Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:11 18.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Колело за градско (Варна)  
Автор beroetz (непознат )
Публикувано12.04.09 21:54



Здравейте,

Търся си велосипед. Да не е много претенциозен - основно за градско и шосе. Най-евтиният вариант, който намирам по магазините за велосипеди във Варна, е Drag Hacker на цена 265 лв. Разбира се, в Метро има по-евтини модели, но не знам дали да рискувам.

Та имам нужда от съвет по следните 2 въпроса:
* Мога ли отнякъде да си намеря този или подобен велосипед на по-ниска цена?
* В Метро има велосипеди за 190-200 лв., мисля че моделът беше MTB. Та значи в магазините е по-скъпо, но предлагат 2 години пълна гаранция. Такава в Метро не очаквам да получа. Мога ли да рискувам и да си купя велосипед от Метро? Съпоставено цена-качество кой е по-добрия избор?

Ще се радвам да споделите своя опит.

Поздрави.



Тема Re: Колело за градско (Варна)нови [re: beroetz]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано13.04.09 23:50



...виж надолу има няколко теми там има адреси и отговор на всичките ти питания... Да не се повтаряме....
п.п... и най-лошия ДРАГ е по-добър от велосипед от Метро



...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема Re: Колело за градско (Варна)нови [re: beroetz]  
Автор koraviat_tip (активен)
Публикувано25.04.09 23:13



ami 4ovek kupih si ot metro 2005 godina kolelo za 99lv daje dve si kupih za 198lv karahme gi to4no 2 sedmici, i na dvete im se nakriviha kaplite, ama mnogo lesno se krivqt, na moeto mu kupih nai hubavite koito bqha togava za vremeto si tip aero spici nqkvi i az ne gi razbiram to4no no ot togava do sega koleloto ne e mradnalo, e ot vreme na vreme smenqm gumi , nakladki ama tva e 6toto ne spiram da go karam i se izhabqvat, taka 4e ti si re6ava6 da si kupi6 evtino kolelo i posle da pla6ta6 za remonti ili da si kupi6 skapo kolelo za koeto pak 6te dava6 za remonti no sled pove4e vreme ma mene s novite kapli mi izleze 240lv



Тема Re: Колело за градско (Варна)нови [re: beroetz]  
Автор winman (непукист)
Публикувано26.04.09 00:10



Виж сега. На всеки разумен човек му е ясно, че Drag не могат да поръчат толкова много бройки, че да им се прави отделна серия в Китайските заводи. Даже напротив. България е мнооого малък пазар в сравнение дори с Румъния.

Купуват се нискокачествени серии за които се говори, че преди сглобка идват контейнер с части и струват 10 USD на цена бройка. Повтарям - преди сглобка.

Просто на Drag рекламата е на ниво. Доста дилъри и помагачи хвърлят яко труд да правят имидж на марката тук и в другите велосипедни форуми. Особено в МТБ. Още по-нагли са в сервизно отношение. В София, например, сервизите на местните дилърчета на Драг категорично отказват да ремонтират велосипеди от Метро. Това е с цел да се купува от Драг и компания.

Сам си направи сметката кое ти е по-изгодно. Да купиш доста по-скъп Драг и да имаш сервиз, или да купиш доста по-евтин, но със същите показатели, велосипед от Метро, но да си го ремонтираш сам. Иначе частите са взаимо заменяеми.

Предполагам сега цялата Драг компания ще ми скочи, но да са живи и здрави. Аз карам велосипед от Метро и си го ремонтирам сам, с части от Веломания. Не съм забелязал да е по-скапан от Драг Хакер или Драг Гризли, които съм имал. Разликата е само в цената, при това доста съществена!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.