Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:12 23.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Prodavam ramka ot Castello  
Автор Wrangler (off-road)
Публикувано17.08.01 20:35



Ne e chupena, vurvi sus chashkite, ima i kapli.... nqma vilka i sedalka..... abe stiga veche e visqlo na teq kuki v garaja. Ako nqkoi iska, da popita

Pak shte se vidim


Тема ts-ts-tsнови [re: Wrangler]  
Автор Wrangler (off-road)
Публикувано21.08.01 00:18



e haide pitaite de!

Hubava rabota, ama ciganska!


Тема Re: за рамката???нови [re: Wrangler]  
Автортoтo (Нерегистриран)
Публикувано03.09.01 00:39



напиши някои подробности от рода на материал, размер и разбирасе цена.

айде със здраве



Тема Re: за рамката???нови [re: тoтo]  
Автор Wrangler (off-road)
Публикувано05.09.01 12:35



abe ti castello ne si li vijdal? zveta e cherno i lilavo. cenata sam si q opredeli. 088 408138

Hubava rabota, ama ciganska!


Тема Aбе, приятел...нови [re: Wrangler]  
Автор X_Country (cyclist)
Публикувано05.09.01 14:29



Ти си бил страшно учтив с клиентите:) За твое сведение Castello, което едно време се продаваше в България и беше голям хит, се сглобяваше в Турция. След това спря вноса, за да може да се продават BG ментарките Bianchi, сега Sprint.
За да се отървеш от тая рамка, мисля че трябва да кажеш че даваш 5лв на този, който я вземе. Иначе ще си е вечно твоя... Сам помисли - кой сериозен карач би си купил рамка normal size, която даже не е и CroMoly ми е някаква най-обикновена стомана, която става само за производство на гайки... Тази рамка тежи най-малко 3кг. Замисли се реално!


Wear your helmet! Bicycle safety is important!


Тема Re: за рамката???нови [re: Wrangler]  
Авторtoto (Нерегистриран)
Публикувано06.09.01 05:26



Абе виждал съм, ама само на картинка-цветна. Под характеристики разбирам напр. това каква дължина е тръбата на седалката(в инчове) и това дали е normal или oversize.Плаша се, че неси написал цената, която явно е много неприлична.
Абе въобще, ако намериш някой да го купи ще се радвам.

Айде пич и със здраве.



Тема Re: за рамката???нови [re: toto]  
Автор Wrangler (off-road)
Публикувано09.09.01 17:56



mi ne e overcize.... vsushtnost davam edno cqlo castello dominator, zashtoto si sglobih napravo novo kolelo.... samo gumi nqma (i vutreshni)

Hubava rabota, ama ciganska!


Тема Re: Aбе, приятел...нови [re: X_Country]  
Автор Wrangler (off-road)
Публикувано09.09.01 17:58



be vuobshte nishto ne me interesuva, samo da se otturva,, shtoto si napravih nov bike.

haide da se kachime zaedno na vitosha na 15ti ili 16, shtoto moite hora se izpotroshiha neshto...

Hubava rabota, ama ciganska!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.