Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:36 20.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема "Пъклен" план за транспортиране на байк по БДЖ  
Автор pyrx (-: свежъ ;-)
Публикувано19.08.04 10:57



Здравейте,

Тъй като ми писна да си таксувам байка в товарния вагон (а и не всички влакове имат такъв) и през целия път да треперя дали няма да ми го чопнат или лашнат и повредят или да го разтоварят погрешка на друга гара и реших следното.

Купувам си брезент с подходящ размер. (Вече съм си избрал един много готин, тъмно-зелен.) Разкроявам го и си ушивам правоъгълна торба и и слагам два дълги метални ципа. Карам си колелото до гарата, там на перона го разглобявам - свалям джантите, седалката и педалите, извивам кормилото и прибирам в чантата. Рамката и джантите ги връзвам заедно с "технически конец", за да не се мандахерцат много в торбата. Би трябвало да се получи размер нещо като 1м х 1.40м х 0.30м. За всеки случай мога да превържа торбата с едно коланче, за да добие по-прибран вид. Седалката и педалите ги прибирам отделно в раницата. И така се качвам във влака и го слагам това нещо горе на багажника. При пристигането - в обратния ред.

Как мислите, дали може да възникне някакъв проблем? Най-вече от злобен БДЖ-ар, който с набито око да огледа този багаж и да ревне: "Аааа, не мое тъй! Голем е багъжът! Я, бецален допълнително!" Или някакъв друг, неизвестен за мен потенциален проблем?




Тема Re: "Пъклен" план за транспортиране на байк по БДЖнови [re: pyrx]  
Автор timmyyy (fre33r1d3r)
Публикувано19.08.04 11:42



Аз съм си транспортирал колелото във вагона в насипно състояние (рамка, колела), без никаква опаковка и единствения ефект беше, че ме гледаха като изстребител :-)
А иначе чантата за байк си е полезно нешо, можеш и по автобуси да го пренасяш (аз и в багажника на автобус съм го пренасял без опаковка) и въобще навсякъде, когато не можеш да го караш.
Някой ден може и аз да си ушия :-)

8 hobits = 1 hobyte


Тема Re: "Пъклен" план за транспортиране на байк по БДЖнови [re: pyrx]  
Авторzla gad (Нерегистриран)
Публикувано19.08.04 14:04



Немаш никакъв проблем за транспорта по тоз начин...особено пък в калъф. Само си мисля че свалянето на педалите от курбелите не е много добра идея...
Като нищо в калабалъка по гарите може да си прецакаш резбата и после наеш ли как се кара с един педал...



Тема Re: "Пъклен" план за транспортиране на байк по БДЖнови [re: zla gad]  
Автор BurnOu7 (SKA Punk)
Публикувано19.08.04 15:58



Аз пък съм си вкарвал колелото Вътре във междуградски автобус. Гледаха ме като лйохман, но пък не треперех кат пупулка да не ми го чопнат

I'm taking all you down with me!Exsplozives duct taped to my spine!Nothing's g0nna change my mind!


Тема Re: "Пъклен" план за транспортиране на байк по БДЖнови [re: BurnOu7]  
Автор Martu (спори за всичко)
Публикувано19.08.04 17:05



Виждал съм такива чанти, заводска изработка. Даже ги уплътняват да не ти се дере рамката. Между другото някой беше пуснал една тема за некви американци, дето правиха обиколка на България. там по снимките някъде мярнах такъва куфар



Тема Re: "Пъклен" план за транспортиране на байк по БДЖнови [re: pyrx]  
АвторNiman (Нерегистриран)
Публикувано22.08.04 22:25



Spored BDZ detski kolichki, ski i velosipedi se taksyvat 20kg. nezavisimo ot razmera i kilogramite /pishe go v tapia im pravilnik/.

No triabva da se prochete kakvi sa iziskvaniata za dopalnitelen bagaj, /po tochno za razmera i kg/. Po princip gi pishe po garite do bagajnoto otdelenie.
Togava veche i nai krivia kondyktor kopche ne moje da ti kaje.

Zashtoto sam imal slychai na razlichna interpretacia i zaplashtane pri razlichni kondyktori i garovi lelki.



