Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:03 16.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема К.р Тур!  
Автор wowbagger (T.I.P.)
Публикувано30.06.06 19:43



Ще има ли Тур или не?
Без Улрих,Басо,Мансебо...само те ли грешниците?
Много ми мирише тази работа,ама мноооого....





Тема Re: К.р Тур! [re: wowbagger]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 20:47



Кво става да не съм изпуснал нещо.Кои защо няма да кара?



Тема Re: К.р Тур! [re: Mитko]  
Авторшoce (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 09:27



УЖАС - верно било !



Тема Пичове,предлагам да организираме алтернативен Т.р! [re: wowbagger]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 10:18



След като тия примадони не щат да си заработят кинтите, предалагам да се включим като индивидуални състезатели на тяхно място. Имам и друга идея, да организираме аматьорски отбор с примерно наименование "К.р Т.р" и да участваме с започващото скоро състезание във Франция. Тъй като състезанието почва утре, трябва да сме по-експедитивни, за да успеем да се свържем със спонсори (мисля, че "Куул кондомс" ще проявят интерес, както и "Белана", "Софарма", "Нестле", "Горна баня", "Амен мак" и т.н.), да подадем документи и да извършим цялата бюрократична процедура, както и да имаме време да се подготвим достойно за етапите по часовник (отборен, де). Откривам записването с моята кандидат.ра. Приятели, побързайте!





Тема Жалко [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторHG93 (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 11:10



жалко наистина.... За Иван Басо ме е яд страшно много!!





Тема Ауууу, сега видях датата! [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Evlogy (Gigofffffffffff)
Публикувано01.07.06 11:55



Ми, то, днес почва К.р Т.р, ебаси! Хич не ги знам тия летните месеци по колки дни имат, мислех си, че и тоя е 31 дни. Баси, сега осъзнавам, че съм проспал и Джулая морнинг! Нищо, ето една джун морнин от Рила:






Абе, май верно и за нас ше е К.р Т.р, а, пичове?

Гигов - вътре, Гигов - вън, Гигов - вътре - вън!!!

Тема Бате, имам некво приятно усещане, че ... [re: wowbagger]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 21:41



... тоя Т.р ше е много по-интересен, отколкото с Басо, Улрих и останалите фанати зобачи. Глей, кво става, Тор печели пролога на Т.р, етап по часовник!





Тема Чуха ни! [re: wowbagger]  
Автор wowbagger (T.I.P.)
Публикувано02.07.06 10:13



Организаторите на К.р Тур нещо се обидиха на темата и в знак на протест извадиха и ВиноК.Ров!


Разбира се всички пледират "невинен",ама се съмнявам да е точно така.Все пак остава въпроса за останалите "виновни"-те не взимат ли или го правят с "правилните" специалисти?



Тема Re: К.р Тур! [re: wowbagger]  
Автор Чoko (Голямата сянка)
Публикувано03.07.06 08:14



Правилно ти мирише.
Поне според моето скромно мнение.
Ако даваха за първо място комплект външни гуми, за второ - комплект вътрешни, а за трето комтлект за лепене на гуми, Биха се замислили господата лекари химици и най - вече самите състезатели за приемат ли по - голямо количество зоб отколкото храна и вода взети заедно.
И е крайно време да спрем да си обясняваме великите постижения с феноменални организми, а да си отворим очите и да повярваме на науката.
Не може с конвенционална храна да се възстанови един тотално изтощен организъм за няколко часа и да е боеспособен още на следващия ден, и така три седмици.
Въпроса е защо без съд и присъда гърмят едни а други се радват на анти допингов конфорт.
Щом имат нещо срещу някого да го накажат да не кара няколко години и толкова, да накажат и доктори и треньори. Но като имат само догатки нека свалят всички професионалисти и на Тура да идем да караме аматьорите. Или пак Улрих, Басо и компания са зобали а другите възстановяват и трупат мускули с кебапчета и бира. Между другото ако ставаше само с кебапчета бих ви казал къде има по 20 - 25 ст. бройката ( малееее кви шампиони щяхме да сме със жълти стотинки бюджет).
Е сега за така и така започналия тур - френците пак се осраха с организацията. Всяка година феновете им правят по някой гаф и тази не пропуснаха само че този път още в първия етап.
За сега чао.



Тема Здрасти, бате Чоко! [re: Чoko]  
АвторБoko (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 09:37



Абе, кво стана с тоя пич дето спечели етапа по часовник? Т.р, де, на финала яко се беше омазал с кръв. Някой от публиката ли го закачи, той ли се одра в огражденията, ебати мистерията! Що се отнася до зоба, знаеш, че сички професионални спортисти зобат (помня, че фащаха Деймън Хил, разни тенисисти, стрелци с лък и кви ли още не смехорани, та баш в най-катърския спорт ли нема да се "възстановяват" както си му е реда?) Енергоразходът в тоя спорт е огромен и ако разчитаха само на храненето, трябваше да ядат като сумисти (и да изглеждат, съответно, като сумисти). Лично моето мнение е, че щом некой е издрапал до големите кинти и иска да си печели така "хляба", си е негов проблем как ше се "възстановява". Знаеш, че тук има доста забавна страна - тая година един медикамент се открива, използва, а на другата вече е в "черния списък". Тия, дето го ползват първи, печелят, ония след тях, духат супата. Шоу мъст гоу он, бате, Чоко!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.