Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:14 25.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема велосипед за дебели?  
Автордeбeл (Нерегистриран)
Публикувано24.09.07 14:38



абе, къде е батко?
всъщност - съм висок 2 метра и тежа 115 кила ... дали има велосипед на света, който би бил подхоящ за мен?



Тема Re: велосипед за дебели?нови [re: дeбeл]  
Авторops (Нерегистриран)
Публикувано25.09.07 09:35



Dobur vapros :) Njamash nikakuv problem no programata e malko po-slozna.
Purvo Vzemash edno evtino byke-ce za 100 leva. Karash okolo 2 meseca intenzivno po edin cas na den i sled 1-2 mesec stigash predela ot 100 kg koeto e dori dopustimo i za shosejnite begaci.
Shegata na stana ama tocno tova ste stane! Edno planisko kolelo / bez amortisiori/ izdurzaja spokojno 120 kg. taka ce ne se pritesnjavaj. Uspeh



Тема Re: велосипед за дебели?нови [re: дeбeл]  
Авторgt; Lamborghini Forum: (Нерегистриран)
Публикувано25.09.07 20:03



АЗ ПЪК СЪМ 133 - А ЗА МЕН КАКЪВ РЕЖИМ ДА ИЗБЕРА С БАЛКАНА......МНОО КЪСАМ СПИИИИИЦИИИИИ БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ.........................



Тема Re: велосипед за дебели?нови [re: ops]  
Автордeбeл (Нерегистриран)
Публикувано25.09.07 21:50



ама то всичкото е хубаво, ама ми опират коленете в кормилото бе ....
... също като вълка от "ну, погоди!" съм :(
въпросът ми беше сериозен .... интересувах се за подходящи марка и модел



Тема Re: велосипед за дебели?нови [re: gt; Lamborghini Foru]  
Автордeбил (Нерегистриран)
Публикувано25.09.07 22:05



пропуснах да кажа, че тия, планинските велосипеди не ме възбуждат нещо ... предпочитам градски, или шосеен някакъв ... да става за придвижване на дълги разстояния



Тема Нали има специални качествени спици!нови [re: gt; Lamborghini Foru]  
Автор _maycal ()
Публикувано26.09.07 22:51



Май бяха швейцарски, два вида са-две качества!Много по-добри от обикновените!Мога да ти кажа къде в София биха се погрижили да ти сложат такива!



Тема Re: велосипед за дебели?нови [re: дeбeл]  
Автор _maycal ()
Публикувано26.09.07 22:54



Търси "Скот Атакама", мярка ХЛ ( ел)-28 цола, аз си купих такова от оня, който има магазини на "Каймакчалан" и в "Младост"



Тема Защо дебели?нови [re: дeбил]  
Автор Чoko (Голямата сянка)
Публикувано27.09.07 00:32



Здравей, защо не просто едри?
Аз съм 196 см и до скоро бях 118 кг, последните два месеца слязох на 106.
Карам и МТБ и шосе, и смея да твърдя, че приказките че над 90 кг шосейките не издържали са пълна лъжа. Позволявам си да карам дори капли "с малко спици" заводски наплетените на кампа. До скоро карах едни Венто модел от преди няколко години, сега карам неутрон задна и зонда предна. Първите бяха с 20 спици, сегашните са задната с 24 предната с 16. Смених ги не защото дадоха дефект, а защото тези са по-висок клас. Да не забравя да кажа, че и двата комплекта съм купувал втора ръка. Не съм имал проблеми с нито една от тези капли.
Велосипедите които карам са купувани втора употреба, но си ги събирам сам и до сега проблеми със скъсани спици не съм имал. Имам обаче приятел който къса редовно, макар че няма 80 кг. От неговия опит и твърдоглавство съм разбрал, че почнат ли да се късат спиците пращят наред. Затова скъса ли се повече от една спица пренаплита се каплата с нови но първо се проверява шината дали при разплетено положение не е много крива.
Май се поовлякох, но да обобщя:
Има високи рамки като за нас, а за здравината божа работа. Затова залагам на марки които се карат професионално в Европа.

Да използвам темата за високи велосипедисти, и да спомена, че си продавам предишния велосипед. Cannondale 61-ви ръст. за повече информация и снимки choko73@abv.bg



Тема Re: велосипед за дебели?нови [re: _maycal]  
Автордeбил (Нерегистриран)
Публикувано28.09.07 08:42



благодаря!



Тема Re: Защо дебели?нови [re: Чoko]  
Автордибeл (Нерегистриран)
Публикувано28.09.07 08:44



благодаря и на теб!



Тема Re: Защо дебели?нови [re: Чoko]  
Автор nuro (минаващ)
Публикувано29.09.07 18:16



4oveko,zainteresuvan sum ot koleloto,koeto prodava6,napisah ti mail,no ne6to ne otgovarq6.Дай да влезем да в контакт и да се разберем



Тема Re: пфунови [re: дeбeл]  
Автордeбил (Нерегистриран)
Публикувано11.10.07 15:15



... изобщо не ме окуражихте значи ... ясна е работата, че няма да мога да си намеря подходящо колело, а и велосипедизмът не е за мен .... нищо де - здраве да има .... спокойствие и силна храна!





Тема Re: пфунови [re: дeбил]  
Автор Чoko (Голямата сянка)
Публикувано12.10.07 18:08



Не се отказвай така лесно!
Ако дадеш мейл, бих могъл да ти пратя малко снимки на 28 цолови велосипеди, пиши и горе долу класа на велосипеда който търсиш и до колко лева.
Запознат съм с проблема на височките които търсят велосипед

и се опитвам да помогна с каквото мога.



Тема Re: пфунови [re: Чoko]  
Автордeбил (Нерегистриран)
Публикувано15.10.07 00:33



kopem@abv.bg



Тема Re: пфунови [re: дeбил]  
Авторпak aз (Нерегистриран)
Публикувано01.12.07 11:55



а някой кара кооолелооо, а някой кара кооолееелоооооо ....
..... а някой кара колеееело, а някой кара коооолеееелооооо ...





Тема Re: пфунови [re: дeбил]  
Автор Milenkov (разбирач)
Публикувано03.01.08 16:06



Тук най големите велосипеди, които съм виждал са 22.5"

, обаче като за теб има и по-големи 24", които се вкарват по поръчка . Внася ги



Тема Re: велосипед за дебели?нови [re: дeбeл]  
Авторpeykov (Нерегистриран)
Публикувано15.01.08 18:42



виж тук www.ecotrike-bg.com



Тема Re: велосипед за дебели?нови [re: peykov]  
Автордeбeл (Нерегистриран)
Публикувано26.01.08 09:16



това последното ми се вижда доста интересно предложение .... обаче си мисля, че цената му от 600 лв. е малко раздута .... това не струва 600 лв. .... не ми е във възможностите и без това .... на мен ми трябва нещо за максимум 300-400 лв. да е достатъчно голямо и достатъчно здраво ...






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.