Тема Re: "Пъклен" план за транспортиране на байк по БДЖнови [re: Niman]  
Автор ~DPAKOHA~ (перко)
Публикувано23.08.04 08:57



Добре ако просто си качиш баика във влака без да си го опаковал и тн. какво ще ти кажат?При абтобус няма почти никакви проблеми!



Тема А колко струва.....?нови [re: pyrx]  
Автор ggf (@passenger@)
Публикувано23.08.04 09:13



А колко струва таксуването, на колелото по БДЖ и как се определя то ?

Редактирано от ggf на 23.08.04 09:14.



Тема Re: А колко струва.....?нови [re: ggf]  
Автор pyrx (-: свежъ ;-)
Публикувано23.08.04 10:07



Преди две години ми взеха 10-на лева за 200 км. Мериха го байкът - оказа се 12 кг, но те писаха "за простота" 15. Писаха и някаква "задъжлителна застраховка" и така. Близо 25 ми излезе отиване и връщане само за таксуването. Да не говорим, че висях на опашка от 5-6 души пред багажното половин час и самите формалности по таксуването - още толкова. Чул съм и, че по различните линии е различна таксата - не много, но е различна за едно и също разстояние.



Тема Ето този вариантнови [re: Niman]  
Автор pyrx (-: свежъ ;-)
Публикувано23.08.04 10:17



аз се опитвам да избегна!

Още не съм си ушил торбата, но направих "суха тренировка" с един стар чаршаф - разглобено колелото добива размера малко по-голям от този на куфар, като на дебелина е по-малко. Вече съм си приготвил отговор на кондукторския въпрос "Кво е тва, бе!?" - "Тва са едни джунджурии." или "Части за колело" и.т.н.



Тема И още малко информация.нови [re: pyrx]  
Автор pyrx (-: свежъ ;-)
Публикувано23.08.04 10:59



Ето тук:

има правилник за колетните пратки по БДЖ.

Обърнете внимание на т.6 "неопаковани мотоциклети и велосипеди, само за влака, с който пътува изпращача. Железниците не носят отговорност за изгубените им или повредени принадлежности;" - тя направо убива всичко детско у мен!

Гадна е и т.7: "детски колички с четири колела, велосипеди или чифт ски се таксуват за 20 кг;" - за нея споменава Niman.

И в т.8 - запомнете как е правилният начин да си таксувате ... мечката.

Само не можах на този сайт (www.bdz.bg) да намеря правилник какво може пътникът да си носи като багаж в купето - ограничение на размери, тегло и.т.н. Май ще трябва да се разходя до гарата ...



Тема Re: И още малко информация.нови [re: pyrx]  
Автор naka76 (катерач)
Публикувано24.08.04 07:14



Таксуването става така че цената на колело идва наполовина от цената на билета!До сега не знам да са правили проблем за опаковано колело,което не значи че някой път няма да се заядът някъде.И тези туристи които пътуват зимата по планинити да не би да имат по-малко багаж??Огромната раница+шалтето и спалния чувал са по големи от какватои да е чанта за колело,а да не говорим за ските



Тема ТОВА Е НАИСТИНА ПОЛЕЗНО-ВИЖТЕ!!!нови [re: naka76]  
Автор white_shark (москвиЧИСТ)
Публикувано25.08.04 16:10




сайт за велоаксесорари...оттук може да се вземат точни размери пък и който има сръчност да си изкорпира модела...има дадени точни размери-успех
надявам се да съм бил полезен


412 power

Тема OK, мерси,нови [re: white_shark]  
Автор pyrx (-: свежъ ;-)
Публикувано26.08.04 14:10



ще го видя.

Сега попаднах и на една нова и грозна изненада по влаковете! Разходих се до гарата да поогледам и ... видях експресът София-Бургас. Оказа се, че вагоните са вече БЕЗ КУПЕТА! А багажниците в такива вагони, се сещате какви са доста по-тясни! Засега нямам път натам, ама ...



