Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:22 18.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Хелоунови  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано05.06.09 12:51



Мога ли да се включа в този клуб, имам велоергометър и с него карам 1 час с 40 км/ч. Струва ми се, че сред вас ще намеря съмишленици.
Ако искате, пращайте ми снимки на адрес petuk_koloezdachN1@gbg.bg
Благодаря!





Тема Re: Хелоунови [re: пeтъk]  
Автор mravchok (непознат )
Публикувано05.06.09 13:08



като една спортна натура и аз бих желал да намеря съмишленици тук. С моето вело (статично) развиваме зашеметяващата скорост от 10км/ч и то при усилени тренировки





Тема Re: Хелоунови [re: mravchok]  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано05.06.09 13:10



Добре...но може и по-добре......мериш ли си пусла?
Аз моя го меря преди да се кача, по време и след каране. Засега е без промяна, по време на целия процес, само накрая малко усещам главобол, но то е защото съм си записала уличен шум и си го пускам за автентичност!



Тема Re: Хелоунови [re: пeтъk]  
Автор mravchok (непознат )
Публикувано05.06.09 13:14



Меря редовно, приетснявам се за показателите си, мисля си дали да не намаля малко скоростта, защото така пулса ми скача на 120....., а с шум от птички и падащи дървета защо не пробваш, все едно си на море..



Тема Re: Хелоунови [re: mravchok]  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано05.06.09 13:32



120 е много, над 60 като се качи, спирай да почиваш малко....само да ти кажа, ако ни изгонат от тук може да идем в клуб Говорим си за секс или в клуб на разведените.



Тема Re: Хелоунови [re: пeтъk]  
Автор mravchok (непознат )
Публикувано05.06.09 13:35



не те разбирам петък...защо за Бога да ни гонят, мисля че коментарите ни са напълно в духа на този клуб - все пак обсъждаме лични постижения и резултати от упорита физическа активност; тези клубове които спомена, не са ли един и същ, все пак ако си женен едва ли виждаш някакъв секс, нито пък говориш за това



Тема Re: Хелоунови [re: mravchok]  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано05.06.09 13:42



Не, мисля, че макар да пишат едни и същи хора, имат различни модератори и правила. В клуб Говорим си за секс нито веднъж не са публикували интересна готварска рецепта или каквото и да било полезно. Иначе имаше рецепта за Мусака в Жълт клуб, но я изтриха, заради някакво недоразумение с правописна грешка!



Тема Re: Хелоунови [re: mravchok]  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано05.06.09 13:45



след малко товаря колелото в колата, че днес ще карам до морето, вече съм готова за по-дълги преходи.





Тема Млако поезиянови [re: mravchok]  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано05.06.09 13:52



Колело

Отпивам вино и сме вече двама.
А мисля сам във празничната нощ:
ако беше тука, тази скучна стая
не би отстъпила на Версайския салон.

Отново чаши! Щастлива нова!
Да сме живи, здрави, хиляди мечти.
Ах да знае някой колко ми е тъжно,
догодина пак така ли ще боли!



Тема Re: Хелоунови [re: пeтъk]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано05.06.09 17:54



Как без промяна - ми то ако няма промяна - май не въртиш педалите.


ПП
Ако ти е мерак - и ЕКГ мога да ти уредя по време на велоергометриране

Bеer? Mоre?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.