Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:08 25.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Търся каска с предпазител за челюст  
Автор oly (непознат )
Публикувано08.02.01 15:36



Някой да продава случайно може и шлем Enduro за мотоциклет.

-Oly-


Тема Можеш да Минеш Гратис...нови [re: oly]  
Автор SadLittleRasta (непознат )
Публикувано10.02.01 20:24



Ако караш сериозно и пускаш Витоша, можеш да си издеистваш гратис каска - тиа от БФПК дават (поне миналото лято даваха) каски безплатно. Трябва да си оставиш адреса и можеш да я задържиш колкото си искаш при условие, че те виждат да караш.

Peace: SLR


Тема Re: Можеш да Минеш Гратис...нови [re: SadLittleRasta]  
Автор oly (непознат )
Публикувано11.02.01 12:18



Не спускам толкова сериозно но падам кофти това ми е в кръвта явно. Пък и не обичам условията пък и някви да ме гледат как и кога карам !
Ще си купя една не ми са чак такъв проблем парите просто ако имате някви идеи откъде ще е добре. Защото намерих само в един магазин подобни неща но нямаше Ендуро модели. Цените бяха нормални 180-250лв. каска за мотоциклет което прави каските на МЕТ за 380лв. безумие.
Все пак не карам колело за 3000ДМ че да търся каска МЕТ. Но пък и стиропорена каска пак е за 1 сериозно падане. А и последния път си размазах лицето в един камък от което обикновена каска нямаше да ме спаси, нали ?


-Oly-


Тема Магазини:нови [re: oly]  
Автор SadLittleRasta (новак)
Публикувано11.02.01 13:41



Значи, яки магазини: Дон Кихот (в пряката зад Гуудис), Веломания (НА Колелото на 64 и 72, Срещу ентъра за Хигиена), Кетлерите (ул. георг Вашингтон - при халите).
Но не ти препоръчвам да си купуваш нова каска - по-добре е да поразпиташ за такава на старо. Хувабо място за добри части на старо е БАС в Лозенец - но там не трябва да се колебаеш щото всичко много бързо се купува.

Peace: SLR


Тема Re: Магазини:нови [re: SadLittleRasta]  
Автор oly (непознат )
Публикувано12.02.01 08:21



И на 3-те места продават стиропорени каски на МЕТ и КетАй (цени 65-180лв.)
идеята беше дали знаеш къде се продават шлемове за мотоциклет, единственото място което знам е едно магазинче за скутери и принадлежности горе долу с/у Осигурителния институт на Стамболийски.

-Oly-


Тема Re: Магазини:нови [re: oly]  
Автор SadLittleRasta (новак)
Публикувано12.02.01 15:45



Каските за Мотор са СУПЕР-Скъпи - знам, щото преди движех с едни тъпаци с мотори... Казвам ти, потърси си на старо. Иначе можеш да видиш във фирмените магазини за Мотори (Yamaha - На "Мадрид", Suzuki - на Пута-си-лелина (Сиреч изобщо не знам как се води тоя квартал))



Peace: SLR

Тема Re: Търся каска с предпазител за челюстнови [re: oly]  
Авторyellow (Нерегистриран)
Публикувано13.02.01 17:04



eхаааа, колко се радвам, че и такъв клуб имало:))) жестоко, страхотно, невероятно:))) жалко че не е много посещаван, но и това ще стане скоро (надявам се). исках само да вметна нещо във вашия разговор за магазините. дон кихот вече не е при "Goodies", а е в Лозенец на ул.Вежен. ма нито номера знам, нито мога да обясня къде точно е:) то е в един много забутан гараж.
и сега не разбирам за какво тука търсите каска за мотоциклет. аз известно време си се пусках без каска пък ето още съм жив и си пиша:))) не съм имал падания. ей сега наскоро ми се случи едно, та малко се поуплаших и си взех една касчица ей така за всеки случай. MET Badboy за 72лв. Няма предпазител за челюст ма все ще свърши някаква работа:) Взех си я от магазин на ул. Каймакчалан (май така беше името). това е една пресечка преди ул. Оборище в посока Подуене е отдясно. улицата е стръмна, на магазина пише Scott, aбе не може да не го видиш.
[/bi]



Тема Scott-aнови [re: yellow]  
Автор SadLittleRasta (новак)
Публикувано13.02.01 20:07



Как можеш да ходиш в тоя магазин бе? Аз нарочно не го написах по-горе. Там са ебах ти кожодерите - знам, щото един познат бачкаше там и ми разправя че тоя капут шефа нарочно дига цените брутално да може после да прави огромни "отстъпки".... Аре

Peace: SLR


Тема Re: Scott-aнови [re: SadLittleRasta]  
Авторyellow (Нерегистриран)
Публикувано14.02.01 15:58



Да, прав си, че там цените като че ли са високи. Обаче на каските МЕТ цените на всякъде където съм ходил са едни и същи. В 3 магазина гледах каската, която си купих и на всякъде беше 72лв. Купих си я от там, защото просто там имаше цвета, който ми хареса:)))



Тема размера ти на...нови [re: oly]  
АвторRadi (Нерегистриран)
Публикувано26.02.01 14:52



Колко ти е обиколката на кратуната, имам един шлем предвид, черен, доста добър? :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.