Тема Re: OK, мерси,нови [re: pyrx]  
Автор timmyyy (fr33r1d3r)
Публикувано27.08.04 09:57



Именно в такъв влак съм си возил разглобено колелото, без сак, просто го бях смотал достатъчно компактно встрани. Разбира се, за претъпкан влак това едва ли е приложимо :-)

8 hobits = 1 hobyte


Тема Re:нови [re: pyrx]  
Автор Windstream (e-sheriff)
Публикувано02.09.04 01:57



Въпросния експрес "Чайка" е с въпросните вагони "самолетен" тип от над две години вече. Вкарването на обемист багаж в тях наистина е проблемно, освен ако не си резервираш място No.12 (единичното веднага вдясно от вратата в салона за непушачи), ако обаче успееше да се вредиш за него по принцип можеш да се окопаеш в куфари и пак няма да затваряш пътеката. Аз лично обаче бих ползвал някой от бързите влакове, практиката показва че те вземат разстоянието от Казанлък до София само с около половин час повече от експреса, а билетите са много по-евтини и най-важното вагоните са си с купета - резервираш си две места едно до друго и ако кондуктора почне да ти се отваря просто му показваш билетите и го пращаш да духа супата

Относно автобустите - за двуетажен туристически кораб забрави, вярно че багажното им отделение е като стая ама пак трудно се намира място за байк, дори и разглобен. Търси си Setra 215, Neoplan Cityliner, Mitsubishi Maraton или Prenses... всичките са с доста стабилни багажници и спокойно могат да ти поберат байка дори в неразглобено състояние. Mercedes 0303 и 0304 са кофти, не бих ги препоръчал.

Move over, or get run over!


Тема Отчет: Планът изпълнен!нови [re: pyrx]  
Автор pyrx (-: свежъ ;-)
Публикувано05.09.04 18:16



Ходих, покарах и се върнах!

Отидох доста рано на гарата, разглобих го байка, опаковах и го качих горе на багажника, докато нямаше още хора. Никой не му обърна внимание, както на отиване, така и на връщане, въпреки че изглеждаше страховито голям и надвиснал 30-на см извън багажника.

Редактирано от pyrx на 05.09.04 18:19.



Тема И още един потенциален вариант.нови [re: pyrx]  
Автор pyrx (-: свежъ ;-)
Публикувано05.09.04 18:19



Видях и още един вариант за транспортиране - под седалките, там ВЕЧЕ НЯМА радиатори за парно като едно време и има много място! На ширина са близо 70 см, а празното под тях е високо 20 см.



Тема Re: "Пъклен" план за транспортиране на байк по БДЖнови [re: pyrx]  
Автор Extremna (X)
Публикувано01.11.04 07:09



hm interesno

................. . . . . . . . . . .


Тема Re: "Пъклен" план за транспортиране на байк по БДЖнови [re: Extremna]  
Автор SAMOTNlQT_VOlN (Roker)
Публикувано11.03.05 12:46



Pi4ove, az nad polovin godina ve4e sym izvyn BG, no polojenieto mi nqkoga beshe takova, 4e patuvah po4ti vsqka sedmica sys vlakovete. Ideqtazaopakkovanoto kolelo mislq e dobra, osobenno ako ne kazvash kakvo ima vytre. Po princip sym patuval s bagaj zaema6t cqloto kupe i nikoi ne mi e pravilproblem, no pyk i vlakovete ne bqha mnogo pylno. Ina4e po pravilnik v BDJ edin 4ovek ima praqvo da nosi ne pove4e ot 30 kg bagaj sys sebe si. Samo en mi e qsno, ako se ka4ish s 40 kak po to4no 6te go preteglet konduktorite de. Ina4e rqdko se slu4vat da se zaqdat, nqma se plashish.

I sam voin e voin!


Тема Ами да,нови [re: SAMOTNlQT_VOlN]  
Автор pyrx (-: свежъ ;-)
Публикувано11.03.05 15:47



такива са общо взето проблемите. Даже бях намислил какво да отговарям, ако ме питат какво има вътре - "Чаркове от колело"

А по много влакове в западните страни си има и специално отделение за байкове, ама ... бецален отделно.

