Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:26 04.07.24 
Природни науки
   >> Биология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Големите паринови [re: Slade]  
АвторMirandaSpider (Нерегистриран)
Публикувано25.08.03 09:19



Някакви стипендии (ама какви точно, не знам) раздават 25. и 26., т. е. днес и утре от 10 до 12 и от 2 до 4 следобед.



Тема Re: Големите паринови [re: MirandaSpider]  
Автор Slade (...)
Публикувано25.08.03 16:19



Точно утре щях да ходя във факултета. Мерси за инфото, че бях на червено и ако наистина дават ще е много добре.



Тема Re: Големите паринови [re: Slade]  
АвторMirandaSpider (Нерегистриран)
Публикувано25.08.03 16:36



Ами дано ви огрее...



Тема Re: Големите паринови [re: MirandaSpider]  
Автор nousha ()
Публикувано25.08.03 19:04



А какво да правим ние, дето сме на 400 км .....
Моля те, Slade, питай дали ще ги дават през септември пак, ако ходиш да си ги вземеш. Обърках , трябваше това да е отговор към Slade, ама съм заплес...

On ne voit bien qu'avec le coeur. L'essentiel est invisible pour les yeux.

Редактирано от nousha на 25.08.03 19:07.



Тема Бой на Нещастницитенови [re: MirandaSpider]  
Автор Mими Пeпepyтkaтa ® ()
Публикувано04.09.03 16:25



Които ще изпитват!!!! БОЙ на едноНаумовица, че е сменила датата!Не ги е срам. ще сменяват дати \!Чмошенници!



Тема Наслука!нови [re: MirandaSpider]  
АвторMirandaSpider (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 17:57



Хайде, успех на всички на държавния! Стискаме палци!
И да не забравите да се натряскате както подобава преди, по време и след!!!

Абе какво така ви поръчвам, ще взема лично да проверя!!!!!
;-))))))



Тема Re: Наслука!нови [re: MirandaSpider]  
Автор Slade (...)
Публикувано16.09.03 19:51



Мерси.
Нямах време да влизам последните няколко дни преди изпита, но поне (надявам се) имаше смисъл цялото бъхтене. Сега остава да чакаме резултатите и после шибаната магистратура.

btw Някой има ли идея тия безобразни събеседвания какво представляват и трябва ли да се учи нещо за тях щото никой не ще да каже нищо по въпроса...

Редактирано от Slade на 16.09.03 19:56.



Тема Re: Наслука!нови [re: Slade]  
Автор nousha (неспокоен дух)
Публикувано17.09.03 10:47



АХа. Требе си. Събеседване има само за кандидатите за държавна поръчка, би трябвало да има конспект, който си го научавах и от който ти задават въпросче. Не знам дали пишеш или говориш по него. Нито от къде да вземеш конспекта.

On ne voit bien qu'avec le coeur. L'essentiel est invisible pour les yeux.


Тема Re: Наслука!нови [re: nousha]  
Автор Slade (...)
Публикувано17.09.03 11:32



Как не ми се учи повече мамка му...
Сигурно ли е, че събеседването няма значение при класирането за платено обучение? Защото на мен никакво събеседване няма да ми помогне да изместя от държавната поръчка всичките ни отличници. Имаме си прекалено много => няма шанс за държ. поръчка за мен в никоя магистратура.



Тема Събеседванетонови [re: nousha]  
АвторMirandaSpider (Нерегистриран)
Публикувано17.09.03 12:38



По принцип, събеседване има за местата по държавна поръчка и за платените, в случай, че кандидатите са повече от местата (за част от катедрите обикновено така става).
Конспекти ще се появят, не бойте се!
Проверявайте таблата за съобщения на интересуващите ви катедри, или просто питайте. Но във всеки случай, не по-рано от след като ви излязат оценките.
Според данните от миналата година, общо взето, каквото си прочел за държавния, ти върши работа и за събеседването. Е, може би следва да попрехвърлиш туй-онуй във връзка с конкретния конспект, но в никакъв случай не се залостваш да четеш отново! Така нареченото събеседване не е изпит в тесния смисъл на думата, но се задават разни базови въпроси, на които, общо взето, гледаш да отговориш разумно, в смисъл, че ако не знаеш нещо, по-добре да си мълчиш, а да не ръсиш глупости. Въпреки че това си е основно правило за всеки устен изпит :-))))
Не се предполага да пишеш, а по-скоро да те видят как се проявяваш в директен разговор.
Ами горе-долу това ми обясниха препатилите... ;-)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.