27 минути на прехвърляне - 27 минути унизително повтаряне на номера на товарителници (написани с краката на куриера), обясняване и глупави отговори от типа на: .".. Ми той куриерът пуниежи иъ зъбравил в иъднъ кола" или " Ми можи и дъ и идвъл, мъ дъ съ му свършили стикирити и дъ ни ви и уткрил". При SPEEDY няма такова нещо рекламация. Предполагам, че и тези мобилни телефони са импулсни и те работят за тяхна сметка.:) (:



Тема Re: SPEEDY - куриер... НЕ ГО ПОЛЗВАЙТЕ!!!!нови [re: EДOBOЛCTBO]  
Авторbilg (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 15:43



А защо не опитате с друга куриерска фирма - има ги доста вече?



Тема Re: SPEEDY - куриер... НЕ ГО ПОЛЗВАЙТЕ!!!!нови [re: bilg]  
Авторamxdata (Нерегистриран)
Публикувано03.11.05 12:29



Здравейте,
Аз изпращам постоянно пратки чрез Спийди в поредица от 1 година вече.Изпратил съм над 500 Компонента без никакъв проблем.За мен Спийди за много точни , не е за предпочитане да се работи с Еконт , защото като кажат една цена за доставката взимат двойна.



Тема Re: SPEEDY - куриер... НЕ ГО ПОЛЗВАЙТЕ!!!!нови [re: EДOBOЛCTBO]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано03.11.05 18:27





Пак да подсетя, че има огрооооооомна разлика в една фирма между различните градове. В София може да са добри, в Бургас да са ужасни, а в Русе например да нямат конкурент... Така че докато обвиненията са хвърчащи - те ще звучат така. Друго е, ако можеш да цитираш за кой офис става въпрос, за кой куриер, и на кого си се оплаквал.

Също така искам да подсетя, че номерата на товарителниците са изписани с ПЕЧАТНИ цифри върху куриерските кочани, и куриера НЕ пише на ръка тези номера.

Също така да дам и идея, че през сайта на Спиди човек може да направи проследяване на пратката по номера на товарителницата. Услугата е абсолютно безплатна.

Когато не си доволен от конкретен куриер - пак на сайта им може да напишеш "Препоръка" да се смени персонала. Пускането на такава "Препоръка" също е безплатно. И повярвай - всички куриерски фирми ще обърнат внимание на такава "препоръка", защото иначе губят.


Щирлиц

Тема Re: SPEEDY - куриер... НЕ ГО ПОЛЗВАЙТЕ!!!!нови [re: Щиpлиц]  
АвторнEИ3BECTHA (Нерегистриран)
Публикувано04.11.05 18:11



Сега професионално мнение ако може!
Първо на първо колегата е прав за градовете. Та - по Спиди се пращат и получават съответно пратки навреме от и за Пловдив. Толкоз по въпроса
Друго: В сайта на Спиди можеш да си провериш пратката по товарителницата, само ако сист. администратори са си свършили работата навреме и съответно са вкарали информацията, която търсиш. Щото вие да не си мислите, че всичко става с магия!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Трето: Няма идеална фирма за куриерски услуги. Ако искате перфектно обслужване - обърнете се към DHL, КОИТО ОБАЧЕ НА БЪЛГАРСКА ЗЕМЯ ПОЛЗВАТ сПИДИ!
И не на последно място: Нима си мислите, че някой чете в сайта на Спиди вашите оплаквания? Огромна заблуда!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Хората, които работят там просто нямат време за това!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
И най най най - последно! Познайте от къде ги знам тези работи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ДРАГО МИ БЕШЕ ДА СИ СПОДЕЛЯ МНЕНИЕТО
УСПЕХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: SPEEDY - куриер... НЕ ГО ПОЛЗВАЙТЕ!!!!нови [re: нEИ3BECTHA]  
АвторBъпpocитeлнa (Нерегистриран)
Публикувано04.11.05 21:24



Ние изпращаме писма по Спийди, но напоследък да ги открия по телефона, за да извикам куриер е истински ужас. Някой знае ли номер, който да не дава все заето?



Тема Re: SPEEDY - куриер... НЕ ГО ПОЛЗВАЙТЕ!!!!нови [re: EДOBOЛCTBO]  
АвторEbach na Speedy (Нерегистриран)
Публикувано05.11.05 12:38



Прави сте - Спиди са абсолютни шибаняци.
От десет пратки една е потрошена задължително.
Рекламация? Забравете! Обезщетение? Стига бе - луди ли сте?
Обаче какъв кур капан съм им приготвил - ще им излезе през гъза.



Тема Re: SPEEDY - куриер... НЕ ГО ПОЛЗВАЙТЕ!!!!нови [re: Ebach na Speedy]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано05.11.05 20:11



Освен Спиди и Топлофикация кои още си ебал та да ги избягваме и да не си губим времето.

незабележим


Тема Re: SPEEDY - куриер... НЕ ГО ПОЛЗВАЙТЕ!!!! [re: EДOBOЛCTBO]  
Автор бъrcи (буболечка)
Публикувано05.11.05 21:53



И на мен ми се случи 2 пъти да имам проблем с изпратени пратки. И в двата случая ставаше дума за подаръци. Първият - за рожден ден, за Ямбол беше пратката. Минават ден-два-три....чакам познатия да каже, че е получил нещо от мен ( а не бях го предупредила, нали изненада). И накрая питам - не е получил нищо! Звъня аз в офиса в Бургас, от там ми дават телефон на офиса в Ямбол. Давам го аз на момчето, от там му казали, че ходили на адреса, ама нямало никой. А нали като се изпраща пратка искате и телефона на получателя - точно за такива случаи! Но никой не му е позвънил...
Вторият случай беше за подарък за сватба. Изпращам го аз в сряда, да го получат на следващият ден. И пак същия случай - нищо! Проверих на сайта по номера на товарителницата, пишеше че е предаден на куриер. Големи премеждия бяха отново, не знам колко телефонни разговора...Нямало такъв адрес според тях Изобщо големи главоболия и ядове..
В същото време пък доста често получавам пратки по Спийди, 1-2 пъти се е случвало да закъсняват, но като цяло - навреме. Така, че явно зависи от различните офиси и куриери..



Тема Re: SPEEDY - куриер... НЕ ГО ПОЛЗВАЙТЕ!!!! [re: EДOBOЛCTBO]  
АвторDon (Нерегистриран)
Публикувано29.11.05 18:03



Polzvaite RAPIDO-KURIERI togava




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.