Няколко пъти съм виждал хора да влачат компактен, но тежък багаж във влака. Примерно опаковани стари акумулатори от камион, за да ги предадат на вторични суровини на пункта на следващата гара. Към 40-50 кг. Даже не си бяха купили билет за една гара, с надеждата, че кондукторът е малко вероятно да мине.



Тема Re: А колко струва.....?нови [re: pyrx]  
Авторbdz (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 18:03



Цена на
Превоз на велосипед назависимо от разстоянието 2.00



Тема В експресанови [re: bdz]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано21.03.07 10:52



...веднъж ми поискаха два (аз се бях качила направо с колелото), обаче в бързия влак зависи от разстоянието и тежината. Независимо дали си го държиш при теб, или го возиш като пощенска пратка. И излиза повече. Не вярвам всеки път да ми ги взимат в нарушение на правилата.



Тема Re: Ето този вариантнови [re: pyrx]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано12.01.21 02:49



no links Re: Fwd: споделено със собственика на Фейсбук - копие от месиндкъра
от: преводач на класифицирана информация с приоритет за всички световни специални служби – подал още през 2012 година сигнал за ядрен тероризъм, приет от Интерпол, системно преследван преводач за антитерористичната си позиция. От перачи на пари и лица, за които парите са всичко. Преживял Чернобил в град Минск, оцелял, въпреки незаконното облъчване в НРБ с дозата 2000 рада – по 100 рада при всяка процедура.
Марулите, които са яли в България и плачат до днес, дълбоко не е интересуват. Към мен е приложен по същество нацистки подход.
Valeria Polyanova (v_polyanova@abv.bg)
дата: 11.01.2021 01:49
до:
fbi@subscriptions.fbi.gov
як:
v_polyanova@abv.bg
see FBI links Sirs doesn't work Re: Недоставена поща ( Undelivered Mail Returned to Sender )
от:
Valeria Polyanova (v_polyanova@abv.bg)
дата: 11.01.2021 01:46
до:
fbi@subscriptions.fbi.gov
Re: Fwd: help me with emails of other US Agencies - I wrote to CIA too
от:
Valeria Polyanova (v_polyanova@abv.bg)
дата: 11.01.2021 01:41
до:
fbi@subscriptions.fbi.gov
Re: Недоставена поща ( Undelivered Mail Returned to Sender )Изтрий|
Спам|
Маркирай|
Премести
Отговори|Отговори на всички|Препрати|
Още
More Than 700 Members of Transnational Organized Crime Groups Arrested in Central America in U.S.-Assisted Operation
от:
FBI (fbi@subscriptions.fbi.gov)
дата: 30.11.2020 20:05
до:
v_polyanova@abv.bg
More Than 700 Members of Transnational Organized Crime Groups Arrested in Central America in U.S.-Assisted Operation


National Press Releases

More Than 700 Members of Transnational Organized Crime Groups Arrested in Central America in U.S.-Assisted Operation
Senior law enforcement officials from the U.S., El Salvador, Guatemala, and Honduras announced charges against more than 700 members of transnational criminal organizations under Operation Regional Shield.
Nov. 30, 2020
Full Press Release

You have received this message because you are subscribed to one or more of the following categories: National Press Releases
Manage Subscription | Unsubscribe

If you have questions about this service, email us at delivery@subscriptions.fbi.gov.

Help | Privacy Policy | Visit FBI.gov




>-------- Оригинално писмо --------
>От: Valeria Polyanova v_polyanova@abv.bg
>Относно: Fwd: help me with emails of other US Agencies - I wrote to CIA too
>До: v_polyanova@abv.bg
>Изпратено на: 09.01.2021 00:50




---- Прикрепено писмо (help me with emails of other US Agencies - I wrote to CIA too) ----

Подател: Valeria Polyanova <v_polyanova@abv.bg>
До: aiinvestor@email.forbes.com
Относно: help me with emails of other US Agencies - I wrote to CIA too
Дата: 08.01.2021 23:45

VIP HELP ME! Re: for Al Kaida RU-BG supporters Re: FBI Top Stories: New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing
от:
Valeria Polyanova (v_polyanova@abv.bg)
дата: 24.12.2020 19:59
до:
fbi@subscriptions.fbi.gov

Това съдържание не е достъпно в момента
Когато това се случи, обикновено причината е, че собственикът е споделил съдържанието само с малка група хора, променил е кой може да го вижда или го е изтрил.
Към новините
Назад
Посещение на Помощния център
Thie is message for my as a owner of account https://www.facebook.com/KRECHI77
Help me, I beg You.
There I have friend, one but real - She work at White House at Washington many years and Iliana is chief at one of Departments - at the place where Congress members and US President read The books. Somebady associated me with You, FBI, but I am only user, not agent.


