Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:24 25.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема xc?  
Автор Пceвдoним (новак)
Публикувано18.09.02 16:59



има ли навити и свободни за няколко(3,4) дневен преход другата седмица , нещо не много тежко , още не съм решил точно в коя планина , но ако някои се включи ще го измислим заедно

Всички пием с мярка,
само мярката е различна


Тема Re: xc?нови [re: Пceвдoним]  
Автор тyчo чyчo (издръжлив)
Публикувано18.09.02 17:34



Жалко, закъснял си с поканата с около две седмици. Вече направихме ежегодният тридневен преход в Рила на 6, 7 и 8. 09.2002, а другарчето ми по колело в момента кара по крайбрежието но Черно море и се тюхка, че е сам и го е яд на обзелата го скука...



Тема Re: xc?нови [re: тyчo чyчo]  
Автор Пceвдoним (новак)
Публикувано18.09.02 17:38



то и времето взе да се сдухва , представям си горе какво е , но какво да се прави - бачкане , когато мога тогава ходя
кажи каде сте ходили за 3дни в рила аз имам разни идеи за преходи , но не я познавам достатъчно ми е трудно да сглобя нещо по-дълго

Всички пием с мярка,
само мярката е различна


Тема Re: xc?нови [re: Пceвдoним]  
Автор тyчo чyчo (издръжлив)
Публикувано18.09.02 18:13



Маршрутът тази година беше половинката на предходните две години. Заради ограниченото свободно време пропуснахме Родопите и карахме само втората му част, а именно: до Септември с влак. До Велинград по шосето, там приятно хапване+разпускане в минералния басейн. После нагоре до Юндола- там нощувка. За съжаление отново не можахме да избегнем карането по шосе, но не е толкова фатално. На следващата сутрин се спуснахме до Якоруда, а от там нагоре по баир и завои до Трещеник. Там свършва асфалта и следващите 11 км. до Грънчар са по чакъл. Нощувка. На сутринта изкачването продължава по Кайзеровия път, който всъщност е една стръмна и на места доста технична пътека. След изкачването на билото следва спускане през х. Заврачица до х. Марица. После отново нагоре по пътеката с големите камъни и паднали дървета до х. Чакър войвода. От там до Ситняково е почти изцяло спускане. Следва състезателното трасе за ДХ по ски-пистата до Боровец. После пак по шосето- Самоков и-> София. Общата дистанция е около 230 км. Ако си от мързеливите или от тези дето много мрънкат, че асфалта бил най- отвратителната настилка, не прави като нас.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.