Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:48 24.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Tarsqt se:  
Автор PROPOVEDNlKA (Neizle4mo bolen)
Публикувано10.02.02 21:00



Tarsqt se:
1 kurbel
2 kaseta za nego
3 deklan6or (ne znam dali taka se pi6e)
4 optega4



Тема Re: Tarsqt se:нови [re: PROPOVEDNlKA]  
Автор alX (минималист)
Публикувано12.02.02 18:52



Курбел, готово знаеш ми офертата - 20 кинта, неразглобяем, но здрав и прав, минал доста премеждия

Loose some NRG - go cycling


Тема Абе...нови [re: alX]  
Автор KPETEH. (ABuser, разсеян)
Публикувано13.02.02 15:26



...Не те ли е срам да му искаш толкова пари на тоя курбел. Извинявай че ти се бъркам, ама грехота е. Иди до някой магазин и виж колко струва един нов курбел от тоя тип.

Айде!


Тема Re: Абе...нови [re: KPETEH.]  
Автор alX (минималист)
Публикувано13.02.02 23:44



Абе КРЕТЕН., не ти ли писва да се бъркаш в на другите мненията бре ? Айде те понеже нали преди са били твои, може да ти се вярва, ама според мене тия курбели са си ок, в един магазин само видях от тия дето ги слагат по Крос и Спринт струваха 38 кинта, а са пълна скръб, предполагам знаеш... Тъй че 20 лв. за качествен и прав курбел като тоя не са много, ти може и 5 лева да не дадеш за него, има различни хора просто, а ако му се иска може и нов да иде да си купи разглобяем за 100 кинта, негова си работа, не твоя... айде със здраве

Loose some NRG - go cycling


Тема Re: Абе...нови [re: alX]  
Автор PROPOVEDNlKA (Neizle4mo bolen)
Публикувано14.02.02 07:56



Ako ne bqh re6il da si ostavq stariq kurbel dokato ne sabera pari za ostanalite 4asti vednaga 6tqh da go kupq.



Тема Re: Абе...нови [re: PROPOVEDNlKA]  
Автор alX (минималист)
Публикувано14.02.02 13:36



Ми и според мене така е най-добре, още повече че щом твоя курбел още е в ред, не е най-важното нещо, което трябва да сменяш, айде и успех с колелото, може да ти звънна тия дни

Loose some NRG - go cycling


Тема Re: Абе...нови [re: alX]  
Автор PROPOVEDNlKA (Neizle4mo bolen)
Публикувано14.02.02 21:57



6te te 4akam s netarpenie. utre 6e si zema nekva grozna kaseta 6toto si otmenih kursa (samo na6te da ne vlizat po klubovete 4e 6e mi skasat u6ite)i 6e si sloja stariq kurbel i mi ostava samo nekaf optefa4, kol4e i sedalka i 6e go skasam



Тема Re: Абе...нови [re: PROPOVEDNlKA]  
Автор alX (минималист)
Публикувано14.02.02 22:11



Еми ок мини ако искаш да видиш по BAS кво има като обтегачи, може да си намериш нещо подходящо, пък телефона ми го имаш, дзвънкаш и ше се видим като го напраиш колелото

Loose some NRG - go cycling


Тема Ха...нови [re: alX]  
Автор KPETEH. (ABuser, разсеян)
Публикувано14.02.02 22:18



...В BAS има един SRAM 4.0. Толкоз.

Айде!


Тема mhm ?нови [re: KPETEH.]  
Автор alX (минималист)
Публикувано15.02.02 17:21



Купиха ли Deore-то ?

Loose some NRG - go cycling



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.