>-------- Оригинално писмо --------
>От: FBI fbi@subscriptions.fbi.gov
>Относно: Iranian Cyber Actors Responsible for Website Threatening U.S. Election Officials — FBI
>До: v_polyanova@abv.bg
>Изпратено на: 23.12.2020 23:46

Iranian Cyber Actors Responsible for Website Threatening U.S. Election Officials -- FBI


National Press Releases

Iranian Cyber Actors Responsible for Website Threatening U.S. Election Officials
The FBI and CISA possess highly credible information indicating Iranian cyber actors almost certainly were responsible for the creation of a website called Enemies of the People, which contained death threats aimed at U.S. election officials in mid-December 2020.
Dec. 23, 2020
Full Press Release

You have received this message because you are subscribed to one or more of the following categories: National Press Releases
Manage Subscription | Unsubscribe

If you have questions about this service, email us at delivery@subscriptions.fbi.gov.

Help | Privacy Policy | Visit FBI.gov




>-------- Оригинално писмо --------
>От: Valeria Polyanova v_polyanova@abv.bg
>Относно: for Al Kaida RU-BG supporters Re: FBI Top Stories: New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing
>До: fbi@subscriptions.fbi.gov
>Изпратено на: 23.12.2020 22:04

https://www.facebook.com/photo?fbid=2761225590756798&set=pcb.2761217740757583



>-------- Оригинално писмо --------
>От: FBI fbi@subscriptions.fbi.gov
>Относно: FBI Top Stories: New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing
>До: v_polyanova@abv.bg
>Изпратено на: 21.12.2020 22:15

FBI Top Stories: New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing



New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing
Thirty-two years after the terrorist bombing of a Pan Am jet over Scotland killed 270 people, including 190 Americans, charges have been filed against a former Libyan intelligence operative for his alleged role in building the bomb.
Dec. 21, 2020
Full Story

You have received this message because you are subscribed to one or more of the following categories: FBI Top Stories, Washington
Manage Subscription | Unsubscribe

If you have questions about this service, email us at delivery@subscriptions.fbi.gov.

Help | Privacy Policy | Visit FBI.gov




>-------- Оригинално писмо --------
>От: MAILER-DAEMON postmaster@abv.bg
>Относно: Недоставена поща ( Undelivered Mail Returned to Sender )
>До: v_polyanova@abv.bg
>Изпратено на: 08.01.2021 23:42

За съжаление трябва да ви уведомим, че съобщението,
прикрепено по-долу, не може да бъде доставено
до един или повече получатели.

Следва съобщението за грешка с причината, поради която писмото
не е доставено.


<mid@bulgaria>: Host or domain name not found. Name service error for
name=bulgaria type=A: Host not found



>-------- Оригинално писмо --------
>От: Valeria Polyanova v_polyanova@abv.bg
>Относно: Fwd: споделено със собственика на Фейсбук - копие от месиндкъра
>До: v_polyanova@abv.bg
>Изпратено на: 09.01.2021 00:55




---- Прикрепено писмо (споделено със собственика на Фейсбук - копие от месиндкъра) ----

Подател: Valeria Polyanova <v_polyanova@abv.bg>
До: info@dir.bg
Относно: споделено със собственика на Фейсбук - копие от месиндкъра
Дата: 09.01.2021 00:15

