Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:53 04.07.24 
Природни науки
   >> Биология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Съжалявам за миризматанови [re: razocharovania]  
Автор biomnenie ()
Публикувано12.02.03 16:37



Съжалявам за правописа си.
Сигурно си завършил първо висше филология, щом така добре съчiняваш каламбурчета, а второто ще да е политиология щом с такъФ замах АНАлизираш ситуацията в държавата.
Да бе прочел малко из другите неща, вместо да си даваш атестацията тъй бързо по нашенски: Аз не съм много наясно, но бих отбелязъл......


И това обръщение Еххх студентО, има нещо Вазовско в него
(бедни, бедни Македонски),но днешната младеж сме бедни и интелектуално, кво да праИш.


А ти
я разпрай как е оттатък Луната,
ние ще си берем гайлето, живота и здравето.



Редактирано от biomnenie на 12.02.03 16:39.



Тема ами ами!нови [re: razocharovania]  
Автор Mими Пeпepyтkaтa ® ((К.))
Публикувано12.02.03 19:12



и ако не дремеш на Лекции Темнискова ще и Порастат крилца и хоп виж че си направил докторат на тема "Спорите на някой предтавители от род Amanita, виреещи до 3то водно огледало на езерата в планина Рила"
Дрън дрън. Нищо няма да се промени, ами е вярно, че всичко става от зле на по зле, а тези дето са се загнездили и яко дърпат не Пускат:
Например:
Варадинова се е Яхнала на един Стар компютър 486 и не пуска никой на него, все едно ще и изядът резултатите от 10годишните екскурзии по света.
Докато се смили и хоп той ще бъде за изхвърляне вече съвсем.
Така че не е нужно да знаеш Български, за да слушаш Лекции, защото все едно пред тебе се прочитат учебниците по АМР, ЗГЖ, Съвременна Генетика или Биохимия.
За ракията обаче мноо тъпо аз съм си я пил с тях....
Не съм виновен че се стекоха така обстоятелствата...



Тема Абе правописа заеби го:нови [re: biomnenie]  
Автор Mими Пeпepyтkaтa ® ((К.))
Публикувано12.02.03 19:14



кво се връзваш тя все едно не е слушала Лекции на Илко Василев, които и Правоговор нямаха!
ех ако е била при Шишиньова е ударила късмета, но после Ралчев, ех г.н декана Ралчев, в генетиката се намесва със същите правоговорни проблеми.

Така че заеби правописа.
По добре спи по лекциите а после Европа зове...

Редактирано от Mими Пeпepyтkaтa ® на 12.02.03 19:16.



Тема Re: ами аз имам 6. за 3 дена четененови [re: Mими Пeпepyтkaтa ®]  
Автор Herzog Tryn (пристрастен)
Публикувано12.02.03 21:23



Ako si bila s po-dylboko dekolte pri Bozo i 7 si mgla da izkarash. Inache Galucov e pich, makar che kato se napie stava malko dosaden. Za Bozilova ne mi govori, ne mi e prepodavala, no ot tova koeto sym chuval ne e stoka.

Pravi kakvoto trjabv, pyk da stava kakvoto shte


Тема Re: Лалчев Декан? Ужаст отиде си наистина БФ!нови [re: Mими Пeпepyтkaтa ®]  
Автор Herzog Tryn (пристрастен)
Публикувано12.02.03 21:26



Obache novata (e nova beshe kogato zavyrshvah) sekretarka na molekuljarna i biotehnologite e ebati pichkata. Na tova mu vikam promjana kym dobro.

Pravi kakvoto trjabv, pyk da stava kakvoto shte


Тема Re: да де да, ама все пак:нови [re: Mими Пeпepyтkaтa ®]  
Автор Herzog Tryn (пристрастен)
Публикувано12.02.03 21:29



Ej po moe vreme povecheto ne se motaeha po monokini. Shto li ne sym asistent po ekologija v neshi dni. Abe ebati prosto kopele sym, ama neshto dnes mi e mnogo typo:))

Pravi kakvoto trjabv, pyk da stava kakvoto shte


Тема Re: Еееееееех споменинови [re: biomnenie]  
Автор Herzog Tryn (пристрастен)
Публикувано12.02.03 21:31



Are be Kolev vi e kriv, toj ne beshe losh. Naj-goljamoto lajno v tazi katedra beshe, a chuvam che si ostava Stojan.

Pravi kakvoto trjabv, pyk da stava kakvoto shte


Тема Re: Зависи кво те влече.....нови [re: Mими Пeпepyтkaтa ®]  
Автор Herzog Tryn (пристрастен)
Публикувано12.02.03 21:33



Anelia bog da ja prosti raboteshe dosta bezotgovorno s izotopi i drugi polezni veshtestva. Pone ne go praveshe pred studentite za razlika ot drugi hora.

Pravi kakvoto trjabv, pyk da stava kakvoto shte


Тема Re: кой да те забележи?нови [re: Meчo]  
Автор Herzog Tryn (пристрастен)
Публикувано12.02.03 21:36



Abe na men ne mi iskaha nishto shefa mi me vze i tva beshe (ne che sega ne syzeljava, ama:))

Pravi kakvoto trjabv, pyk da stava kakvoto shte


Тема Re: ХАхаа всъшност това ми напомня да кажа кой ми е...нови [re: Mими Пeпepyтkaтa ®]  
Автор Herzog Tryn (пристрастен)
Публикувано12.02.03 21:37



Ralica e gotina, osven tova estestvena blondinka v Bylgarsko :))

Pravi kakvoto trjabv, pyk da stava kakvoto shte



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.