Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:05 23.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Пичове..!  
Автор Nose Plant (ПОЗНАВАЧ)
Публикувано13.05.03 22:50



... умишлено не пиша нищо от известно време насам, но попрочитам туй-онуй и това, което виждам хич не ми харесва. Съжалявам, че се налага да се изтъпанчвам с нова тема по въпроса (надявам се това да не породи поредните изблици от рода на "Глей го па тоя!"), но считам, че свестни хора като МАНША и ДАНИО (доколкото мога да определя, че са свестни от постовете им) НЕ БИВА да изпадат в подобни лични нападки и изцепки. Просто това не е добре за никого. Майтапите са си майтапи, бъзиците са си бъзици, но това не ми прилича нито на едното, нито на другото.
Бих си позволил да ви кажа и следното - шибаната завист е най-шибаното нещо в ... абе не ни е чак толкова шибана държавата. Само ние си я правим такава (както и в случая). В крайна сметка трябва да се разбере от всички, че всеки е толкова богат, колкото заслужава и ако не е толкова богат в момента, то някога задължително ще стане. Просто така стоят нещата. Респективно тези, които са по-богати, отколкото заслужават, в крайна сметка ще обеднеят - по един или друг начин, в едно или друго отношение.
И накрая - всеки човек си има приоритети в тоя живот - един харчи парите си за велосипеди, друг за коли, трети за къщи и разни други подобни тъпотии. Глейте си приоритетите и оставете другите да гледат своите!

Мда!

П.П. "Муха", с лифта на Бай Кръстьо нямам намерение да се качвам, но ходих до Сопот и това, което видях, ми хареса. След профилактиката съм там! See you!

Ами ако колелото беше квадратно?


Тема Re: Пичове..!нови [re: Nose Plant]  
Автор HellRaider (WANTED)
Публикувано13.05.03 23:01



e kvo protiv ima6 lifta ?!?! (ne se zaqjdam pitam prosto)
a za drugoto si mnogo prav =))

Ako nqma kade da otidesh ela na sebe si!!!


Тема Re: Пичове..!нови [re: HellRaider]  
Автор Nose Plant (ПОЗНАВАЧ)
Публикувано13.05.03 23:04



Не ща да си драскам талигата! Първо да го тапицират!!!

Ами ако колелото беше квадратно?


Тема Re: Пичове..!нови [re: Nose Plant]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано13.05.03 23:16



закачай го на педала, така не се драска.
Пък и на Сопот лифта е същия...не е тапициран

Nil novi sub sole


Тема Re: Пичове..!нови [re: Nose Plant]  
Автор HellRaider (WANTED)
Публикувано13.05.03 23:16



hehehe qsno a na sopot kyv e lifta ili ne e lift
az sym chuval che e lift ama znam li moe sa me izlygali
o6te ne sym bil tam nqma kak da otida o6te nqmam pravo da karam kola =))

Ako nqma kade da otidesh ela na sebe si!!!


Тема Re: Пичове..!нови [re: HellRaider]  
Автор Nose Plant (ПОЗНАВАЧ)
Публикувано14.05.03 00:00



Ако не същия като тоя тука, то поне от същата гениална производствена серия (точно както отбеляза Tanuco). За вас не знам, ама аз още утре отивам във Враня, ще крещя до пожълтяване и няма да мърдам от там, докато Нина Чилова не тапицира всички лифтове по мой тертип и за кеф на всички свидетели на тапицирането... Ше ме карат те да си обесвам хубавата талига на още по-хубавите педали! Сякаш им разбират нещо главите от педали... МУААААХАХАХАХААААА!

Ние европейци ли сме или що?

А?

Ами ако колелото беше квадратно?


Тема Re: Пичове..!нови [re: HellRaider]  
Автор AgentOrange (Z?)
Публикувано14.05.03 00:02



Лифт е, същия като на Драгалевци, но доста по-дълъг. Но пък трасетата... ммм :))). Нищо общо с витошките "алеи" :).

"Give me 3 rides to snap it in half..."



Тема Re: Пичове..!нови [re: Nose Plant]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано14.05.03 00:13



Е ти къде си тръгнал да търкаляш таз хубава талига с тия хубави педали?Ако недай си боже паднеш и одраскаш боята май няма да го преживееш:)(или не падаш?)

Nil novi sub sole


Тема Re: Пичове..!нови [re: Nose Plant]  
АвторWhisper (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 00:20



Ти пък !!!!:))
Тапицирай "талигата"



Тема Re: Пичове..!нови [re: Tanuco]  
Автор Nose Plant (ПОЗНАВАЧ)
Публикувано14.05.03 08:53



Лошото е, че като падам, не драскам само боята :((( Обаче сам съм си виновен и няма какво да се ядосвам. Обаче нещо друго да ми драска возилото... верно не го преживявам:))))

Ами ако колелото беше квадратно?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.