Все още нямам достъп до клубовете ви.
Споделено със собственика на Фейсбук - копие: Details Re: VIP HELP ME! Re: for Al Kaida RU-BG supporters Re: FBI Top Stories: New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing от: Valeria Polyanova (v_polyanova@abv.bg) дата: 24.12.2020 20:49 до: fbi@subscriptions.fbi.gov як: v_polyanova@abv.bg https://www.facebook.com/login/identify/?ctx=recover&ars=facebook_login Find Your Account https://www.facebook.com/KRECHI77 No Search Results Your search did not return any results. Please try again with other information. Please enter your email or phone number to search for your account. Cancel >-------- Оригинално писмо -------- >От: Valeria Polyanova v_polyanova@abv.bg >Относно: VIP HELP ME! Re: for Al Kaida RU-BG supporters Re: FBI Top Stories: New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing >До: fbi@subscriptions.fbi.gov >Изпратено на: 24.12.2020 19:59 Това съдържание не е достъпно в момента Когато това се случи, обикновено причината е, че собственикът е споделил съдържанието само с малка група хора, променил е кой може да го вижда или го е изтрил. Към новините Назад Посещение на Помощния център Thie is message for my as a owner of account https://www.facebook.com/KRECHI77 Help me, I beg You. There I have friend, one but real - She work at White House at Washington many years and Iliana is chief at one of Departments - at the place where Congress members and US President read The books. Somebady associated me with You, FBI, but I am only user, not agent. >-------- Оригинално писмо -------- >От: FBI fbi@subscriptions.fbi.gov >Относно: Iranian Cyber Actors Responsible for Website Threatening U.S. Election Officials — FBI >До: v_polyanova@abv.bg >Изпратено на: 23.12.2020 23:46 Iranian Cyber Actors Responsible for Website Threatening U.S. Election Officials -- FBI National Press Releases Iranian Cyber Actors Responsible for Website Threatening U.S. Election Officials The FBI and CISA possess highly credible information indicating Iranian cyber actors almost certainly were responsible for the creation of a website called Enemies of the People, which contained death threats aimed at U.S. election officials in mid-December 2020. Dec. 23, 2020 Full Press Release You have received this message because you are subscribed to one or more of the following categories: National Press Releases Manage Subscription | Unsubscribe If you have questions about this service, email us at delivery@subscriptions.fbi.gov. Help | Privacy Policy | Visit FBI.gov >-------- Оригинално писмо -------- >От: Valeria Polyanova v_polyanova@abv.bg >Относно: for Al Kaida RU-BG supporters Re: FBI Top Stories: New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing >До: fbi@subscriptions.fbi.gov >Изпратено на: 23.12.2020 22:04 https://www.facebook.com/photo?fbid=2761225590756798&set=pcb.2761217740757583 >-------- Оригинално писмо -------- >От: FBI fbi@subscriptions.fbi.gov >Относно: FBI Top Stories: New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing >До: v_polyanova@abv.bg >Изпратено на: 21.12.2020 22:15 FBI Top Stories: New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing Thirty-two years after the terrorist bombing of a Pan Am jet over Scotland killed 270 people, including 190 Americans, charges have been filed against a former Libyan intelligence operative for his alleged role in building the bomb. Dec. 21, 2020 Full Story You have received this message because you are subscribed to one or more of the following categories: FBI Top Stories, Washington Manage Subscription | Unsubscribe If you have questions about this service, email us at delivery@subscriptions.fbi.gov. Help | Privacy Policy | Visit FBI.gov
Това е моят аватар. По същество. Пожелах си като подарък да освободят и да помилват Джулиан. Джулиан Асанж, моя бро. Това е официалната ми молба към Сър Доналд Тръмп. Каквото и да се случи, аз си оставам републиканец, и демократичната партия много ниско падна в очите ми. Моят вот, ако бях с американско гражданство, е за все още действащия Президент Доналд Тръмп. ПОСЛЕСЛОВ И така, окончателният вариант на моя девиз гласи следното за вас, лузъри глобални: Вълк Волк Wolf it's right nick to me. Разбирайте го както намерите за добре. В Темите в стария Фейсбук обясних някои неща в темата за Михаел, Червения барон. Михаел Шумахер. Далеч от него и семейството му, фашисти. И лекарите да си знаят, че не правят най-доброто за моя Идол. Дори напротив. Съвършен спортист като Шуми може да се възстанови напълно и да се състезава, ако реши. Formula 1. Това е копие от публикуваното в страницата на ЦРУ на САЩ мое оплакване от вашата наглост: Read this, Sirs. There are some answers about global mess named protests and so on. It is from my Facebook blog. They deleted my personal and simple text about my private everyday life problems, So copy paste: Те си позволиха да изтрият част от увода ми. НАГЛИ ТВАРИ. ТОГАВА НАПРАВО ПО СЪЩЕСТВО. ТОВА ЩЕ БЪДЕ СПОДЕЛЕНО В СТРАНИЦАТА НА ЦРУ. See My NEW signature and don't worry, be happy

THE MAGIC OF PANEVRITMIA Do you know what happens every 19th of August? Go to the Rila mountain lakes and enjoy the powerful dance of the White Brotherhood. p.s. Оriginal Paneurhythmy -Еxercise 16. THE RISING SUN подпис: Редактирано от funy77 на 07.01.21 07:47... Videos Language Teaching Methods: Suggestopedia Много е досадно, затова оттук: https://youtu.be/3rkrvRlty5M?t=648 Не - оттук: https://youtu.be/3rkrvRlty5M?t=830 Така обучават//имигрантите и ги зомбират. Това видео е от 2013 година. И ето - Флойд новия светец и хаосът в САЩ са резултат на тези усмихнати обработки на мозъка. https://youtu.be/3rkrvRlty5M?t=1061 В момента тече обучение на жестомимичен полицейски таен жаргон. Copy from CIA page на горния текст: послесловие ако бях терорист, отдавна земята ви да е фъррр фър.ако щете вярвайте. изобщо това понятие е много сложно. не е за тъпаци. послеслов: С намигване без икона подсказвам че съм интернет терорист и Тимур е бил много благ и милостив по сравнение с мен. Защо? Защото прекалено е глезил дейците на културата. Жреците на културата. Обаче от друга страна те са създали шедьоври. За мен Тимур е по-велик от Александър Македонски. А физическото му страдние го е направило Велик завоевател и воин. Послеслов: I gave an oat to my killed dog Anubis Lorenca and no help for killers of dogs. И няма милост за наглите, присвоили си никнейма Анубис или Нубиец. Защо? Ами те се опитаха да убият мен и аз насмалко не умрях от мъка по Нуби. Освен това знаят прекалено много за мен и за семейството ми, фашистите долни. това е към Sluchiloto se v USA trevoji celia sviat Отговор на мнението Автор sofianka (shantavelka) Публикувано 11.09.01 22:09 но по същество се отнася за потребителката и бивша модераторка. Hell-en - Xелън. kakto nikoga dosega. Za koito ne viarva da prochete kakvo raviat pravitelstvata na Rusia, Francia i stiticite drugi durjavi po zemnoto kulbo. Tezi fakti sa dostatuchno krasnorechivi za da ne se davat burzi ocenki ot situaciata zashtoto ne se znae koi i kude shte bude zasegnat i vuvlechen ot tuka natauka. Polojenieto e tolko trevojno ,che za supostavki i ravnosmetki niama miasto,oshte po-malko za rugatni i zadovolstva Тема Re: Sluchiloto se v USA trevoji celia sviat [re: sofianka] Редактирай мнение Отговор на мнението Автор funy77 (антифашист) Публикувано 02.01.21 09:31 качвам постинга, за да си сверя часовника. Тема Re: Sluchiloto se v USA trevoji celia sviat [re: funy77] Редактирай мнение Отговор на мнението Автор funy77 (антифашист) Публикувано 06.01.21 02:50 Oстави часовника настрана - отдавна съм в час. Повече ме тревожи Флойд новата вяра. Приятелчетата на Дънов... Минаха секви граници. връщам си стария подпис - значи имам ню new олд old подпис signature. my new old Sign: Turkey is The Key.Turkey Каквото и да означава това - cold or hot. https://www.youtube.com/watch?v=iSXkEwsQUiY]/b] https://www.facebook.com/photo?fbid=246184166931498&set=a.237289904487591 Редактирано от funy77 на 06.01.21 02:51. Тема Re: Sluchiloto se v USA trevoji celia sviat [re: sofianka] Редактирай мнение Отговор на мнението Автор funy77 (антифашист) Публикувано 06.01.21 07:46 интересно време и интересен ден. заслужава си да поставя публикацията от Фейсбук и от дир.бг тук. както казах гадовете са кодирали през историята на моето семейство. и са ме топили за Белене. Затова спамих Интерпол с копия на сърфиранията ми. За което се поздравявам. от 2012 година 01.. Но преди 15.01. със сигурност. защотo си знаех с какви мръсници си имам работа. връщам си стария подпис - значи имам ню new олд old подпис signature. my new old Sign: Turkey is The Key.Turkey Каквото и да означава това - cold or hot. Тема Re: Sluchiloto se v USA trevoji celia sviat [re: funy77] Редактирай мнение Отговор на мнението Автор funy77 (антифашист) Публикувано 06.01.21 07:47 Цялата тема без линкове. Култура и изкуство >> Литература * Всички теми Следваща тема *Кратък преглед Тема amazon.com Отговор на мнението Автор walker (Нерегистриран) Публикувано 17.09.02 19:32 Някой има ли представа дали от Б-я може да се закупуват книги от amazon.com и как? Благодаря! Тема Re: amazon.com [re: walker] Отговор на мнението Автор Hellen () Публикувано 20.09.02 13:00 По-скоро би следвало да се ориентираш към някой от европейските Амазони - английския или германския. Понеже ако ти изпратят книгата от Щатите, транспортните разходи ще я ускъпят десеторно, може би. Пробвай да търсиш нещата, които те интересуват, на www.amazon.co.uk или www.amazon.de. Германският Амазон си има англоезична секция. Моята практика с английския Амазон показва, че, за да стигне до България, към цената на всяка книга се добавят 2.99 лири, а към цената на всеки диск - 1.99 лири. Към стойността на цялата пратка се добавят 2.50 лири за транспортни разходи. (Всичкото това е обяснено на сайта им, де.) Hellen Тема Re: amazon.com [re: walker] Отговор на мнението Автор achko (the little one) Публикувано 21.09.02 15:09 da moje :) no e mnogo hubavo predi tova da proveri6 v irc.bookwarez.net #bw dali q ima :) * BTW sign # is something like go to hell or cooler words. Adressed to FAQs. Тя козата ги изяде, ти цветята що ми даде. Тя козата е виновна, за раздялата любовна. Тема Re: amazon.com [re: achko] Отговор на мнението Автор Craze (Нерегистриран) Публикувано 22.09.02 12:21 Имаха и българска страницата добрите хора, но уви не помня адреса. Тема Re: amazon.com [re: walker] Отговор на мнението Автор Prelon (Нерегистриран) Публикувано 26.09.02 15:09 Провери в книжарница LiterNet - http://liternet.bg/bookstore/index.html Оттам можеш да си поръчаш книги не само от Amazon.com. За 11-18 работни дни книгите идват от USA. Специално за Amazon.com транспортните разходи за една книга са $7.98, за две - $7.98, и за всяка следваща + $3.99. А ако нямаш кредитна карта, услугата ще я извършат в същата Bg книжарница... Тема Re: amazon.com [re: Hellen] Редактирай мнение Отговор на мнението Автор funy77 (антифашист) Публикувано 06.01.21 07:35 Имам въпрос към бившата модераторка - защо е заключен форумът от линка. Фантастиката е един от ай популярните жанрове. питам себе си всъщност. не вярвам госпожата да е между живите. Който е писал за този клуб да се брои за отписан, а защо - ами класика в жанра от кримките, визирам съучастниците и свидетелите. връщам си стария подпис - значи имам ню new олд old подпис signature. my new old Sign: Turkey is The Key.Turkey Каквото и да означава това - cold or hot.



Тема Re: "Пъклен" план за транспортиране на байк по БДЖнови [re: pyrx]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано12.01.21 02:50



Филип -модератор на клуб 40-50.Харесвах го много.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.